[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
7
19%
Przeciętnie
5
14%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
22
61%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Ano ja sem

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Ano ja sem »

OFFTOP pisze:
Vex pisze:taka (nie)ciekawa historia z mego życia wzięta:

27.07 mój samochód został rozbity. Według TU sprawcy naprawa to 77tys. Czy przewyższy to wartość pojazdu by była szkoda całkowita?
do dnia 28.08 Masterlease mówił że TU nadal nie podjęło decyzji w tej sprawie. Jako że TU ma 30 dni na wypłatę odszkodowania, to skontaktowałem się z TU i otrzymałem od nich kopie 2 pism:
z 17.08 z decyzją o szkodzie całkowitej i prośbą o zgodę na wypłatę odszkodowania
z 21.08 z ponowieniem prośby

Przez 10 dni Masterlease świadomie i z premedytacją wprowadzał mnie w błąd.
No tak. Bo w Masterlease siedzą takie małe karły i wybierają "...o patrze. Tego klienta udupimy..poczekajmy z miesiąc, niech się wkurza ..później zrzucimy na ubezpieczyciela..." Tak, pewnie to taka gra :-D

Szkoda ,że nie wszyscy (specjalnie napisałem NIE WSZYSCY) klienci chcą usłyszeć to co im się mówi. Niestety, ale mam na pęczki przykładów, w których leasing (jakikolwiek) nie otrzymał jeszcze papierów z ubezpieczalni. LUB zostały wysłane 17.08 a 28.08 jeszcze nie trafiły na biurko. CO wiecej. WIelu ubezpieczycieli ma taki bajzel ,ze : Mają wygenerowane papiery w systemie (np 17.08) ale one w ogóle jeszcze nie zostały wysłane. ALbo zostały, ale do klienta a nie do właściciela pojazdu czyli leasingu.

Tak jak powyżej. KIJ ma zawsze 2 końce....Nie ma co generalizować. Siedzę w tej branży lat "naście" i to w wielu spółkach. I jednego możecie być pewni : "nikt tam niczego nie robi "specjalnie" .." Mówię o powyższym przykładzie. A mniej lub bardziej kompetentni pracownicy sie zdarzają. Popełniają błędy- czegoś nie wyślą ,czegoś nie załatwią w 2 minuty tylko w 2 godziny, itd..

Poza tym : napisałeś ,że 17.08 była decyzja i prośba o zgodę na wypłatę odszkodowania :) Przecież to się kupy nie trzyma. Jak jest całka to jaka zgoda ? Na wypłatę do leasingu ? to nie odszkodowanie do serwisu.

Zadziornie bronisz przed nagatywnymi wpisami.
Tez mialem szkode calkowita i ubezpieczyciel ze swojej strony tu chyle czolo przed kobitkami z PZU (przez RODO nie moge wpisac ich danych) a wtedy master tylko i wylacznie zwlekal ze wazystkim.Poczawszy od rejestracji,przesylania dokumentow,wydawnia decyzji,pozwolen jakiegokolwiek z kimkolwiek kontaktu.Szkoda calkowita jezeli rozumiesz co to ozancza.Dla przedsiebiorcy nie wazne jakiego malutkiego czy duzego oznacza zawaze to samo BRAK POJAZDU WE FLOCIE.Wiec takie sprawy powinny byc zalatwiane praktycznie od reki i nie przez klienta tylko gosciu na poziomie leasing ubezpieczyciel.
Piszesz o latach tu tam a w sumie masz tego tyle co kot pod ogonem.O ile masz bo zbyt mocno stoisz po stronie firmy piszesz tekst ktory mozna w bardzo prosto zidentyfikowac ze nie nalezy do klienta.
Proste dzialanie
Tracisz pojazd tracisz dochod -czesciowy a moze calkowity jezeli ma kros jeden pojazd leasingowany.
Zaczynaja sie robic zaleglosci a SZANOWNYBMASTER ma szerokie jelito grube gdzie cie kolejnego upycha.
Nie masz pojecia o czym piszesz i nie rozumiesz o czym tutaj pisza ludzie nie tylko tutaj.Gdzie sie nie zajrzy to liczba klientow wyrazajacych opinie NIGDY WIECEJ MASTERLEASE jest na poziomie 60-74%. To chyba o czyms swiadczy. Teraz mam szybe do wymiany czolowa i co w cztery dni do debili wykonalem 22 telefony aby cokolwiek zalatwic i zglosic. Do ubezpieczyciela 2 i otzrymalem wszystko co bylo potrzebne.
TO JEST NIEKOMPETENCJA I BRAK SZACUNKU DLA TEGO KTORY ICH KARMI I DAJE CO MC WYPLATE


