Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia
Awatar użytkownika
MrXam

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: MrXam »

Teraz mówią o wyprzedaży rocznika i rabatach do 20%!! Ktoś to weryfikował, skąd taka zaje.... oferta? :geek: :geek:


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Maćko

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Maćko »

MrXam pisze: 8 gru 2022, o 15:47 Teraz mówią o wyprzedaży rocznika i rabatach do 20%!! Ktoś to weryfikował, skąd taka zaje.... oferta? :geek: :geek:
W nic nie wierz, to ściema. Poproś o konkretną wycenę tej niby okazji i idź do dealera autoryzowanego. U dealera kupisz taniej i z tańszym pakietem ac+oc

Awatar użytkownika
Robertbbb

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Robertbbb »

Firma sie rozwija, maja oferte elastyczna i mozna w kazdej chwili oddac pojazd.
Brak weksli , TOiP i w cenie GPS pojazdu wiec mam tansze AC i mozna liczyc na wsparcie przy kradzieży.
Pomogą załatwic rabat na samochód. Bez formalnosci oceniaja zdolnosc

Dla mnie na plus za brak oplat m.in za wczesniejszy wykup czy aneks. Wez tanszy leasing w BMW Finacial, Volkswagen LEasing to zaplacisz 2-5 % i najlepiej od ceny zakupu wiec odrabiaja sobie za ich promocje na poczatku.

Dla mnie ok polecema Karol Kolasa 790 400 830 wszystko szybko organizuja

Awatar użytkownika
Pablo1001

Vehis

Post autor: Pablo1001 »

Powiem tak ##### nr 1 .. nie chcą rozwiązać polubownie umowy bo nie chcą zwrócić pieniędzy które sobie przywłaszczyli bez prawnie więc muszę spłacić raz tyle za auto plus opłata wstępną która wynosi połowę wartości !!!!

Awatar użytkownika
palacz

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: palacz »

Administratorze dlaczego pozwalasz na ten oczywisty szeptany marketing wychwalający Vehis?

Awatar użytkownika
RomanAgent007

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: RomanAgent007 »

Trafiłem na reklamę firmy na FB, mówili ,że zawsze taniej. Pomyślałem sprawdzę - wysłałem im ofertę od dealera (audi a4) i.....dostałem ratę o 70 zł taniej niż w Audi. 70 dych, mieć a nie mieć to już 140.
I tak jest drogo jak diabli, bo wszędzie jest. Glapiński swoje zrobił stopami no i nie ma przebacz. Ale jest taniej niż dostałem w Audi.

Auto odbieram jutro, do tej pory wszystko ok, standardowo jak to przy zawieraniu leasingu. Jak się człowiek chcialby dojebać to się paragraf znajdzie, ale chyba nie o to chodzi.

Awatar użytkownika
klientka

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: klientka »

Jestem klientką i dzielę się opinią. Wszystko w najlepszym porządku. Od samego początku oferta najlepsza jaką dostałam. Korzystam z auta od ponad miesiąca i jestem bardzo zadowlona. Kilka razy dzwoniła do VEHIS, sprawe załatwili bardzo szybko. Generalnie wszystko OK.

Awatar użytkownika
olgierd

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: olgierd »

Hej wszyscy,

wczoraj odebrałem samochód - Audi Q5. Chwilę trwało czekanie u dealera na wydanie, spóźniły się tablice czy coś takiego. Ale moze dlatego, ze zarejestrowali w jeden dzień. Samochód tańszy, odebrany u dealera. Wporzo firma jak na razie.

Awatar użytkownika
Fan Ferrari

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Fan Ferrari »

Myślałem ,że oferta leasingowa z skody 108% to złoty strzał i nie da się lepiej. Pewnie bym tak myślał gdyby nie to ,że konsultant z VEHIS policzył ze mną realny koszt i okazało się ,że 106% to ściema i wprowadzanie mnie w błąd. Wyjdzie tylko jak nie policzymy rabatu na samochód i koszt policzymy od ceny katalogowej......
Konsultant policzył ze mną realnie wszystkie koszta i przedstawił swoją propozycję. Nie wiele tańszą, ale jednak.

Koniec końców się nie zdecydowałem się na żadną opcję i muszę odsunąć w czasie zakup samochodu, ale zostawili po sobie na tyle dobre wrażenie ,że na pewno będę chciał poznać ich ofertę jak już będę gotowy kupić auto.

Awatar użytkownika
Oleksandr

Re: Vehis - czy ktoś może się podzielić opinią na temat tej firmy?

Post autor: Oleksandr »

Mam Toyota Corolla wessing w VEHIS.
Ciężko było o Leasing w Polsce, oni pomogli.
Dobra firma, bardzo mi pomogli. Polecam


ODPOWIEDZ