Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Matti
PRO/Moderator
Posty: 163
Rejestracja: 29 maja 2009, o 12:45

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Matti »

Proponuje zamknąć temat. Uzytkownik 1D2NE nie jest w stanie zrozumiec i zaakceptowac najprostszych zaleceń. Jesli nie potraficie zachowywać się w sposób cywilizowany, martwcie się sami.
"Nie znam się na tym, więc tym chętniej się wypowiem..." --> FAIL!


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Wierzyciel

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Wierzyciel »

Zgadzam się z Matti. Jestem również wierzycielem CWI, przeglądałem forum ale żadnych ciekawych info się nie dowiedziałem poza jakimiś plotkami od byłych pracowników.
Jako wierzyciel nie interesuję mnie kto komu robił loda albo czy ktoś przebywa po drugiej stronie oceanu ( tak marginesie mieszkamy w Polsce bez dostępu do oceanu wiec druga strona mnie ciekawi, chyba że coś przeoczyłem na lekcjach geografii ) Ponadto forum zamienia się w samosąd dzieciaczków. Mam pomysł znajdźmy A.G i go zlinczujmy, weźmy swoje grabie i pochodnie będzie fajnie... To jest po prostu żenujące, taka nasza mentalność chyba ,że zamiast pomyśleć co można zrobić legalnie i zgodnie z prawem, postarać się odzyskać o ile to możliwe chociaż część pieniędzy, z pianą na ustach będziemy opisywać że ktoś jeździł takim samochodem i uprawiał seks z tym i tym....

Jak zwykle bezsilni Polacy wypisują na forum co to mogą zrobić. Piszą o paragrafach o tym że trzeba zgłaszać szybko do prokuratury, na policję biec i jacy to jesteśmy wszystkowiedzący.

Ja wolałbym się dowiedzieć rzetelnych informacji na temat tego co dzieję się z CWI ? Jakie są szanse na odzyskanie choć części pieniędzy, przepychanki i dziecinną gangsterkę to mamy w książkach...

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Michał Krupiński »

Cóż - trzeba się zgodzić, że otwartość tego wątku nie przetrwała próby czasu i wygląda to coraz gorzej. :roll:

Zamykać z drugiej strony szkoda, bo jednak może to być jakiś "punkt kontaktowy" dla osób, które poważanie podochodzą do sprawy.

Dlatego zrobimy to chyba jeszcze inaczej:
Na forum powstanie "dział specjalny - tymczasowy", poświęcony wyłącznie Carwash Investment. Pisać w nim będą mogły wyłącznie osoby, które wcześniej się zarejestrują i podadzą swój e-mail. To powinno trochę zwiększyć odpowiedzialność za to co się pisze, a co za tym idzie ograniczyć dyskusję do osób, które nie urządzają dziecinady.
Dodatkowo wszelkie takie plotkarskie występy jeśli w ogóle się pojawią będą wydzielane do odrębnego wątku, żeby nie śmieciły.

Zobaczymy czy taka formuła się sprawdzi...
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
xxxx

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: xxxx »

Zamiast pisac zostawiajcie kontakt do Siebie, adres e-mail, nr. telefonu

Awatar użytkownika
FmLeasing.pl - adm
Posty: 170
Rejestracja: 1 paź 2009, o 16:58

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: FmLeasing.pl - adm »

Ten wątek zostaje zamknięty.

Dyskusję o firmie Carwash Investment Sp. z o.o. prosimy kontynuować w nowym wątku:
Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - kontynuacja

W utworzonym do tego dziale specjalnym
Umieszczać wpisy w nowym dziale mogą osoby, które wcześniej zarejestrują się na ForumLeasing.pl > link do rejestracji


Zablokowany