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
palacz

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: palacz »

Grzengi aka Ano ja sem,
Kilka uwag:
1. Opisując sprawę w tak emocjonalny sposób odbierasz sobie wiarygodność.
2. Ćwiczyliśmy już na tym forum nie raz i nie dwa, że krzykacze najczęściej sami mają coś na sumieniu, więc może lepiej trochę wyluzuj.
3. Ten elaborat - jak sam go nazwałeś - ciężko się czyta ze względu na formę, m.in. interpunkcję, ale nie tylko. Ja przebrnąłem, ale mało komu będzie się chciało, a poza tym nie w każdym miejscu mam pewność, czy dobrze Cię zrozumiałem - np.: z tym księgowaniem wpłat na faktury...
4. Jeśli ktoś się z Tobą nie zgadza, ma inne zdanie, to niekoniecznie oznacza od razu, że jest pracownikiem krytykowanej firmy, który ma coś na sumieniu. Takie uwagi personalne są bardzo słabe i niepoważne.
5. Dużą masz szkodowość?

Awatar użytkownika
Łukasz

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Łukasz »

Ostrzegam przed Masterlease, pomimo płacenia za dodatkową obsługę serwisową firma robi wszystko aby nie realizować napraw i "olewa" klienta. PIĄTY raz zgłaszam do naprawy drzwi w samochodzie, łącznie auto spędziło w serwisie 13 dni, ale że jest to każdorazowo mniej aniżeli 72 godziny to nie przysługuje auto zastępcze. Działają na zasadzie, odebrać auto, po 2 dniach wydać aby nie wynajmować pojazdu a jak się znowu zepsuje to znowu wycieczka do serwisu. Pomimo zgłoszenia awarii drzwi od kilku dni brak jakiejkolwiek pomocy - auta nie można otworzyć a Oni każą mi nim przyjechać do serwisu.
Jednym słowem dramat.

Awatar użytkownika
Petent

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Petent »

Master to bardzo wysoka jakość obsługi klienta....aż do podpisania umowy. Pominę fakt, że pożenili mi auto nie nadające się do ruchu miejskiego o czym poinformowano mnie w prost gdy po tygodniu zgłosiłem się z zastrzeżeniami . ok - latam po autostradzie 60km 2x w tygodniu, jakoś się przyzwyczaiłem.

Ponad 3 tygodnie temu miałem szkodę która powinna być usunięta z AC. Przez tydzień wydzwaniałem na infolinię gdzie obiecywano mi, że zgłoszono to do serwisu i niebawem się skontaktują aby ustalić termin naprawy. Brak kontaktu, więc pojechałem sam do serwisu - spisali, potwierdzili, że skontaktują się aby umówić termin - dalej cisza. Minęło 3 tygodnie i cisza. Na infolinii master dowiedziałem się, że nie ma obligatoryjnego terminu na usunięcie szkody ale składki oczywiście mam płacić terminowo. Rekompensata czy nawet pojazd zastępczy nie przysługują.

Awatar użytkownika
koko

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: koko »

Konkret ?
Ok.
Wciskanie kitu na żywca i sprzedaż auta po stłuczce,jako bezwypadkowe,idealne i zero normalnej reakcji na problem,
bo mózgi szczurów wyścigowych są wykastrowane.

Awatar użytkownika
klient 2

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: klient 2 »

Ciekaw jestem, gdzie się podziały pozostałe negatywne opinie ?

