praca w branży leasingowej-proszę o poradę pilne

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: praca w branży leasingowej-proszę o poradę pilne

Post autor: Michał Krupiński »

anula_73 pisze: zeciej strony jeżeli pracodawca pisze w ofercie pracy atrakcyjne zarobki - proponuje 1000,00 to chyba coś nie tak
pozdr,
Bo to są atrakcyjne warunki tylko dla kogoś kto jest ogarniętym już handlowcem, ma kontakty, baze klientów, zna się z dostawcami i pośrednikami, itd. Dla kogoś takiego sprzedać umów za np. 1 mln miesięcznie to nie jest jakieś szczególne wyzwanie (choć to zależy jeszcze od innych rzeczy).

Firmy leasingowe już trochę przejechały się na zatrudnieniu osób bez doświadczenia i kontaktów, które połowę swojego okresu próbnego spędzały na szukaniu innego pracodawcy. :)
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Petka
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2011, o 16:16

Re: praca w branży leasingowej-proszę o poradę pilne

Post autor: Petka »

adamov2 pisze:BZ WBK mnie kiedyś zaproponował 5000 PLN + VAT, z tego rata za Skode Fabie jakieś 900 PLN netto, ZUS, paliwo i telefon.

Właśnie jestem w trakcie prowadzenia rozmów z tą instytucją.
Rozumiem, że z tych 5000 to ja mam opłacać paliwo i telefon.
A co jeśli nie chcę mieć skody?


Jeszcze mi nie zaproponowano wynagrodzenia. ;)

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: praca w branży leasingowej-proszę o poradę pilne

Post autor: Jarosław Król »

Rozumiem, że z tych 5000 to ja mam opłacać paliwo i telefon
Na bank

Awatar użytkownika
Petka
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2011, o 16:16

Re: praca w branży leasingowej-proszę o poradę pilne

Post autor: Petka »

Możliwe, że zacznę swoją "przygodę" z leasingiem.
Teraz kompletnie nie wiem jakie mogą być koszty za tel i paliwo?

Awatar użytkownika
leonis
Posty: 14
Rejestracja: 16 lut 2011, o 20:55

Re: praca w branży leasingowej-proszę o poradę pilne

Post autor: leonis »

Michael pisze:
anula_73 pisze: zeciej strony jeżeli pracodawca pisze w ofercie pracy atrakcyjne zarobki - proponuje 1000,00 to chyba coś nie tak
pozdr,
Bo to są atrakcyjne warunki tylko dla kogoś kto jest ogarniętym już handlowcem, ma kontakty, baze klientów, zna się z dostawcami i pośrednikami, itd. Dla kogoś takiego sprzedać umów za np. 1 mln miesięcznie to nie jest jakieś szczególne wyzwanie (choć to zależy jeszcze od innych rzeczy).

Firmy leasingowe już trochę przejechały się na zatrudnieniu osób bez doświadczenia i kontaktów, które połowę swojego okresu próbnego spędzały na szukaniu innego pracodawcy. :)
a ja dodałbym jeszcze, że może to być atrakcyjne wynagrodzenie dla świeżynki pod warunkiem, że firma zapewni tej osobie cały cykl szkoleniowy

Awatar użytkownika
tommyleasinger
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2010, o 00:05

Re: praca w branży leasingowej-proszę o poradę pilne

Post autor: tommyleasinger »

To jest BZWBK - tam nigdy dobrze nie płacili. teraz maja problem bo odeszlo jakies 20% handlowcow w calej polsce.

Awatar użytkownika
kuba
PRO
Posty: 6
Rejestracja: 12 paź 2009, o 15:58

Re: praca w branży leasingowej-proszę o poradę pilne

Post autor: kuba »

takie warunki (1000PLN + 1%) dawał swego czasu Impuls. Może coś się zmieniło

Awatar użytkownika
anula_73
Posty: 5
Rejestracja: 9 gru 2010, o 13:33

Re: praca w branży leasingowej-proszę o poradę pilne

Post autor: anula_73 »

kuba pisze:takie warunki (1000PLN + 1%) dawał swego czasu Impuls. Może coś się zmieniło
a czy w Twoim odczuciu są to atrakcyjne warunki no i pytanie czy na umowę o pracę czy na działalności?
czy stawka 1% to dużo czy mało?
bo BZWBK 5000,00, ktoś napisał o 4000,00 a Ty piszesz o 1000,00 to jak to jest w tej branży no i te prowizję...1%, ktoś napisał że zależy od marży, na jakiej sprzedajesz.....
pomocy bo idzie zwariować :oops:

Awatar użytkownika
Agio
PRO
Posty: 19
Rejestracja: 7 paź 2010, o 14:08

Re: praca w branży leasingowej-proszę o poradę pilne

Post autor: Agio »

pomocy bo idzie zwariować
anula, Tobie jako świeżynce w branży proponuje wytargować jak najwyższą stałą część wynagrodzenia. Pewnie przez najbliższych kilka miesięcy będzie to Twój główny dochód. Czas na wysokie prowizje od sprzedaży jeszcze przyjdzie. Napisz do ktorej firmy masz propozycje, to mogę Ci cos więcej podpowiedzieć. Może do ING ? Tam odszedł od 1 lutego przedstawiciel.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
verykgtz
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2011, o 09:07

Re: praca w branży leasingowej-proszę o poradę pilne

Post autor: verykgtz »

Witam,

mam pytanie odnośnie warunków pracy w firmie Impuls Leasing czy ktoś posiada aktualne informacje?

Pozdrawiam


ODPOWIEDZ