[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
7
19%
Przeciętnie
5
14%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
22
61%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Paweł.

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Paweł. »

Zainteresowany pisze:A która to z firm tak chętnie "oddaje" polisy w ręce klienta ? Bo moje doświadczenia są zgoła odmienne w tym zakresie. :)
Podobnie sprawa się ma z załatwianiem wszelkich spraw. Napisał ktoś ,że 2 miesiące. No brzmi to mniej więcej tak ,że ktoś coś napisał i czekał 2 miesiące na odpowiedź. A podejrzewam ,że w sprawie toczyło się wiele "dyskusji" ale o tym się nie pisze.

Nie, nie bronię tej firmy, jakby ktoś mi zarzucił. Jestem jej klientem od pewnego czasu ale byłem też klientem chyba z 4 innych firm na przełomie 5-6 lat. I bzdury gada ten ,który mówi ,że gdzieś jest idealnie. W każdej p....j branży w tym kraju obsługa posprzedażowa nie jest idealna.
I nigdy nie będzie jeżeli ktoś oczekuje ,że każdy klient dostanie odpowiedź w ciągu godziny a w następnych 2h sprawę załatwi.

Kochani , więcej pokory.

P.S. A propos dopłat przy zdawniu auta (jeżeli ktoś ma ten produkt). Zdawałem 2,5 miesiąca temu małe auto miejskie pracownika. I powiem Wam ,że kosztowało mnie to aż lub tylko 220 pln nett. (pęknięta klamka). Ale o tym wiedziałem i nie chciało mi się tego robić. A pozostałe elementy ? Zgodnie z zużyciem. Więc ja nie wiem. Myślę ,że warto bardziej dbać o samochody...po prostu.
Miałem podobnie. Tzn dopłaciłem na koniec 770 netto za urwane pokrętło podnoszenia szyby z tułu oraz brak 2 kołpaków . WIęc uważam ,ze nie ma takiego kwasu. Dobra. 1000 pln brutto piechotą nie chodzi ale zasady rozumiem. Zerknijcie na ceny części gdyby je kupić w oryginale :)


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
smerf13
Posty: 1
Rejestracja: 9 lip 2018, o 19:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: smerf13 »

A wiecie jak wygląda zwrot auta? W jakie sposób się to odbywa?

Awatar użytkownika
Gość

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Gość »

Czy ktoś może miał tam wynajętego Hyundaia? Jak to wygląda przy oddawaniu? I jak ew. wygląda kwestia np. jakiegoś zarysowania?

Co do zarysowań jeszcze - może trochę podstawowe pytanie - ale powiedzmy że przychodze do auta i widzę że mam zarysowany błotnik - co się dzieje w takiej sytuacji? W sensie wtedy to powinno iść po prostu z AC na które jest ubezpieczone auto od razu?

Btw pytam bo rozważam na rok/dwa przejściowo wziąć - tylko niestety czasami u mnie na parkingu ktoś się otrze :( przy moim starym gruchocie się tym nie przejmowałem, ale tutaj rozumiem że stres by już był.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Jarosław Król »

Gość pisze:Co do zarysowań jeszcze - może trochę podstawowe pytanie - ale powiedzmy że przychodze do auta i widzę że mam zarysowany błotnik - co się dzieje w takiej sytuacji? W sensie wtedy to powinno iść po prostu z AC na które jest ubezpieczone auto od razu?
Szkoda powinna być naprawiona, w przeciwnym razie trzeba będzie zapłacić za ponadnormatywne zużycie samochodu.

Awatar użytkownika
MariuszB

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: MariuszB »

Nigdy więcej masterlease, sprzedali mi auto z 2 ukrytymi wadami!!! Każdy umywa ręce od sprawy, podejście do klienta beznadziejne, każdy go zbywa, w dodatku potrafią naliczać tylko dodatkowe opłaty, przestrzegam.

Awatar użytkownika
Vex

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Vex »

taka (nie)ciekawa historia z mego życia wzięta:

27.07 mój samochód został rozbity. Według TU sprawcy naprawa to 77tys. Czy przewyższy to wartość pojazdu by była szkoda całkowita?
do dnia 28.08 Masterlease mówił że TU nadal nie podjęło decyzji w tej sprawie. Jako że TU ma 30 dni na wypłatę odszkodowania, to skontaktowałem się z TU i otrzymałem od nich kopie 2 pism:
z 17.08 z decyzją o szkodzie całkowitej i prośbą o zgodę na wypłatę odszkodowania
z 21.08 z ponowieniem prośby

Przez 10 dni Masterlease świadomie i z premedytacją wprowadzał mnie w błąd.

Awatar użytkownika
OffTop

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: OffTop »

MariuszB pisze:Nigdy więcej masterlease, sprzedali mi auto z 2 ukrytymi wadami!!! Każdy umywa ręce od sprawy, podejście do klienta beznadziejne, każdy go zbywa, w dodatku potrafią naliczać tylko dodatkowe opłaty, przestrzegam.
Tu już komentujesz zapewne auta używane z master1. OK, a co takiego było "ukryte" i w jaki sposób chcesz to załatwić.

