Leasing motocykl do 10000 zł brutto ? Czy to możliwe ?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
mototrip
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2011, o 15:57

Leasing motocykl do 10000 zł brutto ? Czy to możliwe ?

Post autor: mototrip »

Witam,

Zajmuję się sprzedażą motocykli i skuterów. Coraz więcej osób pyta o leasing tego typu pojazdów.
Czy ktoś zna firmę która udziela leasingu na tego typu pojazdu do 10.000 zł brutto ?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Leasing motocykl do 10000 zł brutto ? Czy to możliwe ?

Post autor: Lui »

Do 10 tys brutto to słabo, zwłaszcza skutery i motocykle.
Raczej od 20-25 tysięcy w górę. W sumie nie wiem co polecić. :(
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
carusik
Posty: 1
Rejestracja: 1 mar 2011, o 14:40
Lokalizacja: Bytom

Re: Leasing motocykl do 10000 zł brutto ? Czy to możliwe ?

Post autor: carusik »

również słyszałem o leasingu motocykli (ale tylko słyszałem), ale nikt nie zna firmy która udziela leasingu na motocykle, trzeba troszeczke chyba poszukać a możliwe że znajdzie się faktycznie jakaś firma co daje leasing na motocykle

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Leasing motocykl do 10000 zł brutto ? Czy to możliwe ?

Post autor: Jarosław Król »

carusik pisze:również słyszałem o leasingu motocykli (ale tylko słyszałem), ale nikt nie zna firmy która udziela leasingu na motocykle, trzeba troszeczke chyba poszukać a możliwe że znajdzie się faktycznie jakaś firma co daje leasing na motocykle
Proszę przestać robić śmietnik w wątkach z tym pozycjonującym spamem.
Trzy już wrzuciliście i widzę, że szykujecie się do kolejnych. :roll:

Jeśli Wam zależy na linkach wychodzących z tego forum, to proszę to zrobić w cywilizowany sposób, a nie poprzez wrzucanie bezsensownych komentarzy. Zapraszam na admin@forumleasing.pl

Awatar użytkownika
Agio
PRO
Posty: 19
Rejestracja: 7 paź 2010, o 14:08

Re: Leasing motocykl do 10000 zł brutto ? Czy to możliwe ?

Post autor: Agio »

Witam

Skontaktuj się z Pekao Leasing (jak tam pracowałem to finansowałem motocykle), Raiffem (kolega ma tam motocykl) lub z BZ WBK Leasing (mają podpisaną umowę na finansowanie produktów Yamaha).

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Leasing motocykl do 10000 zł brutto ? Czy to możliwe ?

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Agio pisze:Witam

Skontaktuj się z Pekao Leasing (jak tam pracowałem to finansowałem motocykle), Raiffem (kolega ma tam motocykl) lub z BZ WBK Leasing (mają podpisaną umowę na finansowanie produktów Yamaha).
Jeszcze kilka się firm znajdzie na leasing motocykli, ale nie na taką niską kwotę i o to tu chodzi.


ODPOWIEDZ