[Ankieta] Opinie i komentarze o Volkswagen Financial Services (Volkswagen Leasing)

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
8%
Wszystko w porządku
1
8%
Przeciętnie
2
15%
Czuję niesmak
2
15%
Nigdy więcej
7
54%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
Norbert Cebulski

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Volkswagen Financial Services (Volkswagen Leasing)

Post autor: Norbert Cebulski »

Ludzie unikajcie tych hien cmentarnych z VW Leasing. Ten niemiecki leasingodawca traktuje nas polski biznes jak śmieci. Mam z nimi umowę na 36 miesięcy audi a6. 10 lat prowadzę działalność gospodarczą ale takiego chamstwa jak oni odstawiają w życiu nie widziałem. Np. za kilka dni opóźnienia w opłacie, które to opóźnienie jest skutkiem przedłużonego dniami świątecznymi weekendu walą kary 90 zł w nocie księgowej. Brak jakiegokolwiek stałego opiekuna, tylko anonimowe call center. Zero partnerskiego podejścia do kontrahenta. Rok po podpisaniu umowy i odbiorze pojazdu czekałem na twardy dowód rejestracyjny aż mi go łaskawie wyślą.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Miłosz_22

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Volkswagen Financial Services (Volkswagen Leasing)

Post autor: Miłosz_22 »

Obsługa, koszty, pozyskanie jakiejkolwiek informacji jest praktycznie nie możliwe. Unikają odpowiedzi, nie robią nic co ułatwia klientom współpracę. O wszystko trzeba się prosić na piśmie, brak współpracy. Wszystko byle po stronie Leasingu nie mieli co robić.

Awatar użytkownika
Aneta123

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Volkswagen Financial Services (Volkswagen Leasing)

Post autor: Aneta123 »

Firma do niczego po kolizji nie z mojej winy nie podjęli się naprawą ani oni ani Skoda serwis Szczecin.Musiałam radzić sobie sama .Klient to pasożyt tylko ma raty spłacsć nigdy więcej nie polecam

Awatar użytkownika
TomaszK

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Volkswagen Financial Services (Volkswagen Leasing)

Post autor: TomaszK »

Jak wygląda procedura w VWFS w przypadku spółki z o.o., w której jeden z członków zarządu (z dwóch) oraz udziałowiec równocześnie ma niekorzystną historię kredytową? Dokopią się do tego czy będą patrzeć wyłącznie na historie spółki (która jest czysta)?


Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
Krzysztof G
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2023, o 11:58

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Volkswagen Financial Services (Volkswagen Leasing)

Post autor: Krzysztof G »

Witam,

Jestem klientem VW Financial Services od niedawna.
W ubiegłym tygodniu podpisałem umowę leasingową na nowy samochód w centrali przy rondzie ONZ w Warszawie.
Obsługiwał mnie p. Paweł.
Obsługa super profesjonalna i miła.
Czytałem wcześniej opinie na forum - i byłem przygotowany na różne niespodzianki.
Okazało się, że umowa była prosta i czytelna, wysokości rat dokładnie zgodne z wcześniejszą ofertą, opłaty takie jak w informacji, rejestracja samochodu super szybka, dobry kontakt z infolinia i na prawdę czułem się jakbym był indywidualnie (bardzo dobrze) traktowany.
Jak na razie rewelacja. To nie mój pierwszy leasing - ale zdecydowanie najlepszy. Będę polecał wszystkim i sam pewnie skorzystam ponownie.

Wiem, że post brzmi jak napisany przez pracownika tej firmy - ale zapewniam, że jestem autentycznym klientem VW i nic poza tym mnie z tą firmą nie łączy.
Rekomenduję wszystkim a p. Pawła rekomenduję jego przełożonym do premii :)

Pozdrawiam,

Krzysztof Godleś


ODPOWIEDZ