[Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
1
6%
Przeciętnie
1
6%
Czuję niesmak
2
13%
Nigdy więcej
12
75%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
Julka_79

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Julka_79 »

Fatalna, maksymalnie nieprofesjonalna obsługa klienta firmowego. Po zgłoszeniu szkody z winy osoby trzeciej na infolinii przez parę dni wysyłają te same puste papiery, mimo że wszystkie dokumenty zostały dawno wypełnione i przesłane. Jeśli już uda się dodzwonić (bo najczęściej rozmowa się rozłącza) nie mają pojęcia, albo udają, że nie mają pojęcia co jest grane, na jakim etapie jest sprawa, ma się wrażenie mówienia do ściany. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa, ale tylko dla nich. Mają gdzieś klienta i jego problem, są mistrzami w graniu na czas, naliczaniu wysokich opłat za każdy papierek i zbywaniu każdego, kto chce coś od nich wydębić. Nie polecam, przestrzegam i będę przestrzegać zawsze i każdego, żeby się kilka razy zastanowił zanim wdepnie w to bagno. Szkoda zdrowia.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
gax

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: gax »

Witam. Nie polecam. BOK poprzez email to porażka. Odpisują najwcześniej po tygodniu albo wcale. Przedłużają umowę bo mają bałagan w dokumentach. A na koniec zgubili kartę pojazdu. Do podpisania umowy wszystko cacy - później czekaj, proś może ktoś wysłucha.

Awatar użytkownika
leas

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: leas »

Najgorszy leasing jaki jest dostępny. nie działający portal, nie wysyłają faktur, totalne olanie klienta.
umowa leasingu doszła po 2 miesiącach zamiast 2 tygodniach.

zastanawiam się nad zgłoszeniem do knf oraz prokuratury.

Awatar użytkownika
Eva

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Eva »

Złodzieje. Naprawdę. Szereg nielegalnych praktyk. Np wykupujesz auto na koniec a oni tak długo się ociągają z wystawieniem ci faktury wykupowej - choć już wszystko zapłaciłeś - żeby wygasło ubezpieczenie, wtedy za ciebie odnawiają je na poprzednich warunkach, i nie wystawia ci dalej fv wykupiwej, bo teraz musisz jeszcze opłacić cała składkę - nie musze mowic ze stawki są złodziejskie. Opłacasz, a wtedy OC przejdzie na ciebie i choć bylo złodziejsko wysokie nie będziesz mógł z niego zrezygnowac. Będziesz mógł z AC. Dluuuugo to trwa żebyś odzyskał pieniądze za niewykorzystany okres, o ile w ogóle się uda.
Przerobiłem tez kwestie cesji leasingu. Szczerze wszyscy po kilku miesiącach rzeźni byliśmy wykończeni. Santander bowiem rozpatruje wszystko wtedy kiedy chce a nie kiedy otrzyma, i tak kilka razy nie zdążył w miesiąc, a po miesiącu wniosek o cesje wygasa i składasz go od nowa. Na koniec straszyliśmy ich już prokuratora, bo naprawdę chcieliśmy to składać. Wtedy się udało. Ale, żeby bulo śmieszniej, nie udało się już z przeniesieniem polisy. Ich „handlowy partner” jak go zwą, nie uznał ich cesji leasingu i dalej ubezpieczycielem był poprzedni leasingobiorca. Wszystko trwało tak długo, ze w końcu do konca został miesiąc. Wydawało się ze bliski jest wiec koniec tego horroru. Ale udało im się jeszcze na koniec naciągnąć nas na kolejna ich złodziejska polisę. Sprawdzamy czy to oddać do sądu. Omijajcie szerokim łukiem.

