[Ankieta] Opinie i komentarze o AKF Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
1
50%
Przeciętnie
1
50%
Czuję niesmak
0
Brak głosów
Nigdy więcej
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
AKF Leasing
konto prezentacyjne
Posty: 0
Rejestracja: 3 paź 2009, o 23:56

[Ankieta] Opinie i komentarze o AKF Leasing

Post autor: AKF Leasing »

Zapraszamy do wyrażenia opinii i/lub oddania głosu w ankiecie dotyczącej firmy:
AKF Leasing
Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i uwagami. Jednocześnie prosimy o przemyślane i wyważone wpisy.

Jeżeli chcesz poznać/umieścić opinię o innej firmie:
Opinie o firmach leasingowych - lista >

UWAGA! Zamieszczenie opinii nie wymaga rejestracji na forum. Rejestracja jest jednak konieczna aby głosować w ankietach.
Tu zarejestrujesz się w kilka sekund >


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
zuzia4

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o AKF Leasing

Post autor: zuzia4 »

:D Wczoraj dałam opinię- powtarzam- opinia moja - pozytywna. Pozdrawiam wszystkich

Awatar użytkownika
zuzia4

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o AKF Leasing

Post autor: zuzia4 »

:) Jeszcze raz tutaj jestem- bo klopoty s dzisiaj z alogowaniem. Pozdrawiam wszystkich. Jutro wejdę winny dział. AKF Leasing
:roll: to pewnie dobra firma.......... :?:

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 557
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o AKF Leasing

Post autor: Spayker »

zuzia4, Ty jesteś jakaś niepoważna, czy coś kombinujesz? :roll:

Awatar użytkownika
Zając

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o AKF Leasing

Post autor: Zając »

Jedna z najgorszych firm na rynku a mam dość duże porównanie, firma bardzo podobna zachowaniem do Getin Banku, przy kilku dniowej zaległości wysyłają do klientów windykatorów zewnętrznych, doliczają do tego kilku tysięczne koszty, u Mnie byli 20.15 według Mnie to jest prawie noc, straszą 1 % karą za nie oznakowanie przedmiotu -że jest w pożyczce, mam nadzieję że uda mi się jak najszybciej -refinasować i przejść do innej normalnej firmy. Nie polecam, ludzie zastanówcie się dwa razy jaką firmę wybieracie.
:(

Awatar użytkownika
protas
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2017, o 08:36

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o AKF Leasing

Post autor: protas »

A ja mam inną opinię i polecam tę firmę. Nie zdarzyła mi się taka sytuacja, żeby wysłano do mnie windykatorów zewnętrznych.

Awatar użytkownika
the farmer

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o AKF Leasing

Post autor: the farmer »

Jestem Bardzo ale to Bardzo zadowolony konczymy spłacac maszyny rolnicze, poslizg z mojej strony bez probelmu kosztow wydzwaniania.
Harmonogram wczesniej i umowa bez zadnych jakis zmian dziwnych telefonow. Nawet jak spozniłem się ze spłatą i doliczyli mi odsetki to napisałem o umożenie to 50% udziabali :) polecam za rok biorę następny i napewno z nimi pozdrawiam i polecam Pana Pawła wszczególności.

Awatar użytkownika
the farmer

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o AKF Leasing

Post autor: the farmer »

Jak macie wądpliwości to poczytajcie ile opini jest na firmę akf a ile na firmę siemens :P

Awatar użytkownika
scorpion
Posty: 18
Rejestracja: 25 lis 2020, o 09:53

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o AKF Leasing

Post autor: scorpion »

Od tygodnia próbuję się z nimi skontaktować - nr tel. nie funkcjonuje oraz nie dostaję odpowiedzi na maile.


ODPOWIEDZ