[Ankieta] Opinie i komentarze o Siemens Finance

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
3
50%
Przeciętnie
2
33%
Czuję niesmak
1
17%
Nigdy więcej
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
rolnik

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Siemens Finance

Post autor: rolnik »

Ostrzegam o SIEMENS FINANCE, powinni zbankrutować za to co robią z klientami, oszuści od samej góry aż po dupę, nie polecam nikomu, łamanie prawa to u nich codzienność, bez tego dnia nie zaczynają.
jeśli ktoś został poszkodowany-oszukany przez tą firmę proszę pisać poszkodowany@vp.pl
planowany jest pozew zbiorowy i nagłośnienie sprawy,


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Siemens Finance

Post autor: Jarosław Król »

rolnik pisze:Ostrzegam o SIEMENS FINANCE, powinni zbankrutować za to co robią z klientami, oszuści od samej góry aż po dupę, nie polecam nikomu, łamanie prawa to u nich codzienność, bez tego dnia nie zaczynają.
jeśli ktoś został poszkodowany-oszukany przez tą firmę proszę pisać poszkodowany@vp.pl
planowany jest pozew zbiorowy i nagłośnienie sprawy,
Można prosić o konkrety? Na czym miało polegać owo "oszustwo"?

Awatar użytkownika
OSZUKANY

Opinie i komentarze o Siemens Finance

Post autor: OSZUKANY »

CZY MOGĘ ZASKARŻYĆ WYCENĘ ( NIE OTRZYMAŁEM DO DNIA DZISIEJSZEGO ) I SPOSÓB SPRZEDAŻY PRZEDMIOTÓW LEASINGU ( NIE POINFORMOWANO MNIE JAK SIĘ TO ODBYŁO ), KTÓRY NIE JEST JAWNY A UKRYTY....PRZEZ SIEMENSA
MASZYNY O WARTOŚCI POCZĄTKOWEJ 35000+ VAT ROCZNE I 1,5 ROCZNE ZOSTAŁY SPRZEDANE ZA OKOŁO OBSTAWIAM 2000-4000 BRUTTO GDYŻ CZŁOWIEK JE KUPUJĄCY NIBY NA AUKCJI KTÓREJ NIE ODNALAZŁEM NIGDZIE !!! WYSTAWIŁ NA SWOJEJ STRONIE DO SPRZEDANIA PO 7500 BRUTTO !
CO MOGĘ ZROBIĆ ? CZUJE SIĘ OSZUKANY ? POMOCY

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Opinie i komentarze o Siemens Finance

Post autor: Lui »

OSZUKANY pisze:CZY MOGĘ ZASKARŻYĆ WYCENĘ ( NIE OTRZYMAŁEM DO DNIA DZISIEJSZEGO ) I SPOSÓB SPRZEDAŻY PRZEDMIOTÓW LEASINGU ( NIE POINFORMOWANO MNIE JAK SIĘ TO ODBYŁO ), KTÓRY NIE JEST JAWNY A UKRYTY....PRZEZ SIEMENSA
MASZYNY O WARTOŚCI POCZĄTKOWEJ 35000+ VAT ROCZNE I 1,5 ROCZNE ZOSTAŁY SPRZEDANE ZA OKOŁO OBSTAWIAM 2000-4000 BRUTTO GDYŻ CZŁOWIEK JE KUPUJĄCY NIBY NA AUKCJI KTÓREJ NIE ODNALAZŁEM NIGDZIE !!! WYSTAWIŁ NA SWOJEJ STRONIE DO SPRZEDANIA PO 7500 BRUTTO !
CO MOGĘ ZROBIĆ ? CZUJE SIĘ OSZUKANY ? POMOCY
Można to podnosić w sądzie jako argument, ale nie jest to prosta sprawa. Dobrze jest korzystać z usług kancelarii, adwokata, która ma doświadczenie w tego typu sprawach.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Maszyna leasing

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Siemens Finance

Post autor: Maszyna leasing »

Ja mam podobną sytację. Zero informacji od siemesa, a maszyna warta ok. 50 tys., sprzedana w 18 dni za 6100 zł (tego dowiedziałam po pismie komornika o oszacowaniu na wniosek Siemensa mojej nieruchomości - pod wystosowaniu pisma "o co chodzi" do Siemensa od ich kancelarii prawnej).

