[Ankieta] Opinie i komentarze o SG Equipment Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
11%
Wszystko w porządku
4
44%
Przeciętnie
2
22%
Czuję niesmak
1
11%
Nigdy więcej
1
11%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Maciej B

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o SG Equipment Leasing

Post autor: Maciej B »

Witam powinien sie nazywac sg zdziercy nie leasing tylko dla bogatych bo na spoznieniach chca zarabiac kokosy 30000 kary kwota z kosmosu. Zamiast pomoc to dobijaja zeby rozlozyc Ci interes.Chyba o to chodzi bo moze w ten sposob zarabiaja podwojnie.
NIE DAJCIE SIE NACIAGNAC BO CZTERY LITERY ZABOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o SG Equipment Leasing

Post autor: Jarosław Król »

Maciej B pisze:Witam powinien sie nazywac sg zdziercy nie leasing tylko dla bogatych bo na spoznieniach chca zarabiac kokosy 30000 kary kwota z kosmosu. Zamiast pomoc to dobijaja zeby rozlozyc Ci interes.Chyba o to chodzi bo moze w ten sposob zarabiaja podwojnie.
NIE DAJCIE SIE NACIAGNAC BO CZTERY LITERY ZABOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30000 za spoźnienie? Dobrze się czujesz?

Awatar użytkownika
flixik

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o SG Equipment Leasing

Post autor: flixik »

Umowa nie najgorzej. Standard raczej. Miałem akurat finansowanie w Katowicach i wymianę dowodu w KRK. Niby ok, fajne biuro, początkowa obsługa też ok. Czekałem na wydanie dokumentów, które przygotowywała jakaś młoda kobieta. Nagle z czeluści biura słyszę ku**wy, ch*je, itp. Święty nie jestem ale jakaś kobieta tak się darła, że chciałem wyjść i nie wracać. No jak już bierzecie dokumenty i pieniądze to może trochę kultury. Myślałem, że w takich firmach pracują ludzie na poziomie. No nie fajnie i nie profesjonalnie. Mam jeszcze 3 autobusy po 5 rat i zabieram papiery. Raczej się nie będę tam finansował. Leasingi mam w santanderze, mbanku i pko i tam jest kultura a tu.... droga Pani no nie ładnie. Gratulacje, pozbyła się Pani chyba dobrego Klienta

Awatar użytkownika
Korzystający

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o SG Equipment Leasing

Post autor: Korzystający »

Z SGEF współpracujemy od 2010 roku. Mieliśmy kilka aktywnych umów o wartości łącznej kilku milionów złotych. SGEF nigdy nie było najtańszy, natomiast wyższy poziom rat rekompensowany był przez poziom obsługi oddziału z Bydgoszczy. Od jakiegoś czasu tj. około 2 lat polityka Finansującego zmieniła się i nie chodzi tylko o wysokość opłat. Jakakolwiek czynność czy formalność ciągnie się tygodniami i wymaga zatwierdzeń analityków, dyrektorów i zarządu spółki - coś co u innych finansujących załatwiamy na telefon ub e-mail w ciągu maksymalnie tygodnia Francuzi wydłużają wszelkie procesy. Pomimo, że mamy opiekuna to wszelkie sprawy koordynowane są przez Biuro Obsługi Klienta, które i tak nie może wydać dyspozycji czy podjąć decyzji. Obecnie przenosimy jedną z dwóch aktywnych umów i jest to istna katorga... Nie polecam i nie mam tu na myśli wysokich opłat, prowizji czy kosztów - nie polecam z uwagi na współpracę a raczej jej brak.

Awatar użytkownika
Agata

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o SG Equipment Leasing

Post autor: Agata »

Spróbujcie się z nimi z kontaktować jak chcesz odzyskać swoje pieniądze. Wtedy nie ma do rzeczy , że płaciłeś w terminie (ani dnia spóźnienia ) nie można się do nich dodzwonić ,portal nie działa albo Pani twierdzi , że ona tego zlecenia nie przyjmie bo się tym nie zajmuje. Ja zbieram materiały do pozwu ( e-maile,nagrabia rozmów dokumentujących kontakt z biurem obsługi w tej sprawie , nieudane próby logowań do portalu, próby
kontaktu tel.gdzie nie odbiera się telefonów.. Jeżeli ktoś z Państwa ma też takie doświadczenia z tą firmą proszę o informację..


ODPOWIEDZ