[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
7
19%
Przeciętnie
5
14%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
22
61%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Jarosław Król »

Astro pisze:Tu nie ma czego weryfikiwać
Raczej chodzi o próbę rozwiązania Twojego problemu/reklamacji. Nie raz się udawało, więc może warto spróbować.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Astro
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2020, o 20:13

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Astro »

Jarosław Król pisze:
Astro pisze:Tu nie ma czego weryfikiwać
Raczej chodzi o próbę rozwiązania Twojego problemu/reklamacji. Nie raz się udawało, więc może warto spróbować.
Drogi Administratorze,
Tytuł wątku brzmi: "Opinie i komentarze o Masterlease" i wydaję mi się, że mój post dokładnie się tego tyczy. Wyraziłem swoją opinię popartą doświadczeniami jakie miałem (nie)przyjemność na przestrzeni ostatnich miesięcy zaznać z głownym bohaterem tego wątku.
Do rozwiązywania takich problemów jak moje służy przecież ich narzędzie zwane e-bokmasterlease.
Jednak muszę pochwalić skuteczność tego forum, gdyż moją opinia wysłana 27.07.2020 (prawdopodobnie) poskutkowała pozytywnym rozpatrzeniem mojej reklamacji już dnia następnego.
Jednak z niecierpliwością czekam na kolejną wyimaginowaną FV z ich strony.
W końcu jeszcze nie dobili do wspomnianych przeze mnie wcześniej 2000PLN :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Jarosław Król »

Przecież poprosili o numer reklamacji, żeby ewentualnie pomóc w rozwiązaniu problemu, a nie weryfikować, czy napisałeś prawdę, jak zasugerowałeś. Dlatego to napisałem.

Awatar użytkownika
witek17
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2020, o 16:59

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: witek17 »

Witam, zakupiłem w firmie Master1 samochód osobowy. W protokole odbioru pojazdu zostało mi zagwarantowana naprawa wszystkich usterek w pojeździe na co posiadam stosowny dokument podbity przez pracownika firmy. Do chwili obecnej samochód nie został naprawiony. Sytuacja ta trwa już trzy miesiące i z tygodnia na tydzień jestem wprowadzany w błąd przez pracownika firmy co do terminu napraw. Jestem rozczarowany nieprofesjonalną postawą pracowników firmy. Wygląda na to, że dbałość o klienta kończy się w chwili zakupu pojazdu.

Awatar użytkownika
Grupa Masterlease
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2019, o 12:45

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Grupa Masterlease »

@Witek17, chcielibyśmy poznać szczegóły sprawy. Prosimy o kontakt mailowy na adres opinie@masterlease.pl.

Zweryfikujemy opisaną przez Ciebie sytuację i skontaktujemy się z Tobą.

Jeśli została złożona reklamacja w tej sprawie - prosimy o podanie jej numeru oraz wskazanie Twojego nicku z forum. Dzięki temu będziemy mogli kompleksowo rozpatrzyć Twój wniosek.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Masterlease

Awatar użytkownika
witek17
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2020, o 16:59

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: witek17 »

dziękuje za zainteresowanie się moją sprawą, proszę o niemożliwe szybką interwencję

Awatar użytkownika
witek17
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2020, o 16:59

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: witek17 »

na wskazanego maila wysłałem szczegółowe informacje w mojej sprawie.

Awatar użytkownika
Grupa Masterlease
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2019, o 12:45

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Grupa Masterlease »

witek17 pisze:na wskazanego maila wysłałem szczegółowe informacje w mojej sprawie.
@Witek17, dziękujemy za przesłanie wiadomości. Zweryfikujemy sprawę i skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Zespół Masterlease

Awatar użytkownika
witek17
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2020, o 16:59

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: witek17 »

zadeklarowaliście Państwo możliwie szybkie załatwienie sprawy. Nie jest to poważne i profesjonalne podejście do klienta. Niestety. Wystarczy zapoznać się z jednym dokumentem i udzielić mi odpowiedzi. Czekam już trzy miesiące na spełnienie przez Waszą firmę zobowiązania. Bardzo proszę o poinformowanie mnie o sposobie załatwienia sprawy bo jest to naprawdę niepoważne traktowanie klienta.

Awatar użytkownika
Grupa Masterlease
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2019, o 12:45

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Grupa Masterlease »

witek17 pisze:zadeklarowaliście Państwo możliwie szybkie załatwienie sprawy. Nie jest to poważne i profesjonalne podejście do klienta. Niestety. Wystarczy zapoznać się z jednym dokumentem i udzielić mi odpowiedzi. Czekam już trzy miesiące na spełnienie przez Waszą firmę zobowiązania. Bardzo proszę o poinformowanie mnie o sposobie załatwienia sprawy bo jest to naprawdę niepoważne traktowanie klienta.
@Witek17,

zadeklarowaliśmy odpowiedź w możliwie krótkim czasie. Sprawa jest w toku, a o jej zakończeniu poinformujemy wtedy, kiedy będzie to możliwe.
Prosimy o kierowanie korespondencji oficjalnym kanałem kontaktu na adres opinie@masterlease.pl

Liczymy na wyrozumiałość i dziękujemy.
Zespół Masterlease


ODPOWIEDZ