[Ankieta] Opinie i komentarze o BMW Financial Services

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
0
Brak głosów
Przeciętnie
0
Brak głosów
Czuję niesmak
1
50%
Nigdy więcej
1
50%
 
Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
administracja
FmLeasing.pl
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2009, o 12:42

[Ankieta] Opinie i komentarze o BMW Financial Services

Post autor: administracja »

Zapraszamy do wyrażenia opinii i/lub oddania głosu w ankiecie dotyczącej firmy:
BMW Financial Services
Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i uwagami. Jednocześnie prosimy o przemyślane i wyważone wpisy.

Jeżeli chcesz poznać/umieścić opinię o innej firmie:
Opinie o firmach leasingowych - lista >

UWAGA! Zamieszczenie opinii nie wymaga rejestracji na forum. Rejestracja jest jednak konieczna aby głosować w ankietach.
Tu zarejestrujesz się w kilka sekund >
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: forum(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
zdzbon
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2022, o 15:35

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BMW Financial Services

Post autor: zdzbon »

Firma - instytucja jak najbardziej zasługuje na miano firmy nierzetelnej, mającej w głębokim poważaniu klienta od którego uzyskano wszystkie wpłaty finansowe za leasing pojazdu (wydawałoby się marki premium - bo BMW). Oprócz tego wprowadzająca fałszywe informacje dla odepchnięcia klienta łącznie z niekompetencją osób tam pracujących.
Wykupiłem samochód (oczywiście marki BMW) po zakończonym leasingu. Raty opłacone, wykup dokonany, czyli pieniądze wszystkie znalazły się na koncie firmy BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. w Warszawie na ul. Wołoskiej 22A. Otrzymałem przesyłkę z książką pojazdu i fakturę wykupu. Z tym, że osoba, która wystawiała fakturę wypisała nazwę ulicy (adres) z nieznajomością polskiego słownictwa, jeśli zgadzają się pierwsze litery, to reszta nie stanowi. W ten sposób zmienił się adres nabywcy pojazdu i wydział komunikacji nie zarejestruje takiego pojazdu na nabywcę gdzie został zmieniony adres, niezgodny z danymi gdzie jest się zameldowanym. Dodam adres jest niezmieniany od ponad 20 lat.
Po interwencji w biurze obsługi klienta (dodzwonić się to sukces, na maila nie uzyskałem żadnej odpowiedzi) usłyszałem, że to mój problem i jeśli chcę to załatwić to muszę to sam "wyprostować". Nie wspomnę, że miałem wmawiane, że w czasie trwania umowy zmieniane były adresy (nie wiem tylko przez kogo?????, bo ja zmian żadnych nie wprowadzałem).
Wystawiłem notę korygującą i wysłałem ją na adres listem poleconym, który został dostarczony dnia następnego.
oczywiście chciałem podjechać (400 km) i "załatwić" to "od ręki" - ale to niemożliwe, bo nikt mnie nie będzie tam chciał oglądać.
Po kolejnych interwencjach telefonicznych usłyszałem, że mam wysłać notę korygującą (która de facto była już dawno odebrana).
Wykupu pojazdu dokonałem 17 grudnia, a dzisiaj mamy 14 stycznia i "nic" nie mogę zrobić z rejestracją samochodu.
List polecony z notą korygującą został doręczony 30 grudnia o godz. 12,10, a 10 stycznia słyszę od konsultanta, że mam wysłać notę korygującą. Po kolejnych telefonicznych awanturach uzyskuję informację o tym, że mam czekać na przesyłkę, bo jest ona w drodze.
Dzisiaj mamy 14 stycznia 2022 r. godziny popołudniowe i nic nie otrzymałem, no i rejestracji pojazdu nie mogę dokonać...
Pisałem pismo o wyjaśnienie sprawy - zero odpowiedzi...
Dzwoniłem i prosiłem o kontakt z osobą kompetentną (odpowiedzialną) - obiecane było, że się skontaktuje... I.... nic....
Tak więc były to moje pierwsze kroki do tej firmy, ale z pewnością i ostatnie...
Dotychczasowe leasingi w firmie konkurencyjnej (Mercedes-Benz) przebiegały bez żadnego problemu. Gdzie mogę dodać, że pracownik popełniając błąd w dokumentacji był następnego dnia rano przed moimi drzwiami.
Przestrzegam wszystkich przed "odpowiedzialnym i rzeczowym" postępowaniem firmy BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. w Warszawie. Wielka i szumna nazwa z lekceważącym podejściem do klienta od którego dostało się już kasę.
Dodam jeszcze, że braliśmy z partnerką dwa samochody w leasing i przy wystawianiu jej faktury wykupy pomylono nazwiska (bo w międzyczasie zmieniała nazwisko). Dostała fakturę na stare nazwisko, gdzie aneksy i zmiany danych były podpisywane przez dwie strony.
Na koniec pozostaje postawić pytanie: KTO TAM PRACUJE I JAKIE MA KOMPETENCJE WRAZ Z PODEJŚCIEM DO KLIENTA.
Wchodzi tylko zwykła ludzka uczciwość, załatwienie problemu, który stworzyła firma leasingowa swojemu klientowi i normalnemu podejściu do popełnionych błędów.
Ciekaw jestem tylko ilu takich klientów zostało tak "załatwionych" przez tą "FIRMĘ"?????????????????
Może ktoś się dołączy?????????

Awatar użytkownika
MMK

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BMW Financial Services

Post autor: MMK »

Niestety musze się zgodzić z tą złą opinią. Osoby tam pracujące są niekompetentne i nie potrafią odpowiedzieć na podstawowe pytania. Kontakt tylko mailowy, bo nie podają numeru telefonu. Zasłaniają się procedurami wewnętrznymi, których nie ujawniają. Sprawa rozliczenia samochodu może nastąpić niewiadomo kiedy - miesiąc, trzy lub więcej. Na odpowiedź na pytania do dnia dzisiejszego nie otrzymałam, bo nie potrafią czytać ze zrozumieniem.


ODPOWIEDZ