[Ankieta] Opinie i komentarze o Pekao Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
8%
Wszystko w porządku
7
54%
Przeciętnie
3
23%
Czuję niesmak
0
Brak głosów
Nigdy więcej
2
15%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
igo55
Posty: 1
Rejestracja: 5 lis 2020, o 09:25

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Pekao Leasing

Post autor: igo55 »

Witam!

Zdecydowanie odradzam PekaoLeasing – np. z uwagi na sposób załatwiania obowiązkowego ubezpieczenia AC/OC na samochody. W moim przypadku korzystam prywatnie z usług PZU i przez wiele lat mam naprawdę dobre ceny przy zawieranych polisach. PL z automatu także proponuje klientom ubezpieczenie w PZU lecz na warunkach około 30% droższej polisy. Więc chcąc korzystać z prywatnego ubezpieczenia należy wypełnić odpowiednią ankietę i zapłacić karę że rezygnuję z ich ubezpieczyciela jakim jest PZU i w to miejsce wstawiam ubezpieczyciela „obcego” jakim jest PZU :) :)- to jakieś jaja….


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Janusz V

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Pekao Leasing

Post autor: Janusz V »

Generalnie odradzam korzystania z PL

PL do września przesyłało mi faktury mailowo . W październiku i listopadzie na naszą pocztę nie dotarła FV . Poprosiliśmy PL o przesłanie duplikatu który dotarł po połowie listopada / za październik / z dodatkową notą odsetkową na 120 zł netto - listopadowej FV nadal nie mamy a przyszła kolejna nota na 50 zł . Kontaktowałem się z działem obsługi gdzie potraktowano mnie jak osobę uchylającą się od płacenie . Nikt tam nie bierze pod uwagę , że FV mogła rzeczywiście nie dotrzeć do klienta . Podejrzewam , że jest to świadome działanie aby wycisnąć z klienta ile się da . Mimo , że sporo korzystam z leasingu z tą firma nie chcę już współpracować . Takie molochy jak oni traktują klienta przedmiotowo i nie mają indywidualnego podejścia do klienta .

Janusz

ODPOWIEDZ