POSZUKUJE LEASING BEZ BIK I 0%WPLATY

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
BARTEK

POSZUKUJE LEASING BEZ BIK I 0%WPLATY

Post autor: BARTEK »

POSZUKUJE FIRMY LEASINGOWEJ KTÓRA POSIADA W SWOJEJ OFERCIE LEASING SAMOCHODÓW CIĘZAROWYCH BEZ SPRAWDZANIA W BIK ITD. I 0 % WPLATY WLASNEJ JESLI JEST TAKA FIRMA TO PROSZE O INFO NA MEILA//; bakatrans@wp.pl


// Szukasz oferty leasingowej dla zadłużonych? > Leasing bez BIK, KRD oraz z zaległościami US i ZUS


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: POSZUKUJE LEASING BEZ BIK I 0%WPLATY

Post autor: Michał Krupiński »

BARTEK, Są firmy, które nie sprawdzają BIK - ważne czy nie jesteś umoczony też np. w KRD lub innych bazach wymiany informacji gospodarczej. Bo jeśli też w tych innych, to sprawa robi się trudna.

Wreszcie najważniejsze - czy jesteś pewien, że nic nie stoi na przeszkodzie w terminowym spłacaniu rat leasingowych jeśli weźmiesz leasing?
Pytam, bo "wziąć" leasing to nie sztuka - wiele osób gdzieś tam się pomoczyło i myśli, że leasing będzie dla nich wyjściem - ale sztuka przez kilka lat spłacać raty. Tym bardziej, że leasing jest formą finansowania co prawda łatwiej dostępną, ale też dość niewdzięczną (kosztowną) jeśli już dojdzie do windykacji.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


Awatar użytkownika
BARTEK

Re: POSZUKUJE LEASING BEZ BIK I 0%WPLATY

Post autor: BARTEK »

TO KONKRETNIE JAKIE SA FIRMY CO DAJA TAKIE LEASINGI??? JAKIES ADRESY???

Awatar użytkownika
BARTEK

Re: POSZUKUJE LEASING BEZ BIK I 0%WPLATY

Post autor: BARTEK »

NIE JESTEM W KRD TYLKO BIK A NA SPLATE BEDZIE FUNDUSZ BO POLEGA NA TYM SENS ZEBY WZIAC I NIE SPLACAC TYLKO ZEBY WZIAC I ZARABIAC TO PROSZE O JAKIES NAMIARY NA TAKIE FIRMY

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: POSZUKUJE LEASING BEZ BIK I 0%WPLATY

Post autor: Jarosław Król »

BARTEK pisze:TO KONKRETNIE JAKIE SA FIRMY CO DAJA TAKIE LEASINGI??? JAKIES ADRESY???
BARTEK, Tomek_P podał Ci link do tematu, w którym napisałem, że zawsze można skorzystać z zapytania ofertowego, które jest na forum i dzięki niemu Twoje zapytanie trafi do wszystkich firm leasingowych.
Również do tych, którym nie przeszkadza Twój BIK i może prześlą Ci swoją ofertę.

Problem widzę tylko w tym, że wpłata ma być 0%. Udział własny jakiś musi być i na 0% nie ma szans moim zdaniem.

Awatar użytkownika
Hoover
PRO
Posty: 168
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 16:42

Re: POSZUKUJE LEASING BEZ BIK I 0%WPLATY

Post autor: Hoover »

NIE JESTEM W KRD TYLKO BIK A NA SPLATE BEDZIE FUNDUSZ BO POLEGA NA TYM SENS ZEBY WZIAC I NIE SPLACAC TYLKO ZEBY WZIAC I ZARABIAC TO PROSZE O JAKIES NAMIARY NA TAKIE FIRMY
Dla firmy leasingowej musisz najpierw spłacać a czy będziesz zarabiał czy nie to twoja sprawa..

Jesteś typem, który miał już wpadkę z długami bankowymi, nie ma kasy na wjazd, zaczyna biznes od zera i ledwie pisze po polsku. O takiego klienta nikt się nie zabija - zrozum to.

Awatar użytkownika
Wolny
Posty: 139
Rejestracja: 16 lut 2010, o 08:44

Re: POSZUKUJE LEASING BEZ BIK I 0%WPLATY

Post autor: Wolny »

Za mało jest informacji,np.czy ta ma być leasing samochodu ciężarowego do 3,5t (dostawczy),czy powyżej 3,5t (ciężki transport).
Jak długo jest prowadzona działalność.Takie rzeczy są ważne,żeby wiedzieć z czym tu jest to czynienia. :)

Awatar użytkownika
BARTEK

Re: POSZUKUJE LEASING BEZ BIK I 0%WPLATY

Post autor: BARTEK »

po 1 nie mialem dlugów wobec banku jak ja tylko poreczylem kredyt ten ktos nie splacil i tak to juz jest i wpadłem w bik a firme mam od ponad roku a samochod ma byc pow.3,5t dmc prowadze transport

Awatar użytkownika
Hoover
PRO
Posty: 168
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 16:42

Re: POSZUKUJE LEASING BEZ BIK I 0%WPLATY

Post autor: Hoover »

Nie będę się spierał o szczegóły, bo dług poręczyciela to taki sam dług. Jeśli nie chcesz spłacacać to po co poręczałeś?
Po roku działalności nie masz kasy na wjazd.

Po prostu chcę żebyś zrozumiał, że żadna firma leasingowa nie chce mieć takiego klienta. Jeśli masz długi to miej chociaż ze 20% na wjazd, wtedy przynajmniej będziesz miał jakieś szanse.


ODPOWIEDZ