[Ankieta] Opinie i komentarze o Millennium Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
4
18%
Wszystko w porządku
8
36%
Przeciętnie
6
27%
Czuję niesmak
2
9%
Nigdy więcej
2
9%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
administracja
FmLeasing.pl
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2009, o 12:42

[Ankieta] Opinie i komentarze o Millennium Leasing

Post autor: administracja »

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej i lepiej poznać Millennium? Pamiętaj, żeby przeczytać także nasze opracowanie o spółce:
Oferta i wszystkie informacje o Millennium Leasing


Poza opiniami przeczytaj także informację o dobrych praktykach stosowanych przez firmę:
Dobre praktyki stosowane przez Millennium Leasing


Zapraszamy do wyrażenia opinii i/lub oddania głosu w ankiecie dotyczącej firmy:
Millennium Leasing
Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i uwagami. Jednocześnie prosimy o przemyślane i wyważone wpisy.

Jeżeli chcesz poznać/umieścić opinię o innej firmie:
Opinie o firmach leasingowych - lista >

UWAGA! Zamieszczenie opinii nie wymaga rejestracji na forum. Rejestracja jest jednak konieczna aby głosować w ankietach.
Tu zarejestrujesz się w kilka sekund >
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: forum(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
ta.ak
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2009, o 13:44

[Ankieta] Opinie i komentarze o Millennium Leasing

Post autor: ta.ak »

Za miesiąc kończę leasing. Zadowolony jestem przeciętnie, ale zobaczymy ja przebiegnie wykup.

Awatar użytkownika
LIDEAL
Posty: 1
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:15

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Millennium Leasing

Post autor: LIDEAL »

Beznadziejny leasing


// Uwaga! Opinia mało wiarygodna. Brak opisu zdarzenia/sytuacji. //

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Millennium Leasing

Post autor: Michał Krupiński »

LIDEAL pisze:Beznadziejny leasing
Wpis tego typu nic nie wnosi. Równie dobrze możesz być bardzo niesolidnym leasingobiorcą, któremu leasingodawca zmuszony był - za przeproszeniem - dobrać się do tyłka i teraz odreagowujesz swoją frustrację.

Ale gdyby było jednak inaczej i masz do przekazania innym jakąś negatywną opinię o tej firmie leasingowej, to bardzo proszę o jakieś argumenty czy konkretne komentarze. Będzie można ocenić o co chodzi.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Mrata
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2010, o 14:11

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Millennium Leasing

Post autor: Mrata »

Porażka.Jeżeli chodzi o przejecie cesji oraz kontakt telefoniczny.Przejecie cesji przez inny podmiot trwa ok 7 tyg na dzien dzisiejszy sprawa nie jest załatwiona.Kontakt telefoniczny: na 30 połączeń wykonanych 2 trafione(nikt nie raczy podnieść słuchawki)
Nie polecam nigdy więcej Millenniumleasing

Awatar użytkownika
GBoy
PRO
Posty: 300
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 14:12

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Millennium Leasing

Post autor: GBoy »

Mrata pisze:Porażka.Jeżeli chodzi o przejecie cesji oraz kontakt telefoniczny.Przejecie cesji przez inny podmiot trwa ok 7 tyg na dzien dzisiejszy sprawa nie jest załatwiona.Kontakt telefoniczny: na 30 połączeń wykonanych 2 trafione(nikt nie raczy podnieść słuchawki)
Nie polecam nigdy więcej Millenniumleasing
Kto telefonu nie dobiera?? wasz handloweic? 8-)

Teraz jest ciężki okres,wszyscy zarobieni! :D

Awatar użytkownika
placebo
Posty: 1
Rejestracja: 9 cze 2010, o 15:52

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Millennium Leasing

Post autor: placebo »

Witam.

Reprezentuje firmę Millennium Leasing i przyznam się, że jestem zdziwniony takim przebiegiem cesji, zwłaszcza, że standardowo takie działanie realizujemy w czasie od 1 do 2 tygodni. Na pewno bliżej przyjrzę się tej sprawie, aby ją wyjaśnić. Dlatego bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 22 598 59 54, w celu przedstawienia szczegółów sprawy.

Łukasz Korulczyk

Awatar użytkownika
Tomek120

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Millennium Leasing

Post autor: Tomek120 »

Ludzie właśnie dostałem fakturę za poinformowanie organów ścigania opiewająca na kwotę 75 zł netto. W tym roku wzrosło o 50 % poprzednio było 50 zł netto jak wszędzie(dzwoniłem po znajomych u konkurencji dalej 50 zł) a teraz bardzo niemiła niespodzianka bez żadnej informacji poprzedzającej. Nie wiem ale mnie uczono ze w dzisiejszych czasach trzeba szanować klienta a Millenium Leasing zarzyna klienta.Podobnie było ostatnio z ubezpieczeniem tez mi dowalili kwotę ze zacząłem szukać ubezpieczyciela na własna rękę i przedstawiając im wycenę o 1000 zł mniejsza jakimś cudem udało im się załatwić ubezpieczenie.Ludzie nie są głupie.Dziękuje bardzo ostatni raz nie polecam. :oops:

Awatar użytkownika
Radek1977

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Millennium Leasing

Post autor: Radek1977 »

Witam
W chwili obecnej mam 2 leasingi w millennium jeden już zakończyłem i zaraz zaczynam kolejny, ze współpracy jestem zadowolony, mają tylko jedną ogromną wadę przy zawieraniu umów. CZAS CZAS i jeszcze raz CZAS - wszystko strasznie długo trwa u nich. czekam już tydzień na rozpatrzenie wniosku i pewnie jeszcze z tydzień poczekam. Doradca opuszcza ręce mówi że analizują ale jak można tak długo.

W mercedes Leasing załatwiłem wszystko w 24 godziny. to było extra doświadczenie.

Awatar użytkownika
seba78

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Millennium Leasing

Post autor: seba78 »

Witam ja już rok płace i jestem zadowolony żeby wszyscy tak działali to by było ok


ODPOWIEDZ