[Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
1
11%
Przeciętnie
3
33%
Czuję niesmak
1
11%
Nigdy więcej
4
44%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
linda

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: linda »

Ja osobiście mogę polecić Lesing Polska, mają dobre oferty dopasowane do kieszeni klientów. Mam u nich samochód w leasingu i jestem zadowolona, polecam


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: Lui »

Nie no to jakaś kpina. Oni to wrzucają nawet nie czytając co dzieje się w tym wątku.

Proponuję to wydzielić jakoś bo to się nie skończy. :roll:
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
zygmunt

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: zygmunt »

Uratowali mi życie wtedy kiedy wszystkie leasingi się wypięły. Polecam. Leasing droższy od przeciętnych ale do zniesienia. :P

Awatar użytkownika
xxx

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: xxx »

MOI DRODZY OSOBISCIE NIE MIAŁEM WYJSCIA I MUSIAŁEM U NICH WZIASC LEASING ALE OBSŁUGA OWSZEM JAK NA POCZTAKU TO SA SUPER POZNIEJ MAJA GDZIES JAK PODPISZESZ , WYPOWIADAJA UMOWE JAK PROSISZ O 2 DNI TERMIN DŁUZSZY W DANYM MIESIACU NIE DO GODZINY 10 I KONIEC I WTEDY KURIER Z WYPOWIEDZENIEM UMOWY ZJAWIA SIE NA DRUGI DZIEN , POZNIEJ NI EODZYWAJ SIE TYLKO STRASZA ZE MUSISZ ODDAC SPRZET JAK SIE DO NICH ODZYWASZ PO TYGODNIU SUMA WZNOWIENIA UMOWY 2000 TYS PONAD 2000 TYS I WSZYSTKIE ZALEGŁOSCI SPŁACONE I DALEJ SERDECZNIE CIE WITAJA OGOLNIE NIE ZBYT POLECAM :mrgreen:

Awatar użytkownika
pina

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: pina »

Ja tam płace w miare i jestem zadowolony. wypowiedzenie to po miesiacu dopiero a nie za byle opoznienie...

Awatar użytkownika
Artas

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: Artas »

Nie jestem zadowolony, u mnie zanim podpisałem umowę dzwonili pytali załatwiali, jak tylko podpisałem sytuacja się zmieniła - handlowiec odpowiadał na maile po tygodniu i tylko jak się napisało gdzieś wyżej, nie powiedzieli nic o prowizji przed umową. Wysyłają monity o byle spóźnienie (kilka dni i każą sobie płacić za każde - nienormalna sprawa, sam prowadzę działalność i tak nie robimy). Mogłem leasing brać u innych leasingodawców wziąłem tam - nie wezmę więcej u nich. Zanim ktoś tam weźmie niech najpierw pomyśli nad innymi ofertami.

Awatar użytkownika
jacekvvvvv

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: jacekvvvvv »

Witam,

rozważam leasing auta firmowego w Lesing Polska. Generalnie polecacie czy jednak nie jest to dobra firma?

Awatar użytkownika
trans-pol

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: trans-pol »

Ja mam u nich dwa auta od 2 lat i powiem tak obsługa miła, procedura elastyczna. Ceny przystęne, ważne tylko wszystko przeliczyć . Tylko ja płacę na czas w terminie. Nie dziwie się, że za brak wpłat w terminie naliczają koszty bo banki tez to robią a już wypowiedzenie umowy leasingowej to musiało być duze spóźnienie . pzdr.

Awatar użytkownika
pawtrans sp.zoo

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: pawtrans sp.zoo »

nie polecam tego lizingu nikomu złożyłam wnioski w grudniu i przez dwa miesiące byłam wodzona za nos przez handlowca co się okazało że to grupa oszustów która nawet nie potrafi przekalkulować realnie dochodów

Awatar użytkownika
Paweł Leszczyński
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 09:17

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: Paweł Leszczyński »

Przestrzegam kogokolwiek przed wzięciem leasingu w firmie LEASING POLSKI !!!! Wziąłem tu samochód w leasing i stwierdzam, ze to lichwa, oszuści na potęgę. Będą Wystawiać Wam dodatkowe faktury z dodatkową płatnością !!! Nie mówiąc o tym, że leasing jest droższy o jakieś 400-500 zł niż wzięty w banku. Ja już dostałem wezwanie do zapłacenia 2 x po 62 zł, bo kupiłem samochód z jednym kluczykiem. Sami robili wycenę poprzez swojego rzeczoznawcę i mieli taką wiedzę. Obecnie już mam przyznany leasing gdzie indziej i uciekam z tej firmy gdzie pieprz rośnie !!!! Jak ktoś ma tu wziąć leasing, to lepiej żeby nie brał, lepiej wyrzucić pieniądze w błoto, przynajmniej będzie święty spokój. Z DALA OD TEJ FIRMY - UPRZEDZAM !!!!


ODPOWIEDZ