[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
7
19%
Przeciętnie
5
14%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
22
61%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
alfer

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: alfer »

To zależy gdzie chcesz kupić ten samochód bo mają kilka firm w kraju które handlują ich samochodami po leasingowymi. Generalnie zależy jak te poprawki są wykonane. Najlepiej poproś o raport Dekry to będziesz miał jasność czy to tylko poprawki czy coś grubszego. Generalnie firmy które dla leasingów robią naprawy mają takie stawki że tylko naprawa po łebkach jest dla nich opłacalna. Uważaj na auta naprawiane w Klaudynie i w Katowicach.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
homman

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: homman »

Jak was czytam to mi ręce opadają..
Mamy całą flotę w masterleese i 0 problemów.
Mimo skasowania pojazdu, nie wiem wymiany szyb od kamyków stłuczek itd.

To co piszecie o tym ze korzysta się z punktów wyznaczonych przez lesengodawcę np nie mają w sosnowcu a w katowicach pełno itp.
To norma dla każdego.
To że liczą za każdą rysę itd przy oddawaniu auta też.
Ubezpieczenie także każdy lesengodawca chce ubezpieczenia w PZU zazwyczaj.

Szukałem opinii o lesengodawcach ale pod każdym piszecie to samo! Nie rozumie ludzi jak można nie zapoznawać się z umowami itd. Według was każdy zły. Więc my chyba znów weźmiemy w Masterlese.
Ja jestem tylko zwykłym szarakiem w firmie ale zobaczymy.

Awatar użytkownika
FmLeasing.pl - adm
Posty: 170
Rejestracja: 1 paź 2009, o 16:58

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: FmLeasing.pl - adm »

Nic specjalnego, mogliby trochę przecenić swoje oferty Przeciętny kontakt z firmą, w której zostawia się nawet duże pieniądze


// Opinia została przesłana przy użyciu formularza kontaktowego i opublikowana na forum za zgodą użytkownika.

Awatar użytkownika
FmLeasing.pl - adm
Posty: 170
Rejestracja: 1 paź 2009, o 16:58

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: FmLeasing.pl - adm »

Transakcja przebiegła szybko i bez problemów, wszystkie ustalenia dotyczące umowy zostały dotrzymane. Jak do tej pory wszystko przebiega bezproblemowo.


// Opinia została przesłana przy użyciu formularza kontaktowego i opublikowana na forum za zgodą użytkownika.


Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Michał Krupiński »

tomek2014 pisze:aaa
Szanowni Apostołowie Opinii,
Ten wpis zostaje na pamiątkę, jakby co...
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Stefan

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Stefan »

Odradzam brokerom specjalizującym się w leasingu. Rozliczenie transakcji z Masterlease to droga przez mękę. Jest słabo żeby nie powiedzieć że źle.

Awatar użytkownika
Krzysztof A

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Krzysztof A »

homman pisze:Jak was czytam to mi ręce opadają..
Mamy całą flotę w masterleese i 0 problemów.
Mimo skasowania pojazdu, nie wiem wymiany szyb od kamyków stłuczek itd.

To co piszecie o tym ze korzysta się z punktów wyznaczonych przez lesengodawcę np nie mają w sosnowcu a w katowicach pełno itp.
To norma dla każdego.
To że liczą za każdą rysę itd przy oddawaniu auta też.
Ubezpieczenie także każdy lesengodawca chce ubezpieczenia w PZU zazwyczaj.

Szukałem opinii o leasingodawcach ale pod każdym piszecie to samo! Nie rozumie ludzi jak można nie zapoznawać się z umowami itd. Według was każdy zły. Więc my chyba znów weźmiemy w Masterlese.
Ja jestem tylko zwykłym szarakiem w firmie ale zobaczymy.

Dziś mam zakończenie 4 umowy w ML.

2 umowy zawarte na warunkach 20% wpłata początkowa, 2 lata leasing, 20% wykup, 4 umowy również 20%/20%, z tym że okres 3 lat.

