[Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
1
6%
Przeciętnie
1
6%
Czuję niesmak
2
13%
Nigdy więcej
12
75%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
Alex123

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Alex123 »

Tomek_P pisze:Alex123, Wygląda na to, że padłaś ofiarą tego co opisywaliśmy tu: http://www.fmleasing.pl/porady/jak-chro ... easingowym

Mimo wszystko myślę, że warto zwrócić się oficjalnie na piśmie do Santandera w tej sprawie.
Składałam reklamacje mailowo i otrzymałam odpowiedź, że " w razie braku Pani decyzji o objęciu przedmiotu leasingu dodatkowym ubezpieczeniem GAP, Finansujący przedstawiłby odmienne warunki finansowania umowy leasingu, co przełożyłoby się także na wysokość rat leasingowych" tylko, że mi nikt nie powiedział, że te ubezpieczenie będę miała, pani której dawałam dokumenty do weryfikacji oddzwoniła, że otrzymałam leasing i tylko podpisać umowę, nie powiedziała, że musi Pani mieć GAP, bo nie dostane leasingu a teraz odpisują mi takie pierdoły.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
ok512

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: ok512 »

Witam
Firma na każdym kroku żeruje na nas. Skończyło mi się ubezpieczenie i dostałem od niej rzekomo ofertę na ubezpieczenie od 2 ubezpieczycieli. Wartość auta znacznie obniżona ubezpieczenie z PZU strasznie drogie. Dlatego udałem się do mojego salonu i tam ubezpieczyłem auto, którego wartość została o ponad 10tyś zł wyższa a ubezpieczenie o ponad 500zł niższe mimo iż też było w PZU. Za co oczywiście musiałem zapłacić firmie Santander 123zł za ich akceptację. Niestety okazało się że data płatności nie była 15 dnia miesiąca tak jak każda płatność dla ich firmy tylko do 10 i zapłaciłem UWAGA 84 zł odsetek za 4 dni spóźnienia. Nawet w chwilówkach niema tak drogo. Spekulacja rozwiązania umowy to jedyne 200zł. Także skończe spłatę normalnie i nigdy więcej nie chce słyszeć o tej firmie. Jeszcze jedno do każdej faktury oprócz raty doliczą 5zł za obsługę rachunku leasingu oraz 79zł za GAP o czym nikt nie poinformował przy podpisywaniu umowy. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Michał Krupiński »

ok512 pisze:Jeszcze jedno do każdej faktury oprócz raty doliczą 5zł za obsługę rachunku leasingu oraz 79zł za GAP o czym nikt nie poinformował przy podpisywaniu umowy. Pozdrawiam
Standard w przypadku tej firmy. Ludzie się łapią na te ich tańsze od konkurencji oferty, a potem się okazuje, że jest duuużo drożej, bo są obowiązkowe ubezpieczenia z narzuconą marżą, że aż miło.

Z ciekawości zapytam. Na jaki okres masz leasing? Pytam, bo chciałbym sprawdzić ile przepłacasz za GAP.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
P. Fait

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: P. Fait »

monit telefoniczny 12,30
upomnienie 61,50
czytajcie umowy !!!
dodatkowe opłaty są horrendalnie wysokie

Awatar użytkownika
confusion

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: confusion »

Jestem pod wrażeniem wszystkich tych historii !
Zamierzam kupić samochód w leasingu właśnie, mam swoje typy wśród firm cenionych i z dobrą reputacją, a handlowiec natrętnie wciska mi coraz to lepsze oferty właśnie z SCM, że to niby cena auta była skalkulowana z leasingiem w SCM. Kiedy poprosiłem o wzór umowy - zwlekają, grają na czas.
Jeszcze nie podjąłem decyzji, ale czuję z daleka, że to śmierdzi !

Awatar użytkownika
Conrado

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Conrado »

KOLEC pisze:Szukam opinii na temat tej firmy. Czy coś wiecie?
Nigdy więcej się nie zdecyduje na tych wyzyskiwaczy.
1. Nie zmniejsza ci raty leasingu jak nie założysz wniosku w sytuacji obniżenia stóp procentowych ale jak stopy idą w górę to nawet jednej raty nie odpuszcza.
2. Zmiana siedziby firmy wymaga aneksu, który u tych złodziei kosztuje 300 netto
3. Każda chciał drobna zmiana kosztuje conajmniej 100 lub 200 złotych
4. Otrzymałem mandat to za udzielenie informacji kto jest leasingobiorca musiałem zapłacić 100 netto
5. Miałem stłuczki nie z własnej winy to za wyrażenie zgody na naprawę auta w serwisie musiałem zapłacić 200 złotych netto
6. Za każde ubezpieczenie nie zawarte u nich musiałem płacić 200 złotych netto

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ TRAKTUJĄ FIRMY JAK DOLNE KROWY. OPRÓCZ LEASINGU ZOSTAWIŁEM W TEJ FIRMIE LEKKO Z 5000 ZŁOTYCH NA WYMYŚLNE OPŁATY ZGODNE Z CENNIKA MI, KTÓRYCH NIGDY NIE WIDZIAŁEM.

Mafia w imieniu prawa

Konrad

Awatar użytkownika
pkun

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: pkun »

szeroko proszę omijać , brak jakiegokolwiek kontaktu z bankiem poza telefonicznym i mailowym , przy jakimkolwiek problemie nie ma z kim rozmawiać

Awatar użytkownika
Zawiedziony

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Zawiedziony »

Witam,

Powiem krótko, nie czytałem wcześniejszych opinii o firmie Santander Consumer Multirent ale przyznaję wszystkim rację którzy tak negatywnie się wypowiadają o tej firmie. Ja powiem o tej firmie krótko: złodzieje, oszuści, kłamcy, zdziercy. Dziękuję Wam i pozdrawiam. Zawiedziony klient. 14.10.2016.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Jarosław Król »

Zawiedziony pisze:Witam,

Powiem krótko, nie czytałem wcześniejszych opinii o firmie Santander Consumer Multirent ale przyznaję wszystkim rację którzy tak negatywnie się wypowiadają o tej firmie. Ja powiem o tej firmie krótko: złodzieje, oszuści, kłamcy, zdziercy. Dziękuję Wam i pozdrawiam. Zawiedziony klient. 14.10.2016.
Mogę prosić o bardziej konkretne informacje, co jest nie tak?

Awatar użytkownika
gosc

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: gosc »

Tragedia, własnie przysłali zmianę ogólnych warunków umowy, tak sobie bez żadnych ale... teraz kosztuje:
-zmiana raty leasingowej, zmiana usługi serwisu, zmiana harmonogramu, zmiana statusu firmy, - 300 PLN netto
- zmian nazwy lub siedziby korzystającego - 300 PLN netto
- oplata z tytułu czynności likwidacyjnej szkody częściowej/całkowitej -50/500 PLN netto
- re kalkulacja , wznowienie usługi serwisu - 100 PLN netto
- wysłanie monitu -69 PLN netto
Szczególnie nie polecam, firma ustawiona na maksymalny zysk, po trupach....


ODPOWIEDZ