[Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
1
11%
Przeciętnie
3
33%
Czuję niesmak
1
11%
Nigdy więcej
4
44%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Transportowiec

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: Transportowiec »

Ja też odradzam LP. Jak dla mnie to złodzieje i naciągacze. Fakt faktem że jako nowo powstająca działalność która jeszcze nie wie jak rynek prosperuje dostaje w leasing auta tylko u nich. Ale wiadomo dlaczego żeby naciągnąć ludzi na jak największą kasę żeby mieli za co się utrzymać. :evil:


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
ksiheone
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2023, o 19:57

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: ksiheone »

Proponujemy omijać szerokim łukiem. No chyba że lubicie nieustająco płacić za nieuzasadnione wezwania do zapłaty. Faktury przychodzą 1. dnia miesiąca z terminem płatności do pierwszego dnia miesiąca. I nie da się tego zamienić w żaden sposób. Stąd wezwania do zapłaty pojawiają się z prędkością karabinu maszynowego. Spokojnie można 100zł miesięcznie doliczyć do rat leasingowych. Jakakolwiek polemika, reklamacja nie ma sensu - oni są nieomylni, a w umowie jest napisane, że za wszystko mogą wystawić wezwanie do zapłaty. Nie podaliśmy, że potrzebny jest jakiś dokument w oryginale? - na pewno mówiliśmy - 50 netto. Nie otrzymaliśmy tego dokumentu (chociaż był wysłany) - 50zł netto. Wysłaliśmy faktury nie na ten adres? (pomimo zmiany) - 50zł netto. I tak można mnożyć. Odpowiedzcie sobie na pytanie czy to jest uczciwe i czy chcecie mieć cokolwiek wspólnego z taką firmą. Przestrzegamy przed tymi oszustami, po co się denerwować. Mieliśmy już kilka leasingów, ale z takimi asami jeszcze nie mieliśmy do czynienia. Oszuści to w tym przypadku eufemizm...

Awatar użytkownika
palacz

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: palacz »

ksiheone pisze: 29 gru 2023, o 20:01 Proponujemy omijać szerokim łukiem. No chyba że lubicie nieustająco płacić za nieuzasadnione wezwania do zapłaty. Faktury przychodzą 1. dnia miesiąca z terminem płatności do pierwszego dnia miesiąca. I nie da się tego zamienić w żaden sposób. Stąd wezwania do zapłaty pojawiają się z prędkością karabinu maszynowego. Spokojnie można 100zł miesięcznie doliczyć do rat leasingowych. Jakakolwiek polemika, reklamacja nie ma sensu - oni są nieomylni, a w umowie jest napisane, że za wszystko mogą wystawić wezwanie do zapłaty. Nie podaliśmy, że potrzebny jest jakiś dokument w oryginale? - na pewno mówiliśmy - 50 netto. Nie otrzymaliśmy tego dokumentu (chociaż był wysłany) - 50zł netto. Wysłaliśmy faktury nie na ten adres? (pomimo zmiany) - 50zł netto. I tak można mnożyć. Odpowiedzcie sobie na pytanie czy to jest uczciwe i czy chcecie mieć cokolwiek wspólnego z taką firmą. Przestrzegamy przed tymi oszustami, po co się denerwować. Mieliśmy już kilka leasingów, ale z takimi asami jeszcze nie mieliśmy do czynienia. Oszuści to w tym przypadku eufemizm...
Zasadniczo każda firma leasingowa wymaga, żeby płacić według harmonogoramu załączonego do umowy, a brak faktury (może zaginąć, ktoś może nie odebrać, itd.) nie może być pretekstem do braku płatności. Faktura jest dokumentem rozliczeniowym dla leasingobiorcy, a nie dokumentem, który ma być traktowany jako zwolnienie od zapłaty jeśli nie dotrze na czas.


ODPOWIEDZ