Awatar użytkownika
don_balon
Posty: 2
Rejestracja: 6 sty 2022, o 11:33

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: don_balon »

Pierwszy miesiąc leasingu i już mam go dość.
Opłata na fakturze nawet za prowadzenie rachunku, na który wpłacam raty leasingowe. Jakieś kuriozum.
Za "twardym" dowodem rejestracyjnym musiałem latać po różnych dziurach, agencjach, nikt nic nie wiedział, nikt się niczym nie zainteresował. 2 tygodnie jeżdżę bez dowodu. To mój kolejny leasing, nigdy się z czymś takim nie spotkałem.
BOK nieosiągalny.
Boję się co dalej. To będą długie 3 lata coś czuję...

Awatar użytkownika
Maszek

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Maszek »

Multirent to w żadnym wypadku nie Santander a zwykły para bank a i nie to. Zwykli naciągacze sprzedający polisy typu GAP z których nikt nigdy grosza nie widział, a tanie nie są. To zorganizowana grupa SUPERAUTO24+MULTIRENT+LEXUS, wystarczy wpłacić 1000 zł do tej pierwszej i po twoim tysiącu lub podpiszesz umowę leasingu na 130%. Nie wspomnę że wszystkie formalności, dokumenty, nawet auto musisz znaleźć sobie sam, a i oczywiście wyprosić o to wszystko w trakcie wielogodzinnych próbach kontaktu. Natomiast Multirent nie widzi powodów obniżania rat gdy WIBOR SPADA LECZ GDY ROŚNIE TO I OWSZEM. Najciekawsza z tej trójcy jest Kancelaria LEXUS która chcesz czy nie uprzejmie zapuka do twych drzwi by przypomnieć ci o terminie raty leasingowej co kosztuje 660 zł każdorazowo czy chcesz czy nie, a gdybyś nie czekał akurat na niezapowiedzianą wizytę, zapuka do drzwi wszystkich Twoich sąsiadów wyjaśniając szczegółowo kim jest, i w jakim celu do Cię odwiedza. SERDECZNIE POLECAM (taki sarkazm).

Awatar użytkownika
Bogdan Chmielecki

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Bogdan Chmielecki »

Mam leasing samochodu w tej "firmie". Gorzej to tylko Gazeta Wyborcza. Chamstwo, bezczelność chciwość, niesamowity bałagan w ich "wykazach", usiłują wyłudzić podwójną zapłatę za jedną ratę, nasyłają firmy windykacyjne, a nawet "firmy" oferujące pożyczki na "długi", słowem jedno bezdenne bagno, i pewnie mimo że z powodu tego traktowania klienta będę chciał wczśniej zakończyć leasing (nie mam czasu użerać się z gnojami), bo bez sądu się nie obejdzie! Gorąco odradzam, no chyba że ktoś lubi klimaty bezczelnej chciwości, i/lub chciwej bezczelności. JAKIM CUDEM TAKA FIRMA JESZCZE DZIAŁA????

Awatar użytkownika
Maszek

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Maszek »

Multirent proszę nie mylić z Santandre. To zwykli złodzieje z milionem sposobów na ogołocenie z zawartości Twojego portfela. Tylko ominięcie szerokim łukiem ich oferty jest ostatnią szansą na szczęśliwe wybrnięcie z problemów.

Awatar użytkownika
bodziopl

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: bodziopl »

Maszek pisze: 16 mar 2022, o 13:10 Multirent proszę nie mylić z Santandre. To zwykli złodzieje z milionem sposobów na ogołocenie z zawartości Twojego portfela. Tylko ominięcie szerokim łukiem ich oferty jest ostatnią szansą na szczęśliwe wybrnięcie z problemów.
POTWIERDZAM! Tylko co z tego, jak prześladują mnie już ponad dwa lata? A umowy po dwóch latach zakończyć nie chcieli?!

Awatar użytkownika
Drzazga1986

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Drzazga1986 »

Czy ktoś miał problem z Leasing wystawił mu polisę mimo ze została załatwiona we własnym zakresie?
Polisa załatwiona w terminie, fakt ze nie zalaczylam potwierdzenia płatności , zostało wysłane z opóźnieniem i obecnie odrzucają ta która wykupiłam osobiście jako pierwsza. Jest na to jakiś sposób?


ODPOWIEDZ