[Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
5
17%
Wszystko w porządku
11
37%
Przeciętnie
7
23%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
6
20%
 
Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
marcinos
Posty: 64
Rejestracja: 24 cze 2014, o 11:29

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: marcinos »

A możesz mi powiedzieć o co chodzi z tymi limitami ? Podpisałem umowę w 2011 roku i tego jeszcze nie było...na czym to polega ?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Michał Krupiński »

marcinos pisze:A możesz mi powiedzieć o co chodzi z tymi limitami ? Podpisałem umowę w 2011 roku i tego jeszcze nie było...na czym to polega ?
Z tego co kojarzę to jest to "specyficzny" sposób zyskania "lojalności" klienta. :roll:

Płaci się miesięczną opłatę jakby na poczet kolejnej umowy. Tzn. jeżeli obecna się skończy, to jedynym sposobem, żeby uratować cokolwiek z tych "nadpłaconych" pieniędzy, to po prostu konieczność zawarcia kolejnej umowy z Raiffeisenem.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
MaxVs1

do ZDZICHU

Post autor: MaxVs1 »

// Treść wpisu usunięta na prośbę autora.

Awatar użytkownika
MaxVs1

Raiffeisen - LIMIT - oszustwo

Post autor: MaxVs1 »

// Treść wpisu usunięta na prośbę autora.

Awatar użytkownika
MaxVs1

do IZI

Post autor: MaxVs1 »

// Treść wpisu usunięta na prośbę autora.

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 557
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: do ZDZICHU

Post autor: Spayker »

W jakim celu chcesz się kontaktować?
Organizujesz coś od strony prawnej?

Awatar użytkownika
FmLeasing.pl - adm
Posty: 170
Rejestracja: 1 paź 2009, o 16:58

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: FmLeasing.pl - adm »

Super obsługa przed i po oraz pomoc nie tylko w obsłudze leasingu ale i wszelkich formalności z nimi związane.


// Opinia została przesłana przy użyciu formularza kontaktowego i opublikowana na forum za zgodą użytkownika.

Awatar użytkownika
Zdzichu

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Zdzichu »

Michael pisze:
marcinos pisze:A możesz mi powiedzieć o co chodzi z tymi limitami ? Podpisałem umowę w 2011 roku i tego jeszcze nie było...na czym to polega ?
Płaci się miesięczną opłatę jakby na poczet kolejnej umowy. Tzn. jeżeli obecna się skończy, to jedynym sposobem, żeby uratować cokolwiek z tych "nadpłaconych" pieniędzy, to po prostu konieczność zawarcia kolejnej umowy z Raiffeisenem.
Gdyby to bylo takie proste, to nie byłoby problemu, coś by się wyleasingowało. Ale to tak nie jest. Oplata jest naliczana za to, że się od nich kolejnego leasingu nie wzięło, a oni są gotowi dać i rezerwują na to środki, które z każdą spłacona ratą leasingową są coraz większe. Co za tym idzie opłata rośnie. Jak weźmie się kolejny leasing opłata czasowo spada, bo kwota trzymana "w gotowości" przez RL robi się mniejsza ale wiele to nie zmienia bo zaraz rośnie ona w przyśpieszonym tempie, o czym pisałem wczesniej. Wydanych na opłatę za "limit leasingowy" pieniędzy nie da się w żaden sposób odzyskać. Sedno jest w tym, że podczas procesu ofertowania przedstawiciele handlowi RL, przepraszam, pełnomocnicy, nic o tym zapisie nie wspominają. Przez to oferta wydaje sie rynkowa. Uważam, że takie oferty trafiają do wyselekcjonowanych klientów, którzy sprawiają wrażenie nierozgarniętych lub przesadnie ufnych jak ja, i że jest to świadomy proceder wymyślony i aprobobowany przez centralę firmy.

Awatar użytkownika
Irena_00

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Irena_00 »

Czy taka opłata naliczana jest przy każdej ofercie leasingu? Ja się zastanawiam nad tą formą rl.com.pl/dla-ciebie/extrarata i powiem szczerze, że ogarniam temat, ale nie wszystko jest dla mnie do końca jasne.



Zablokowany