[Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
1
6%
Przeciętnie
1
6%
Czuję niesmak
2
13%
Nigdy więcej
12
75%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
adam127777

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: adam127777 »

Witam
Poczytałem trochę i postanowiłem opisać mój leasing.
Otóż ja nie mam powodów do narzekań, mam 2 letni leasing który kończy się w marcu 2018, opłata za akceptację polisy nie z SCL 100 netto, zadzwoniłem zapytałem, trzeba wysłać miesiąc wcześniej prośbę o zgodę na polisę, oraz potem przesłać polisę do akceptacji.
Jedyna dodatkowa opłata poza powyższą to opłata za rejestrację pojazdu, poza tym wszystko w porządku żadnych problemów - ale raty płacone na czas. Może to kwestia czytania omów, stoi jak wół że trzeba wcześniej uzyskać akceptację polisy nie od nich.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
kajen

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: kajen »

Firma maksymalnie nastawiona na zyski , klient się nie liczy , mam tam leasing na samochód - ubezpieczenie które oferują jest dwa lub trzy razy droższe od przeciętnego , a procedura zawarcia polisy gdzie indziej i opłaty z nią związane powalają na kolana - TRZYMAJCIE SIĘ JAK NAJDALEJ OD NICH

Awatar użytkownika
Karol

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Karol »

a można wiedzieć co to za straszna procedura i opłaty ? ubezpieczenia zwykle nawet nie rozpatruję z Leasingu bo wiadomo że pewnie będzie słabe.
Nie pytam złośliwie, przerabiałem w marcu - telefon (żeby się upewnić/potwierdzić wersję zdażeń) + mail o zgodę na polisę obcą + mail z polisą do akceptacji + 100 zł netto opłaty za obcą. Nie wiem jak się to odbywa u innych Leasingodawców ale opłaty za polisy obce są wszędzie lub prawie wszędzie. Myślę że ważne jest aby nie ubezpieczać na ostatni moment.

Awatar użytkownika
AndrzejC

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: AndrzejC »

Omijajcie Santander leasing!!!!!!!!!!. nie odpowiadają na emaile. dodzwonić się nie można. inne informacje na infolinii a później trzy razy więcej kasują. za wszystko każą płacić. doliczają opłaty za konto mimo tego, że w ofercie tego nie podają. brak opiekuna (do tej pory miałem leasingi w Raiffeisen Leasing i był opiekun który wszystko załatwiał i to za darmo a tu za wszystko trzeba płacić). TRAGEDIA!!!!!

Awatar użytkownika
Ozi

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Ozi »

Witam,

W SCM mam dwa leasingi. Przy podpisywaniu pierwszej umowy Pani od Santandera od razu przedstawiła mi tabelę opłat dodatkowych jak to powiedziała "żebym nie był zdziwiony". Także świadomie wchodząc w świat leasingu do dzisiejszego dnia złego słowa powiedzieć nie mogę. Faktury internetowe opłacane zawsze przed terminem, kontakt z infolinią bez problemu, likwidacja szkód (a było ich kilka) bez problemu i w sumie o ile pamiętam tylko raz mi policzyli dodatkowo za "czynności z tytułu likwidacji szkody" - 50 zł. Kontakt z infolinią czy z BOK mailem zawsze bezproblemowy. Jedyne czego żałuję to niedouczenie się w kwestii GAP, dałem się nabić na GAP HELP (index 30%), a aktualnie mam w toku szkodę której PZU nie potrafi zakwalifikować, od półtora miesiąca zmienia zdanie i "prawdopodobnie" będzie to szkoda całkowita. W związku z tym SCM nie potrafi mi odpowiedzieć czy ten GAP chroni ich od utraty wartości czy mnie bo ubezpieczonym są oni. Jedyne co mi powiedzieli to tyle, że zawsze występują o odszkodowanie z GAP niezależnie od tego czy AC pokrywa koszt spłaty umowy. Nie wiem, może tak to działa i nie powinienem panikować. W każdym razie podsumowując SCM oceniam pozytywnie i nie bałbym się zawierać kolejnej umowy.

Awatar użytkownika
Michał

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Michał »

NIGDY WIĘCEJ. W MOMENCIE PODPISANIA UMOWY KOŃCZĄ SIĘ UPRZEJMOŚCI.
OSZUŚCI I NACIĄGACZE !!!!!!

Awatar użytkownika
Nigdy wiecej

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Nigdy wiecej »

Koszmarna firma, nigdy więcej, infolinia beznadziejna, nic nie mogą, nic nie wiedzą. Złożyłem reklamację, na odpowiedź czekam już
5 miesięcy, dramat, dramat, dramat, dramat, dramat, dramat, , dramat, dramat, dramat, dramat, dramat, dramat,dramat, dramat, dramat, dramat, dramat,

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Jarosław Król »

Nigdy wiecej pisze:Złożyłem reklamację, na odpowiedź czekam już
5 miesięcy
Na co składałeś reklamację?

Awatar użytkownika
jankwak1963
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2018, o 18:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: jankwak1963 »

Banda złodziei, nic poza tym. Trzymajcie się z daleka od tych oszustów

Awatar użytkownika
cavi

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: cavi »

Stanowczo potwierdzam negatywne opinie leasinobiorców w scmultirent. BOK całkowicie niekompetentny. Firma "wyłudza" pieniądze od klientów.
Samowola i narzucanie firm ubezpieczeniowych bez informowania, brak szacunku dla klientów jako pełnoprawnych uczestników umowy leasingu.
Groźby rozwiązania umowy pod byle pretekstem. Wymuszają podwójne ubezpieczenie samochodów. Jednym słowem "rozbój" w biały dzień.
A SCM życzę wszystkiego najgorszego!


ODPOWIEDZ