Dobra zmiana w leasingu? Dlaczego przestajemy doganiać Europę?

W tym dziale nie ma pytań bez odpowiedzi. Nie wymaga rejestracji.
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
wiadomości
FmLeasing.pl
Posty: 869
Rejestracja: 31 mar 2009, o 13:12

Dobra zmiana w leasingu? Dlaczego przestajemy doganiać Europę?

Postautor: wiadomości » 7 gru 2017, o 13:05

Dobra zmiana w leasingu? Dlaczego przestajemy doganiać Europę? Czy to tylko chwilowa zadyszka, czy nasz rynek już się nasycił i zaczynamy zwalniać? A może niepewność, którą wprowadzają rządzący rzutuje na poziom inwestycji i wyniki branży?
...
Czytaj dalej: Europa i Niemcy rosną najszybciej od 10 lat, a Polska nie...
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: news(at)fmleasing.plJak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznejWróć do „Leasing forum - tematy ogólne, pytania i odpowiedzi”