Wiesz..kij ma zawsze 2 końce. Ale chętnie podpowiem.

Awatar użytkownika
OFFTOP

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: OFFTOP »

Vex pisze:taka (nie)ciekawa historia z mego życia wzięta:

27.07 mój samochód został rozbity. Według TU sprawcy naprawa to 77tys. Czy przewyższy to wartość pojazdu by była szkoda całkowita?
do dnia 28.08 Masterlease mówił że TU nadal nie podjęło decyzji w tej sprawie. Jako że TU ma 30 dni na wypłatę odszkodowania, to skontaktowałem się z TU i otrzymałem od nich kopie 2 pism:
z 17.08 z decyzją o szkodzie całkowitej i prośbą o zgodę na wypłatę odszkodowania
z 21.08 z ponowieniem prośby

Przez 10 dni Masterlease świadomie i z premedytacją wprowadzał mnie w błąd.
No tak. Bo w Masterlease siedzą takie małe karły i wybierają "...o patrze. Tego klienta udupimy..poczekajmy z miesiąc, niech się wkurza ..później zrzucimy na ubezpieczyciela..." Tak, pewnie to taka gra :-D

Szkoda ,że nie wszyscy (specjalnie napisałem NIE WSZYSCY) klienci chcą usłyszeć to co im się mówi. Niestety, ale mam na pęczki przykładów, w których leasing (jakikolwiek) nie otrzymał jeszcze papierów z ubezpieczalni. LUB zostały wysłane 17.08 a 28.08 jeszcze nie trafiły na biurko. CO wiecej. WIelu ubezpieczycieli ma taki bajzel ,ze : Mają wygenerowane papiery w systemie (np 17.08) ale one w ogóle jeszcze nie zostały wysłane. ALbo zostały, ale do klienta a nie do właściciela pojazdu czyli leasingu.

Tak jak powyżej. KIJ ma zawsze 2 końce....Nie ma co generalizować. Siedzę w tej branży lat "naście" i to w wielu spółkach. I jednego możecie być pewni : "nikt tam niczego nie robi "specjalnie" .." Mówię o powyższym przykładzie. A mniej lub bardziej kompetentni pracownicy sie zdarzają. Popełniają błędy- czegoś nie wyślą ,czegoś nie załatwią w 2 minuty tylko w 2 godziny, itd..

Poza tym : napisałeś ,że 17.08 była decyzja i prośba o zgodę na wypłatę odszkodowania :) Przecież to się kupy nie trzyma. Jak jest całka to jaka zgoda ? Na wypłatę do leasingu ? to nie odszkodowanie do serwisu.

Awatar użytkownika
leasingobiorca niezadowolony

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: leasingobiorca niezadowolony »

Masterlease wszystko jest w porzadku dopóki nie trzeba naprawic auta po stłuczce. I tu się zaczyna ARMAGEDON. Na infolini niczego nie można się dowiedzieć. Odsyłaja człowieka od numeru do numeru. Od Masterlease do Bik broker i odwrotnie. A naprawa auta ciagnie sie miesiącami, mimo ciągłych interewencji telefonicznych. Ponieważ stłuczki są nieuniknione to odradzam ten leasnig. BĘDZIECIE PŁACIĆ ZA AUTO , KTÓREGO NIE BĘDZIECIE MOGLI PRZEZ PARĘ MIESIĘCY UŻYWAĆ. u mnie tak było za każdym razem. Lekceważenie na każdym kroku i nikt nic nie wie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. jak najdalej od tych oszustów i ściemniaczy.

Awatar użytkownika
Grupa Masterlease
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2019, o 12:45

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Grupa Masterlease »

leasingobiorca niezadowolony pisze:Masterlease wszystko jest w porzadku dopóki nie trzeba naprawic auta po stłuczce. I tu się zaczyna ARMAGEDON. Na infolini niczego nie można się dowiedzieć. Odsyłaja człowieka od numeru do numeru. Od Masterlease do Bik broker i odwrotnie. A naprawa auta ciagnie sie miesiącami, mimo ciągłych interewencji telefonicznych. Ponieważ stłuczki są nieuniknione to odradzam ten leasnig. BĘDZIECIE PŁACIĆ ZA AUTO , KTÓREGO NIE BĘDZIECIE MOGLI PRZEZ PARĘ MIESIĘCY UŻYWAĆ. u mnie tak było za każdym razem. Lekceważenie na każdym kroku i nikt nic nie wie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. jak najdalej od tych oszustów i ściemniaczy.
Szanowny Panie,
przykro nam, że ma Pan tak niekorzystne doświadczenia ze współpracy z naszą firmą. Chcielibyśmy poznać szczegóły Pana sprawa, aby móc ją dokładnie przeanalizować i wyciągnąć wnioski. W związku z tym prosimy o przesłanie opisu Pana sprawa na adres email opinie@masterlease.pl.

Z pozdrowieniem
Zespół Obsługi Klienta


ODPOWIEDZ