Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Leasing myjni bezdotykowej

Post autor: Michał Krupiński »

No niestety mojego zaufania ta firma też nie wzbudza.

Przede wszystkim sprzedają bajki odnośnie rentowności. I nie mam tu na myśli koloryzowania rzeczywistości, tylko to jest, moim zdaniem, grubo przesadzona, świadoma konfabulacja. :roll:
Jak już ktoś sprzedaje takie bajki, to jego wiarygodność spada w moich oczach do zera.

Też teraz popatrzyłem sobie w necie o co chodzi z tą firmą. Wykorzystują wszystkie możliwe kanały i techniki PR, żeby sprzedać się w necie.
Są wszędzie. Okrągłe i piękne słówka. Zero konkretów, tylko granie na emocjach. Moim zdaniem mamy tu do czynienia z grubo ciosanym nawijaniem makaronu na uszy.
Poważni ludzie nie dadzą się na to nabrać - podejrzewam, że chodzi o zwrócenie się do naiwnych/pazernych ciułaczy, którzy odłożyli trochę grosza...

Skojarzenie Roostera z systemem argentyńskim jest moim zdaniem bardzo celne.

Aczkolwiek nie twierdzę, że tak jest. Może jacyś goście faktycznie wpadli na pomysł na zarobek dla siebie i przy okazji innych.

Ale ich techniki budzą u mnie skrajną nieufność. :idea:
Potencjalnym zainteresowanym proponuję sprawdzić wszystko dokładnie i na chłodno. I nie dać się uwieść pięknym tekstom. Podejrzewam zresztą, że pięknie prezentowanym przez pięknie ubranych "ludzi sukcesu", w pięknych biurach, itd...

Całe szczęście jednak, że na naszym forum zalogował się Inwestor. Mam nadzieję, że on rozwieje nasze wątpliwości i uwiarygodni tą dziwną firmę, odpowiadając na zadane już pytania i kolejne...
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Hoover
PRO
Posty: 168
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 16:42

Re: Leasing myjni bezdotykowej

Post autor: Hoover »

Inwestor, Ty reprezentujesz tą firmę, czy jesteś jej klientem?

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Leasing myjni bezdotykowej

Post autor: Michał Krupiński »

Widzę, że na razie zapadła cisza jak po śmierci organisty. Szkoda, bo pytań jest dużo.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
beata
Posty: 2
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 08:52

Re: Leasing myjni bezdotykowej

Post autor: beata »

Straszycie Inwestora jak na przesłuchaniu.

:D

Może się przestraszył. :)

Awatar użytkownika
Hoover
PRO
Posty: 168
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 16:42

Re: Leasing myjni bezdotykowej

Post autor: Hoover »

Może się przestraszył.
To jak w tej partii od dwóch bliźniaków, że uczciwi mogą spać spokojnie. ;)

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Leasing myjni bezdotykowej

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Temat przymarł - szkoda.
Ostatnio natknąłem się na kolejne objawienia Carwash Investment, np. w czasopiśmie Franchising.
W necie pojawiają się już wypowiedzi osób nabitych w butelkę - całe szczęście, że doczekaliśmy takich czasów.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, to właściciel połowy udziałów w CarWash Investment i jednocześnie prezes zarządu tej spółki ma już doświadczenia w podobnym biznesie. Kilka lat temu w podobnym systemie sprzedawał domy jednorodzinne. Albo może raczej roztaczał wizje tych domów.
Zasada była ta sama, czyli sprawianie wrażenia profesjonalnej firmy, oferowanie domów rzeczywistego ich producenta, ale obracanie kasą klienta.
Skończyło się jak zawsze - firma zniknęła z rynku, producent domów wypowiedział jej umowę na przedstawicielstwo. Domów kilka pewnie nawet oddali.

Mogę podać nazwy tych firm jeśli komuś chce się drążyć temat.
Mi to wystarczy, żeby traktować temat jako mocno śmierdzący.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Leasing myjni bezdotykowej

Post autor: Jarosław Król »

Tomek - po Twojej wypowiedzi istnieje ryzyko, że zaraz ktoś się tu zaloguje i napisze, że jest klientem "Carwash Investment inwestuj w myjnie" :D i napisze, że wszystko jest wspaniale, pomogli mu i właśnie zaraz, już za chwilę odbiera myjnie w Dolnośląskiem albo innem (nie napisze tylko gdzie dokładnie) i że wpłaca na następną normalnie. :D

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Leasing myjni bezdotykowej

Post autor: Tomasz Piotrowski »

zaloguje i napisze
Niech się loguje. Ja też mogę się zalogować jako inne osoby i pisać, że mnie oszukali. :roll:
Ludzie nie są tak głupi, żeby nie wiedzieć co jest prawdą, a co ściemą.

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Leasing myjni bezdotykowej

Post autor: Michał Krupiński »

Ludzie nie są tak głupi, żeby nie wiedzieć co jest prawdą, a co ściemą.

Też jestem tego zdania. Fakty same się bronią. Pobożne życzenia natomiast pozostają jedynie życzeniami.
Ta firma na razie nic nie pokazała, a fakty świadczą niestety przeciwko niej - dzięki Tomek, że zwróciłeś na to uwagę.

Firmy, które chciałyby obracać milionami (a takie kwoty wchodzą w grę w przypadku myjni, a już tym bardziej ich sieci) muszą coś sobą reprezentować - pod względem know-how i pod względem finansowym. Nawet to nie przesądza zresztą o sukcesie.
A tu z czym mamy do czynienia? Raczej z jakimiś amatorami bez kasy i bez wiedzy, którzy zamiast tego posługują się sloganami i marketingowym bełkotem.

Przy tym prezentują marketing dla "ubogich". Jeśli ktoś się na to nabiera, to już niestety pretensje do sibie, bo te metody są bardzo czytelne.

Oczywiście zaznaczam, że mogę się mylić.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Katarzyna Gębka
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2010, o 10:14

Re: Leasing myjni bezdotykowej

Post autor: Katarzyna Gębka »

Witam,
Firma Carwash Investment rozpoczęła swą działalność w ubiegłym roku i dotychczas w Programie Partnerskim Carwash Investment podpisanych zostało ponad 130 umów rezerwacyjnych, w Programie Inwestycyjnym zgromadzono natomiast dotychczas ponad 5 milionów złotych. Wśród partnerów biznesowych Carwash Investment są tak renomowane instytucje, jak BZ WBK, Europejski Fundusz Leasingowy, PKO BP czy Raiffeisen Bank, spośród których większość współpracuje z firmą od samego jej powstania. Dostawcą urządzeń do myjni jest firma Christ – jeden z największych dostawców tego typu urządzeń w Europie. Już w marcu br., pod brandem TURBOmyjnia dostępne będą myjnie w Koninie i Rawiczu, a w okresie kwiecień – sierpień rozpoczętych zostanie co najmniej kolejnych 30 budów, co potwierdzone jest w umowach z partnerami i wykonawcami.
Chętnie udzielę zainteresowanym osobom dodatkowych informacji dotyczących bieżącej działalności Carwash Investment. Bardzo proszę jednocześnie anonimowych autorów o wskazanie źródeł swych obaw co do sposobu funkcjonowania firmy. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Katarzyna Gębka, dyrektor Programu Partnerskiego Carwash Investment katarzyna.gebka@carwashinvestment.pl, 032 786 45 23.


Zablokowany