[Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
3
27%
Przeciętnie
1
9%
Czuję niesmak
1
9%
Nigdy więcej
6
55%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
SNCF
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2016, o 16:35

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: SNCF »

UWAGA NIGDY W TOYTABANK!

Miałem Sytuację podbramkową potrzebowałem szybko auto bo żona musi wozic dzieci do szkoły,praca itd. Poprzedniego nie opłacało sie juz naprawiać.
Zdecydowałem na Toyota Yaris HSD HYBRYDA (osobny temat ze mial palić 3l a pali 5l i Toyota ma to w du...)
Nie miałem czasu szukać o leasingu więc ZAUFAŁEM w salonie Wrocław Toyota Centrum na Legnickiej
Najpierw oferowali mi Smartplan ewidentnie handlowiec widać ze miałby ekstra profit za wciśnięcie
ale ja dbam o auta i chcialem miec je dalej z 10lat, do tego liczyłem i kosmiczne przepłacanie wychodziło.
Zdecydowałem wiec zwykły leasing i wykup

Wykorzystali to i warunki mam takie leasingu na 4lata:

Wartość Przedmiotu Leasingu netto:
62 479,67

Kapitał netto:
46 234,95

Kwota netto do spłaty:
57 037,70

Wartość końcowa netto:
624,80

To są kwoty już po pismach zeby mi obniżyli odsetki to UWAGA - 11zł miesięcznie dostałem obniżkę po 2miesiącach odpowiedź

Czyli przepłacam 24,7% !!!

Do tego, problemy z ubezpieczeniem, nie moge gdzie chce i mam pozostałem auta i miałbym za 1300zł FullPakiet bo 20lat bezszkodowości itd.
tylko u nich 700-1000zł drożej i tak co roku.

Każde pismo e-mailem (preferowana forma kontaktu) to w najlepszym przypadku 30dni na odpowiedź albo brak!

Chciałem juz zrezygnować z tego haraczu i wpłacić od razu po 24mies (minim termin leasingu) resztę to powiedzieli ok ale odsetki też !!!

Podsumowując

BANDA ZŁODZIEI, KŁAMCÓW, OSZUKALI MNIE ZA TO ŻE JESTEM ZA UCZCIWY I NIE SPRAWDZIŁEM WARUNKÓW GDZIE INDZIEJ


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
CZŁOWIEK SIĘ UCZY CAŁE ŻYCIE

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: CZŁOWIEK SIĘ UCZY CAŁE ŻYCIE »

No cóż... suche fakty... firma na wstępie wystawiła fakturę za rejestrację auta 24 października z zerowym terminem przelewu czyli powinno się ją zapłacić 24 października... Wszystko fajnie, tylko że fakturę przysłali na maila następnego dnia :-) :-) :-) Miły pan na infolinii poinformował mnie że nie można z tym nic zrobić. A na koniec umowy przyślą notę odsetkową :-)
Z daleka od tej miłej firmy

Awatar użytkownika
Gość

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: Gość »

DOKŁADNIE zgadza się wszystko!!! od 2010 nic się nie zmieniło! Traktują człowieka jak bandziora! I działają jak GANGSTERZY!!!!!!
UWAŻAJCIE na ten BANK!!!!! i Na TOYOTA LEASING POLSKA!!!

Awatar użytkownika
Piotr Grabowski

Uwaga na wyłudzaczy to Toyota Leasing

Post autor: Piotr Grabowski »

Oszukańcza firma nie chce oddac moich pieniedzy bezprawnie przywłaszczyli!!! Mam od marca2017 spłacony leasing a ci zagarnęli moje1100zł. Uwaga nie polecam!!!Oszukują i okradają z nadpłaty pieniędzy ktorych nie chcą oddac.

Awatar użytkownika
gornikos

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: gornikos »

Zgadzam sie z moim poprzednikiem. Mam podobna sytuacje z nadwyzka, ktora nie moge przeksiegowac na rate, pomimo wielku ustalen telefonicznych. Wyslalam kilka maili na ktorych w ciagu dalszym nie ma odpowiedzi. Nie polecam!!!!!

Awatar użytkownika
jacekvvvvv

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: jacekvvvvv »

W takim razie kogo polecacie?

Awatar użytkownika
Jarecki

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: Jarecki »

Moje doświadczenie z Toyota Leasing dotyczą trochę innej sytuacji niż większości a mianowicie:
W wyniku kradzieży pojazdu będącego przedmiotem leasingu ubezpieczyciel wypłacił po przedstawieniu przez TL wszystkich niezbędnych dokumentów - odszkodowanie. Niestety pracownicy TL przez cały okres rozliczania szkody pracowali nad tą sprawą jak w letargu, jak by im nie zależało na niczym (odsetki przecież lecą). Woziłem im do Warszawy oryginały dokumentów bo jak bym czekał na ich reakcję to bym się w ogóle nie doczekał. Policjant prowadzący sprawę sam wyszedł z inicjatywą i poprosił żeby ktoś TL do niego zadzwonił bo dokumenty to nich nie doszły. Skontaktowałem się ze "śpiącą" panią z Toyoty z prośbą żeby zadzwoniła do policjanta. Oczywiście informację przyjęła do wiadomości ale nic nie zrobiła. Jak jej później pytałem czy się kontaktowała to powiedziała że policjant nie odbierał telefonu (jestem pewien że kłamała bo policjant przypominał się jeszcze kilka razy czy ja podałem im numer telefonu do niego). Ogólnie po jakimś czasie w końcu odszkodowanie otrzymali jednak wcale się nie spieszyli z przekazaniem go do mnie. Pomimo tego że w umowie był pisany 14 dniowy termin od dnia otrzymania odszkodowania wcale tych zapisów się nie trzymali. Ostatecznie przekazali po 21 dniach (7 dni po terminie). Z tego co czytałem do swoje należności ściągają bezwzględnie a sami nie płacą terminowo. Ogólnie żałuję że u nich brałem leasing i innym odradzam. LT to taka warszawska, cwaniacka mentalność.

Awatar użytkownika
Jeżyk

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: Jeżyk »

Nie polecam!!!
Nigdy więcej!!!


Awatar użytkownika
Gość

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: Gość »

Jestem klientem Toyota Leasing Sp. z o.o. od ponad dwóch lat.
NIGDY WIECEJ.
Szkoda że nie trafiłem na te wpisy wcześniej.
Obecnie w planach zakup kolejnych samochodów ale z Toyoty Leasing na pewno już nie skorzystam.


ODPOWIEDZ