[Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing (wcześniej Idea Getin Leasing)

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
9%
Wszystko w porządku
2
18%
Przeciętnie
2
18%
Czuję niesmak
1
9%
Nigdy więcej
5
45%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
marqius
Posty: 5
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 09:24

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: marqius »

Coś mi się tu nie podoba. Nie chce mi się wierzyć ,że za 36 tyś. Uwierz mi, przerabiałem tych spraw mnóstwo i trochę nie wierzę.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Coś mi się tu nie podoba. Nie chce mi się wierzyć ,że za 36 tyś. Uwierz mi, przerabiałem tych spraw mnóstwo i trochę nie wierzę.
Nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze niedawno cieli sobie w członka po całości i wątpię, żeby się coś zmieniło. :roll:

Awatar użytkownika
Adam
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2012, o 19:59

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: Adam »

Witam
Właśnie wykupiłem ciężarówkę z Getinu.4lata bez problemów nic od nich nie chciałem raty płaciłem wszystko OK podobało mi się, że w ciągu 4 lat tylko raz podnieśli ratę niewiele kilka zł.Od roku mam BRE i co miesiąc rata wyższa o kilka-kilkanaście zł.Jestem w BRE bo w Warszawskim Getinie mnie olali.Gdy byłem w Getinie że chcę drugie auto nikt się tym nie zainteresował.Natomiast dealer załatwił BRE
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Alfx
PRO
Posty: 21
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 20:43

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: Alfx »

Pomyślcie Panie i Panowie...

W każdym leasingu jest czasem dobrze, a czasem wręcz przeciwnie...

Moim zdaniem, najważniejszy jest Doradca (przez duże "D"). Zbadałem temat i doszedłem do wniosku, że większość problematycznych spraw i negatywnych opinii pojawia się w sytuacjach, gdy klienci nie mają swojego Doradcy.
Są pozyskani przez Dealerów, Sprzedawców, Firmy... przez pośredników (z silną motywacją "obrotową") itp.
Leasing zawiera się na kilka lat i jeśli masz zaufanego doradcę, to nie masz problemów.

Moi dotychczasowi klienci NIGDY nie mieli problemów z żadną firmą leasingową, nawet jeśli sami mieli zatory płatnicze.
Jeśli dbasz o swój biznes, to dbasz też o biznes swoich klientów. Nie ma innej opcji! :)

Pozdrawiam! :)

Awatar użytkownika
elmar
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2009, o 16:50

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: elmar »

Poleacam tą firmę krzak ale tylko swoim najgorszym wrogom.
Wcale nie chodzi o opłaty prowizje i inne takie co są w każdej firmie tylko o skrajną arogancję i traktowanie jak gówno klientów przez pracowników tej firmy.

Poddałem się po wielu miesiącach a jestem tolerancyjny dla różnych gównarzy w garniturach rozbijajacych się po korpo.
tutaj nie dałem rady. Ręce mi opadły. Prosta sprawa zajmuej nie dni nie tygodnie ale wiele miesięcyt!

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: Lui »

elmar, Może jakieś konkrety?
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
elmar
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2009, o 16:50

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: elmar »

Lui pisze:elmar, Może jakieś konkrety?
Lui - konkrety są takie że nietypową ale prostą do ustaelnia sprawę poprosiłem w oddziale gdzie podpisałem umowę w innym mieście i tam mi pomogła szczerze pani dyrektor dając kontakt do konretnej osoby centrali i powiedziała że firma zachowała się źle wobec mnie i na pewno wyjąd z tego z twarzą. To było w maju!!!!!!!!!!!!

A potem to już było od jendej osoby odsyłanie do drugiej jak nie urlopy to szkolenia i wązne sprawy wszystko ważniejsze tylko nie dotrzymywanie terminów do których sami sie zobowiązywali!!!!!

Można wytrzymać tydzień dwa czy nawet więcej, ale od maja to trwa i ja nie wiem kiedy to się skończy! Ja wiem że jestem dla tych gówniarzy w garniturach tylko prwyaciarzem, ale to już jest kpina w żywe oczyw.

Tylko jeden wyjątek poważnej osoby mogę podać na tle wielu takich samych niesłownych leniwych kłamców bo inaczej tego nie nazwać idzie.

A chodzi o naliczenie opłaty, która wyniknęła z błęu nie mojego - nie mojego, tylko przedstawiciela getin na wniosku i ja ją zpłaciłem a teraz chce, zeby mi któąś kolejną ratę o to pomnijszyli bo nie chce sam tego ribć
i nie moge tego ustalić przez TYLE MIEŚIĘCY!

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: Michał Krupiński »

elmar pisze:
Lui pisze:elmar, Może jakieś konkrety?
Lui - konkrety są takie że nietypową ale prostą do ustaelnia sprawę poprosiłem w oddziale gdzie podpisałem umowę w innym mieście i tam mi pomogła szczerze pani dyrektor dając kontakt do konretnej osoby centrali i powiedziała że firma zachowała się źle wobec mnie i na pewno wyjąd z tego z twarzą. To było w maju!!!!!!!!!!!!

A potem to już było od jendej osoby odsyłanie do drugiej jak nie urlopy to szkolenia i wązne sprawy wszystko ważniejsze tylko nie dotrzymywanie terminów do których sami sie zobowiązywali!!!!!

Można wytrzymać tydzień dwa czy nawet więcej, ale od maja to trwa i ja nie wiem kiedy to się skończy! Ja wiem że jestem dla tych gówniarzy w garniturach tylko prwyaciarzem, ale to już jest kpina w żywe oczyw.

Tylko jeden wyjątek poważnej osoby mogę podać na tle wielu takich samych niesłownych leniwych kłamców bo inaczej tego nie nazwać idzie.

A chodzi o naliczenie opłaty, która wyniknęła z błęu nie mojego - nie mojego, tylko przedstawiciela getin na wniosku i ja ją zpłaciłem a teraz chce, zeby mi któąś kolejną ratę o to pomnijszyli bo nie chce sam tego ribć
i nie moge tego ustalić przez TYLE MIEŚIĘCY!
No cóż - wymagasz od nich czegoś co wymaga teraz zadziałania wbrew systemowi, tzn. komputer coś naliczył, a człowiek musi teraz zmienić. To wymaga decyzji i podpisania się pod nią.
W takich sytuacjach zaczyna się spychologia...

Czy można to zrozumieć? Można, a raczej powinno się jeżeli trwa to jakiś w miarę cywilizowany okres czasu. Jeżeli trwa to od maja, to nie dziwię się rozgoryczeniu.

Jak temu zaradzić? Nie pozostaje nic innego jak dzień w dzień - podkreślam dzień w dzień, żeby nie zyskiwali czasu - kogoś nękać. Innego rozwiązania raczej nie ma. :(
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
elmar
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2009, o 16:50

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: elmar »

Teraz już robie to dzien w dzien i dlatego task się wkurzyłem bo problem olewania tylko naróśl

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: Jarosław Król »

elmar, Bardzo proszę o poprawną ortografię (w Twoim przypadku to bardziej literówki, ale i tak ciężko się czyta).


ODPOWIEDZ