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Jarosław Król »

klient 2 pisze:Ciekaw jestem, gdzie się podziały pozostałe negatywne opinie ?
Negatywne opinie? Masz na myśli Twoje dwa wierszyki z bluzgami, w których nie ma ani jednego konkretu? Nie przejmuj się - nie zostały usunięte tylko zarchiwizowane i mogą zostać przywrócone - to tak na wypadek gdybyś próbował twierdzić, że ktoś tu coś cenzuruje.

Są konkretne argumenty, to wpis pozostaje. A jak są bluzgi, wylewanie żali bez >>żadnych<< informacji pozwalających ocenić o co chodzi, to wpis leci do kosza.

Awatar użytkownika
możesz mi

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: możesz mi »

Jarosław Król pisze:
klient 2 pisze:Ciekaw jestem, gdzie się podziały pozostałe negatywne opinie ?
Negatywne opinie? Masz na myśli Twoje dwa wierszyki z bluzgami, w których nie ma ani jednego konkretu? Nie przejmuj się - nie zostały usunięte tylko zarchiwizowane i mogą zostać przywrócone - to tak na wypadek gdybyś próbował twierdzić, że ktoś tu coś cenzuruje.

Są konkretne argumenty, to wpis pozostaje. A jak są bluzgi, wylewanie żali bez >>żadnych<< informacji pozwalających ocenić o co chodzi, to wpis leci do kosza.
O wielki cenzorze!
Bluzgi ? -nie ma przekleństw. Pomyliło ci się łuczywo z tym drugim do rymu.
Usuwanie treści to cenzura a chowanie treści- również.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Jarosław Król »

możesz mi pisze:Bluzgi ? -nie ma przekleństw.
"Ścierwa", "szczuro-kloaczne istoty" to Twoim zdaniem nie przekleństwa?
Zresztą bluzgi to nie tylko przekleństwa - chyba, że na potrzeby własne masz jakąś inną definicję.
możesz mi pisze:Usuwanie treści to cenzura a chowanie treści- również.
Nikt ci nie broni krytykować tego czy innego leasingodawcy.
Cenzura myli ci się z moderacją.

Powtórzę jeszcze raz:
"Są konkretne argumenty, to wpis pozostaje. A jak są bluzgi, wylewanie żali bez >>żadnych<< informacji pozwalających ocenić o co chodzi, to wpis leci do kosza."
Jak widzisz wpis, w którym napisałeś jakiś konkret (co prawda niewielki i trzeba było cię o to poprosić) jest widoczny na forum.

Awatar użytkownika
MPM

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: MPM »

możesz mi pisze:
Jarosław Król pisze:
klient 2 pisze:Ciekaw jestem, gdzie się podziały pozostałe negatywne opinie ?
Negatywne opinie? Masz na myśli Twoje dwa wierszyki z bluzgami, w których nie ma ani jednego konkretu? Nie przejmuj się - nie zostały usunięte tylko zarchiwizowane i mogą zostać przywrócone - to tak na wypadek gdybyś próbował twierdzić, że ktoś tu coś cenzuruje.

Są konkretne argumenty, to wpis pozostaje. A jak są bluzgi, wylewanie żali bez >>żadnych<< informacji pozwalających ocenić o co chodzi, to wpis leci do kosza.
O wielki cenzorze!
Bluzgi ? -nie ma przekleństw. Pomyliło ci się łuczywo z tym drugim do rymu.
Usuwanie treści to cenzura a chowanie treści- również.
Fakt, ciężko się czysta Twoje wpisy. Uparłem się i przebrnąłem. I stwierdziłem ,że musiałbym to pogrupować ,zeby zrozumieć ;)

Dobrze by było ,zebyś też napisał , czy firma, którą obsmarowaleś wyszła z Twarzą i załatwiła wszystkie Twoje postulaty ? To ważne. Bo czym innym jest przyjąć krytykę i ją olać a czym innym jest ją przyjąć i naprawić błąd + rozwiązać indywidualny problem. Więc jak ??


ODPOWIEDZ