[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
7
19%
Przeciętnie
5
14%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
22
61%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Priv

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Priv »

...Mnie porobili na szaro. Owszem spóźniłem się z płatnością co naturalnie jest moją winą i nie ma o czym dyskutować,....
Bardzo Cie przepraszam ale w swojej kilkunasto letniej historii w tej branży (kilka firm) nie doświadczyłem aby ktoś NA SIŁĘ chciał odebrać auto i nie dał szansy się porozumieć

W tej spółce akurat jak masz nie opłacone 2 raty dostajesz wezwanie jedno i drugie . Jeżeli nie REAGUJESZ, dostajesz wezwanie do odstawienia sprzętu. NIGDY Wcześniej.
Nie ma REAKCJI- to jest Akcja.

Irytują mnie takie pie.....e komentarze. Czy leasing to jakaś instytucja charytatywna ? Gwarantuję- nie opłaca się windykować. Opłaca się doprowadzić umowę do końca.

I nie pisze tak jakbyś sugerował "ustawkę" .,ze auto trafiło do komisu i już pewnie jest klient : :) hahahha.

Master ma 5 placów z autami pokontraktowymi i takie auto jak twoje po prostu trafia na plac. Bo niby gdzie ma trafić ??? I na pewno to jedno odebrane auto spowodowało ,ze zaciera się ręce :). W bazie master masz ponad 600 samochodów i myślę ,że to odebrane od Ciebie to tylko dodatkowy kłopot :)

Wybacz mój ton. Ale głaskanie po głowie w tym przypadku Ci się nie należy . Tak po prostu. A restrukturyzacja zadłużeń nie jest niczym wyjątkowym i jest normalnie możliwa do przeprowadzenia. Ale ..."do Tanga trzeba Dwojga..".

Powodzenia z kolejnymi umowami w innych spółkach.

P.S. Jestem ciekaw jak ty byś się zachował jak ktoś komu sfinansowałeś sprzęt za kilkadziesiąt tysięcy i wyznaczyłeś ratę za użytkowanie nie płaci Ci od co najmniej 2 miesięcy :)


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
TP-Toruń

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: TP-Toruń »

Masterleas przyjemny gdy płacisz faktury -jeden dzień spoźnienia(by się wstydzili) 0,11 odsetek Po wykupie umowa serwisowa rzekomo rozwiązywana razem z wykupem i umową leasingową trwa nadal ponoć wg nich do końca miesiąca.Niejasne reguły opłaty za nadprzebieg wyliczane z kapelusza .Prosiłem o wcześniejszy wykup -inne warunki opłaty za naprzebieg -i inne po zakończeniu faktycznie umowy.Poprostu oszuści i wyłudzacze .Po roku po rozliczeniu szkody z warsztatem ASO "przypomniało" im się,że czegośc ASO w szkodzie nie ujeło i nie objęto w szkodzie z ubezpieczenia-przysłali fakturę na cześci i robocizne ok 800 zł.Porażka

Awatar użytkownika
PAco

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: PAco »

Nie sobie naliczyli tylko się nalicza :) System tak jest ustawiony i ja tutaj nic dziwnego nie widzę.

Dwa przykłądu, które występują chyba u wszystkich:
# komórka- opłata za rachunek wpłynie z 1-2-3 ....dniowym opóźnieniem i co ? Odsetek nie masz na rachunku, nawet kilku groszy ?
# za prąd: jak Dostajesz rozliczenie raz na kilka miesięcy to dam głowę uciąć ,że masz zsumowane odsetki za "drobne" spóźnienie z każdego miesiąca.

Więc bardzo Pana proszę, trochę powagi :)

Co do rozliczeń. No jeżeli wykup jest wcześniejszy niż zakładała umowa to i warunki się zmieniają. Inna jest wartość auta, etc wszystko zalezy od przebiegu..itp. Nie wydaje mi się ,że NIE otrzymał Pan szczegółowego rozliczenia. Mylę się ?

A o szkodzie nie będę już się rozpisywał. Ubezpieczyciel wystawił FV na leasing "bo coś mu się przypomniało" lub ewentualnie serwis to dlaczego leasing ma za to zapłacić?
Nie to ,żebym się czepiał wszystkiego ale nikt tu na siłę nie "goli" klienta. Jeżeli chce Pan abym sprawdził szczeg. Pana sprawy, proszę napisać maila.

Pozdrawiam
X

Awatar użytkownika
Boby

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Boby »

To ja z trochę innej strony odnośnie Masterlaesu.
Chciałem ( chcę ) wyleasingować - wynając auto na 2 lata. Podałem model , wyposażenie , kolor ..i auto się znalazło.
Pierwsza oferta wpłaty i rat oczywiście dramatyczna. ( skąd oni to biorą ?) Niestety rezygnacja z mojej strony. Druga oferta już sensowna. Wszystko w zasadzie pasuje. Praktycznie wynajem dogadany. Pytanie Pani do kiedy ma go " zarezerwować" czy wystarczy do końca tygodnia . Stwierdzam,że już jest ok. Miła pani prosi o dokumenty ,wnioski, skany, Pity itp. Ja rezygnuję z innych leasingów,rozwiązuje umowę dzierżawy innego auta i czekam.
Dokumenty poszły, wszystko niby ok i ....? Telefon w piątek przed weekendem.Sorry ,ale koledzy auto sprzedali. I już . Po prostu sprzedali. No sorry przecież proszę pana .To koledzy winni .... . Ale Pani ma inną propozycję . Mają inne auto.... ale droższe o 7 %, no i za to rata wyższa o 30%.
Ręce opadają. Firma która ma klienta w całkowitej d...e. Ignorancja. Spojrzałem teraz na to forum i nie dziwię się takiej ilości negatywów niepolecających Masterlaese.Amatorzy Może lepiej handlować komórkami ,albo bateriami. Klient łagodniejszy i mniej awanturujący się.....

