[Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
1
11%
Przeciętnie
3
33%
Czuję niesmak
1
11%
Nigdy więcej
4
44%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Tom

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: Tom »

Ja korzystałem z ich usług kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony. Otrzymałem korzystną ofertę. Cała transakcja została przeprowadzona sprawnie, kontakt z pracownikami był dobry, dostawałem satysfakcjonujące odpowiedzi na każde pytania. Ja mogę ich polecić.

// UWAGA MODERATORSKA:
Ryzyko manipulacji. Wyjaśnienie: http://www.fmleasing.pl/forum/viewtopic ... 333#p16333


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
mireczek1976

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: mireczek1976 »

Witam ta firma to jakieś wielkie bagno,postanowiłem napisać aby ostrzec wszystkie osoby które mają mieć coś wspólnego ,z tą firmą.Wystawiłam samochód na aukcji ,zgłosił się kupiec któremu spodobał się samochód i chciał kupić samochód w LEASING POLSKI ,więc zaczeło się zbieranie dokumentów ciągle coś nowego do podpisania czekanie na rzeczoznawcę i tak mineło ponad 30dni.Po tym czasie musiałam odesłać do leasingu tablice rejestracyjne kluczyk ,dowód rejestracyjny ,umowy ,książkę serwisową i czekamy następne 10 dni ,po tym czasie okazuje się iż klient który ma kupić moje auto nie podpisuję z nimi umowy ponieważ nie odpowiada mu zbyt drogie ubezpieczenie nałożone przez firmę. I tu zaczyna się mój problem aby odzyskać moje dokumenty dzwonienie prośby o wysłanie i nic oszukiwanie że dokumenty zostały wysłane ,po dwóch tygodniach odzyskałam tablice ,umowy ,i dowód rejestracyjny ale niestety BEZ KSIĄŻKI SERWISOWEJ I BEZ KLUCZYKA !!!!!

Awatar użytkownika
ArekMa

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: ArekMa »

Ja nie mogę narzekać na tę firmę. Kiedy szukałem samochodów dla swojej firmy zgłosiłem się właśnie do nich. Miałem konkretne wymagania i nie było mowy o żadnych odstępstwach. Pracownicy podeszli do mnie bardzo profesjonalnie, znaleźli korzystną dla mnie ofertę, wszystkie formalności zostały prawidłowo i szybko. Ja nie mam do ich pracy żadnych zastrzeżeń.

// UWAGA MODERATORSKA:
Ryzyko manipulacji. Wyjaśnienie: http://www.fmleasing.pl/forum/viewtopic ... 333#p16333

Awatar użytkownika
DarMan

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: DarMan »

Ja tam nie mogę narzekać :). Poszedłem, pogadałem i załatwiłem. Obsługa milutka, znaja się na rzeczy. Oferta całkiem całkiem, ceny nie są złe. Nie wiem o co ten cały ból d**y. Jestem zadowolony i polecam firmę innym.

// UWAGA MODERATORSKA:
Ryzyko manipulacji. Wyjaśnienie: http://www.fmleasing.pl/forum/viewtopic ... 333#p16333

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: Lui »

Tylko ja mam wrażenie, że dwa ostatnie posty pisała jedna osoba? Podejrzanie podobne do siebie nicki. :roll:
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Olek

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: Olek »

Czasami ludzie mają nierealne oczekiwania i później jak nie wyjdzie narzekają. Ja z tą firmą mam miłe wspomnienia. Samochody, które kupiłem są w porządku, cena też ok. Nie miałem problemów z tym, żeby obsługa była niemiła, ani przez chwilę nie poczułem, że ktoś chce mnie na coś naciągnąć, a wszystko bardzo skrupulatnie sprawdzałem.

// UWAGA MODERATORSKA:
Ryzyko manipulacji. Wyjaśnienie: http://www.fmleasing.pl/forum/viewtopic ... 333#p16333

Awatar użytkownika
becia

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: becia »

Ja mam zawartą jedną umowę w Leasingu Polskim i jestem zadowolona. Elastycznie dopasowano mi wielkość opłat leasingowych. Jak najbardziej na plus. Polecam :)

// UWAGA MODERATORSKA:
Ryzyko manipulacji. Wyjaśnienie: http://www.fmleasing.pl/forum/viewtopic ... 333#p16333

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: Michał Krupiński »

Lui pisze:Tylko ja mam wrażenie, że dwa ostatnie posty pisała jedna osoba? Podejrzanie podobne do siebie nicki. :roll:
Napiszę więcej - uważam, że firma Leasing Polski zleciła umieszczanie tych ostatnich komentarzy.

Tak się składa, że od momentu kiedy tutaj pojawiają się te pozytywne komentarze - czyli od około 23 października - pojawiają się podobne od tego samego czasu w innych miejscach w sieci, gdzie są zamieszczone opinie o Leasing Polski.

Więc znowu szeptanka dla średnio rozgarniętych.

Generalnie firma Leasing Polski jest leasingodawcą, który obsługuje bardzo kiepskich klientów - zadłużonych, bikowców. Takim klientom oferuje się niskie standardy obsługi i brutalną windykację, bo - co chyba zrozumiałe - większość takich klientów to permanentna recydywa płatnicza.
Trudno się zatem dziwić, że w sieci można znaleźć prawie wyłącznie negatywne opinie o firmie, pomimo, że ma ona wielu zadowolonych klientów.

Wcale nie dziwię się, że firma chciałaby trochę poprawić wizerunek, ale zlecanie szeptanki, albo robienie jej samemu jest raczej kiepskim pomysłem. :)
Zwłaszcza na tym forum... hehe :) Bo na jakimś opineo czy coś to wiadomo, że wszystko przejdzie. :)
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Radek45

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: Radek45 »

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z firma Leasing Polski, pełen profesjonalizm.

// UWAGA MODERATORSKA:
Ryzyko manipulacji. Wyjaśnienie: http://www.fmleasing.pl/forum/viewtopic ... 333#p16333

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: Jarosław Król »

To jest już żałosne, żeby nawet nie przeczytać tego co jest napisane powyżej, tylko dalej wrzucać te udawane pozytywne komentarze.

Radek45 pisze nawet z tego samego IP co becia.


ODPOWIEDZ