Plusy:
- płacę na czas i się o nic nie martwię
- udane załatwienie 2 szkód. jedna (z sierpnia 2014) absolutnie bezproblemowo, zgłoszenie, rozliczenie bezgotówkowe z warsztatem, auto zastępcze itp; druga (z 2012 roku) z problemami. Najpierw padła decyzja o naprawie, później szkoda całkowita, wypowiedzenie umowy itp, kolejna wycena szkody, jednak szkoda niecałkowita, wznowienie umowy, naprawa auta. Problemy wynikły jednak z winy PZU.

Minusy:
- przeboje przy podpisywaniu pierwszej umowy, był bałagan w dokumentach, zapomniano poinformować mnie o wymaganym poręczeniu.
- pomimo zgody na ubezpieczenie samochodów we własnym zakresie, jedno auto zostało ubezpieczone równolegle przez ML, wobec czego przez jakiś czas miałem 2 aktywne polisy. Ostatecznie musiałem udało się (tą tańszą) anulować. Niby błąd ludzki, ale mały niesmak pozostał.

Czy będę korzystać w przyszłości z ML?
Oferta proponowana mi przez ML jest porównywalna z ofertami przedstawianymi mi przez inne leasingi. Planuję kolejne samochody finansować z Masterlease z uwagi na moją historię i uproszczone obecnie dla mnie procedury oraz moją wiedzę o tym, jak ML działa i czego się spodziewać.

Awatar użytkownika
Gdanszczanka

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Gdanszczanka »

Nigdy wiecej , zgadzam sie z opinia ze do podpisania umowy wszystko wyglada pieknie. Potem bywa roznie a ja nie mam dobrych doswiadczen z ta firma. Przede wszystkim ubezpieczenie najdrozsze na rynku i mimo bezwypadkowej jazdy przez caly czas leasingu takiej samej wysokosci - przynajmniej trzykrotnie wyzsze niz w innych firmach ubezpieczeniowych. Mozna wprawdzie teoretycznie ubezpieczyc w innej firmie samemu, ale przeszkody pietrza sie i praktycznie lepiej nie zawracac sobie tym glowy, bo tylko straci sie nerwy i pieniadze. Ponadto za kazda dodatkowa usluge kasuja po kilkaset zlotych i zaraz zglaszaja do firmy windykacyjnej i tu dopiero zaczynaja sie koszty.

/.../

Doswiadczylam wszystkich krytykowanych tu spraw i procedur. Firma kosztowna, /.../ przepraszam ale takie mam wrazenia po wspolpracy z ta firma


----------
// UWAGI MODERATORSKIE
Usunięto fragmenty wulgarne bądź obraźliwe.

Awatar użytkownika
Katarzyna Z.S.

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Katarzyna Z.S. »

To prawda. Przysyłają faktury zatytułowane: "pozostałe opłaty" na kwotę 750 zł. - gdy chcesz wyjaśnić co to jest i skąd się wzięło nie ma odpowiedzi - ŻADNEJ! Po czym zaczynają naliczać odsetki od niezapłaconej, a zareklamowanej przez Ciebie faktury (nie wiadomo za co)...

Pozniej zaczynają wydzwaniać, że masz im zwrócić pojazd. Sekretarkę w mojej firmie bez przerwy nachodzi "windykator terenowy" - cokolwiek ta funkcja ma oznaczać, bez wcześniejszej oczywiście informacji na piśmie. Oczywiście nie bawią się w subtelności i przy klientach firmy zaczynają dyskusję na temat zalegania z opłatami.

W pewnym momencie zaczyna się nagonka telefoniczna. Dzwonią różni przedstawiający sie jako pelnomocnik (oczywiscie zaden z nich pelnomocnictwa nie przedlozyl) i straszenie, grozby itp. itd.

Pewnie gdybym miala czas, wszczelabym postepowanie cywilne o nekanie, ale ze go nie mam, po prostu nie odbieram telefonow.

Aaaa... no i oczywiscie po wymiane dowodu rejestracyjnego trzeba pofatygowac sie samemu!

Nigdy wiecej leasingu w tej firmie. Polecam Impuls - moj ostatni leasingodawca. Wszystko zalatwiaja od reki, online, nie ma rzeczy nie do zrobienia.


ODPOWIEDZ