Awatar użytkownika
Gość

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Gość »

Nie polecam zakupu aut od tej firmy master1. Gdyby nie sprawdzenie auta przed zakupem w ASO - kupiłbym auto po poważnej kolizji. Sprzedawca oczywiście żenił kity, że auto igła. Nie bite itd. Całe podwozie auta miało ślady uderzenia. Połamane elementu i wgniecenia wahacza. :evil:

Awatar użytkownika
ręce opadaja

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: ręce opadaja »

istny rozbój w biały dzień.
obsługa na poziomie 0
obciążenia na koniec kontraktu to jakaś pomyłka za milmietrowe wgniecenie już obciążają kosztami lakierowania metrowego elementu :lol:

nigdy wiecej nie wezme od nich aut. nie ma nawet opcji. nawet za darmo.

Awatar użytkownika
Mar

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Mar »

Gość pisze:Nie polecam zakupu aut od tej firmy master1. Gdyby nie sprawdzenie auta przed zakupem w ASO - kupiłbym auto po poważnej kolizji. Sprzedawca oczywiście żenił kity, że auto igła. Nie bite itd. Całe podwozie auta miało ślady uderzenia. Połamane elementu i wgniecenia wahacza. :evil:
Czy mógłby Pan podać stary nr rejestracyjny auta ? zweryfikuję te dane.

Dziękuję

Awatar użytkownika
Klient z polecenia

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Klient z polecenia »

Najgorsza obsługa z możliwych. Firma ma klienta za nic, brak jakiejkolwiek pomocy w sytuacjach problemowych, odpowiedzi na reklamację zajmują dwa miesiące a ich rozpatrzenie trwa w nieskończoność.
Opieka ze strony firmy jest tylko i wyłącznie do momentu nabycia auta, jak już podpiszesz umowę jesteś kolejnym klientem, którego można lekceważyć.
W przypadku floty aut poleasingowych slogan reklamowych spółki "auta z pierwszej ręki" nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Samochody są często w gorszym stanie niż te z rynku wtórnego, które można nabyć w kraju. Firma nie ma zielonego pojęcia o faktycznym stanie sprzedawanych aut, często wykonane naprawy widnieją tylko w dokumentacji, w rzeczywistości ktoś bierze pieniądze za wymianę elementów, których po prostu nie wymienia.
Szczerze polecam omijać firmę Masterlease (Futura Leasing).

Awatar użytkownika
Mazda-trzy
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2017, o 14:13

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Mazda-trzy »

Mieszane uczucia.

Próbowałem negocjować swoją polisę ubezpieczeniową, ale bezskutecznie.

Generalnie niewiele rzeczy da się z nimi dogadać - tj. większość warunków jest twardo wpisane w katalogi, które sprzedają. Niska elastyczność. Gdyby zmienili warunki wpłaty początkowej i dali we własnym zakresie ogarnąć polisy, to byłoby spoko, a tak to raczej przeciętnie.

Awatar użytkownika
Zainteresowany

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Zainteresowany »

A która to z firm tak chętnie "oddaje" polisy w ręce klienta ? Bo moje doświadczenia są zgoła odmienne w tym zakresie. :)
Podobnie sprawa się ma z załatwianiem wszelkich spraw. Napisał ktoś ,że 2 miesiące. No brzmi to mniej więcej tak ,że ktoś coś napisał i czekał 2 miesiące na odpowiedź. A podejrzewam ,że w sprawie toczyło się wiele "dyskusji" ale o tym się nie pisze.

Nie, nie bronię tej firmy, jakby ktoś mi zarzucił. Jestem jej klientem od pewnego czasu ale byłem też klientem chyba z 4 innych firm na przełomie 5-6 lat. I bzdury gada ten ,który mówi ,że gdzieś jest idealnie. W każdej p....j branży w tym kraju obsługa posprzedażowa nie jest idealna.
I nigdy nie będzie jeżeli ktoś oczekuje ,że każdy klient dostanie odpowiedź w ciągu godziny a w następnych 2h sprawę załatwi.

Kochani , więcej pokory.

P.S. A propos dopłat przy zdawniu auta (jeżeli ktoś ma ten produkt). Zdawałem 2,5 miesiąca temu małe auto miejskie pracownika. I powiem Wam ,że kosztowało mnie to aż lub tylko 220 pln nett. (pęknięta klamka). Ale o tym wiedziałem i nie chciało mi się tego robić. A pozostałe elementy ? Zgodnie z zużyciem. Więc ja nie wiem. Myślę ,że warto bardziej dbać o samochody...po prostu.


ODPOWIEDZ