Awatar użytkownika
Maszyna leasing

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Siemens Finance

Post autor: Maszyna leasing »

Cytuj OSZUKANY
Post autor: OSZUKANY » 28 cze 2018, o 09:18
CZY MOGĘ ZASKARŻYĆ WYCENĘ ( NIE OTRZYMAŁEM DO DNIA DZISIEJSZEGO ) I SPOSÓB SPRZEDAŻY PRZEDMIOTÓW LEASINGU ( NIE POINFORMOWANO MNIE JAK SIĘ TO ODBYŁO ), KTÓRY NIE JEST JAWNY A UKRYTY....PRZEZ SIEMENSA
MASZYNY O WARTOŚCI POCZĄTKOWEJ 35000+ VAT ROCZNE I 1,5 ROCZNE ZOSTAŁY SPRZEDANE ZA OKOŁO OBSTAWIAM 2000-4000 BRUTTO GDYŻ CZŁOWIEK JE KUPUJĄCY NIBY NA AUKCJI KTÓREJ NIE ODNALAZŁEM NIGDZIE !!! WYSTAWIŁ NA SWOJEJ STRONIE DO SPRZEDANIA PO 7500 BRUTTO !
CO MOGĘ ZROBIĆ ? CZUJE SIĘ OSZUKANY ? POMOCY

Ja mam podobną sytację. Zero informacji od Siemensa przez 8 lat, a maszyna warta ok. 50 tys., sprzedana w 18 dni za 6100 zł (tego dowiedziałam po pismie komornika o oszacowaniu na wniosek Siemensa mojej nieruchomości - pod wystosowaniu pisma "o co chodzi" do Siemensa od ich kancelarii prawnej).

Awatar użytkownika
Maszyna leasing

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Siemens Finance

Post autor: Maszyna leasing »

Proszę o pilny kontakt
poszkodowany@wp.pl

Awatar użytkownika
Kolejny poszkodowany

Re: Opinie i komentarze o Siemens Finance

Post autor: Kolejny poszkodowany »

OSZUKANY pisze:CZY MOGĘ ZASKARŻYĆ WYCENĘ ( NIE OTRZYMAŁEM DO DNIA DZISIEJSZEGO ) I SPOSÓB SPRZEDAŻY PRZEDMIOTÓW LEASINGU ( NIE POINFORMOWANO MNIE JAK SIĘ TO ODBYŁO ), KTÓRY NIE JEST JAWNY A UKRYTY....PRZEZ SIEMENSA
MASZYNY O WARTOŚCI POCZĄTKOWEJ 35000+ VAT ROCZNE I 1,5 ROCZNE ZOSTAŁY SPRZEDANE ZA OKOŁO OBSTAWIAM 2000-4000 BRUTTO GDYŻ CZŁOWIEK JE KUPUJĄCY NIBY NA AUKCJI KTÓREJ NIE ODNALAZŁEM NIGDZIE !!! WYSTAWIŁ NA SWOJEJ STRONIE DO SPRZEDANIA PO 7500 BRUTTO !
CO MOGĘ ZROBIĆ ? CZUJE SIĘ OSZUKANY ? POMOCY

Prosimy o pilny kontakt
poszkodowani@wp.pl

Awatar użytkownika
poszkodowany

Opinie i komentarze o Siemens Finance

Post autor: poszkodowany »

wszystkich poszkodowanych przez firmę SIEMENS FINANCE z Warszawy prosze o kontakt, pozew zbiorowy jest już w przygotowaniu, firma działa celowo na niekorzyść klienta prowadząc go do bankructwa, zatem jest bardzo duża szansa na odzyskanie własnych należności, prosze o pisanie , pozostawienie do siebie nr telefonu , oddzwonię niezwłocznie, pomogę wygrać walkę z tą nieuczciwą firmą,
zarazem ostrzegam nowych klientów by nie zawierali żądnych umów bo to prowadzi do bankructwa w bardzo krótkim czasie, poszkodowany@vp.pl

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Opinie i komentarze o Siemens Finance

Post autor: Jarosław Król »

poszkodowany pisze:wszystkich poszkodowanych przez firmę SIEMENS FINANCE z Warszawy prosze o kontakt, pozew zbiorowy jest już w przygotowaniu, firma działa celowo na niekorzyść klienta prowadząc go do bankructwa, zatem jest bardzo duża szansa na odzyskanie własnych należności, prosze o pisanie , pozostawienie do siebie nr telefonu , oddzwonię niezwłocznie, pomogę wygrać walkę z tą nieuczciwą firmą,
zarazem ostrzegam nowych klientów by nie zawierali żądnych umów bo to prowadzi do bankructwa w bardzo krótkim czasie, poszkodowany@vp.pl
Jak chcesz złożyć pozew zbiorowy, jeśli jest to przewidziane dla konsumentów?
Piszesz w poważnej sprawie, a pozostajesz anonimowy - czemu?

Ciekaw jestem także, w jaki sposób SF doprowadza do bankructwa?


ODPOWIEDZ