Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Leasing myjni bezdotykowej

Post autor: Lui »

Mam nieśmiałą propozycję do adminów, żeby podzielić ten temat, bo zaczął się od leasingu myjni bezdotykowych, a teraz to już jest raczej tylko o tym carwashu investmencie... ;) :)
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Z Rawicz dla naiwnych

Re: Leasing myjni bezdotykowej

Post autor: Z Rawicz dla naiwnych »

Witam wszystkich naiwniaków !Przypadkowo zainteresowałem się firmą carwash inwestmen ponieważ jestem mieszkańcem Rawicza i zauważyłem nowy szyld na myjni koło której mieszkam i która powstała u nas jakieś cztery lata temu .Firma carwash nie wybudowała tej myjni tylko ją odkupiła i przereklamowała na swój styl .Otóż jak widzę co piszą o sobie to bzdura kompletna ! nie mają żadnego doświadczenia w stawianiu takich myjni .Pozwoliłem sobie na małe dochodzenie ponieważ mam rodzinę w Koninie i okazuje się że tam również nie wystawili myjni tylko przejeli po innym właścicielu i przeprowadzili remont na swój styl .To w woli ścisłości dla ludzi którzy zapewne powierzyli by im oszczędności swojego życia . Pozdrawiam! Czytelnik.

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Leasing myjni bezdotykowej

Post autor: Michał Krupiński »

Z Rawicz dla naiwnych, Jesteś pewien, że przejęli (odkupili), czy może tylko zapłacili za "przebrandowanie" w celach reklamowych?
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Ciekawostka:

Komunikat Komisji Nadzoru Finansowego (ostrzeżenia publiczne):
Informujemy, że wymienione podmioty nie posiadają zezwolenia KNF na wykonywanie czynności bankowych, w szczególności na przyjmowanie wkładów pieniężnych w celu obciążania ich ryzykiem:
1. Finroyal FRL Capital Limited
2. Flexworld Inc.
3. Perfect Money Finance Corp. z siedzibą w Panamie
4. Weksel Bank, Aida System Sp. z o.o. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim
5. Amber Gold Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku
6. GoGo20 Poland
7. Usługi Konsultingowe Artur Swendrak - Swendrak.pl
8. Dormin Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe
9. Carwash Investment Sp. z o.o.
10. DOBRALOKATA Sp. z o.o.

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Lui »

Nareszcie jakaś instytucja zajęła się tym czymś.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
dzwonik

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: dzwonik »

jako były pracownik - na szczęście krótkotrwały - wszystkich potencjalnych Inwestorów ostrzegam, aby unikali tej firmy jak ognia. Sama oferta wydaje się bardzo interesująca, ale...ta firma NIE MA ŻADNYCH umów odnośnie lokalizacji, a już je sprzedaje ! za zarezerwowanie lokalizacji oczekuje wpłaty 25.000PLN, które teoretycznie możecie wycofać w każdej chwili, ale...oni są niewypłacalni i za te pieniądze opłacają swoje rachunki, niektórym tylko pracownikom wypłacają wynagrodzenia. Pracowałem dla nich 1,5 miesiąca, w tym celu musiałem otworzyć działalność gospodarczą. Musiałem jeździć ich samochodem firmowym po potencjalnych inwestorach, oferując działki pod myjnię, na którą CWI jeszcze nie miało umowy! Początkowo dostawałem zaliczki na paliwo, potem musiałem za paliwo dopłacać z własnej kieszeni, bo CWI nie miało pieniędzy! Do tej pory wiszą mi pieniądze - MOJE - za paliwo do ICH auta, NIE wypłacili mi wynagrodzenia, na które musiałem im wystawić faktury i odprowadzić podatki!

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Kasy na pensje nie mają, a dopiero co pani pisała ile milionów zebrali i jak wielu mają klientów. :roll:

Awatar użytkownika
Wolny
Posty: 139
Rejestracja: 16 lut 2010, o 08:44

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Wolny »

Lui pisze:Nareszcie jakaś instytucja zajęła się tym czymś.
To tylko ostrzeżenie na stronie w internecie.Oni tym sie nie zajmujoa

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Michał Krupiński »

ta firma NIE MA ŻADNYCH umów odnośnie lokalizacji, a już je sprzedaje ! za zarezerwowanie lokalizacji oczekuje wpłaty 25.000PLN, które teoretycznie możecie wycofać w każdej chwili, ale...
Tak, słyszałem o tym motywie. Wiem od znajomej mi osoby, której wiarygodność jest dla mnie stuprocentowa, i która oglądała ich lokalizacje, że na jednej z działek doszło do "zabawnego" zdarzenia... :D

"Karłosze" prezentowali tą działkę temu znajomemu jako że to rzekomo ich lokalizacja. Oczywiście mowa była o zaliczkach jako czymś obowiązkowym, żeby tą właśnie lokalizację zarezerwować, a tu wtem na miejscu pojawia się aktualny właściciel tej działki z zupełnie innymi ludźmi, którzy zainteresowani byli jej zakupem. :mrgreen:
Właściciel lekko się podobno nawet wpienił, a co najmniej zmieszał. :)

Po prostu Carwash Investment nie miał tej lokalizacji nawet zaklepanej, a już próbowali ją wcisnąć komuś za pobraniem zaliczki.

Oczywiście ta osoba może jeszcze kilka takich "zabawnych" rzeczy opowiedzieć o tej firmie i o tym jak bardzo "znają" się na tym interesie i jaka to jest ogólnie lipa.
Może spróbuję ją nawet namówić na jakiś opis tu na forum. :)
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
wd

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: wd »

Dziadostwo Feniks ich windykował a oni za darmo nikogo się nie czepiają


Zablokowany