Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
miś75

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: miś75 »

firmy samset juz nie ma, teraz nowy krętach powstał z tym samym prezesem ASHOCk i EUROBETA , za niedługo będą szukać nowych jeleniu jak ja i wielu innych których naciągneli. mi zabrali wczoras samochów winbykator z banku.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: Michał Krupiński »

miś75, Który bank odbiera te samochody? Możesz podać nazwę?
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
wradek

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: wradek »

witajcie
co do zmiany siedziby to właściciele podobno urzędują na ul. Jowisza18
01-934 Warszawa 22 864-78-25 pod nazwą Ahsoka

Awatar użytkownika
miś75

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: miś75 »

ja miałem auto którego prawnym włascicielem był bank millennium leasing, nie dość że samset zarobil na mnie tz samochodzie to teraz bank zarobi na sprzedaży samochodu bo musi go sprzedać po cenie rynkowej a nie księgowej i dlatego nie chca rozmawiać z nami poszkodowanymi

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: Michał Krupiński »

miś75 pisze:ja miałem auto którego prawnym włascicielem był bank millennium leasing, nie dość że samset zarobil na mnie tz samochodzie to teraz bank zarobi na sprzedaży samochodu bo musi go sprzedać po cenie rynkowej a nie księgowej i dlatego nie chca rozmawiać z nami poszkodowanymi
Jak rozumiem Millennium Leasing odbiera samochody z tego powodu, że Samset nie uregulował należności wobec tej firmy za trwające umowy leasingu.
Jak znam Millennium to pewnie i tak dość długo "dawali szansę" na spłatę zadłużenia.

Cóż - jeśli tak jest to faktycznie Millennium Leasing nie może teraz sprzedać tych samochodów po cenie znacznie odbiegającej od rynkowej, bo nie pozwalają na to przepisy podatkowe.
Jednak jak najbardziej powinniście próbować nawiązać kontakt z tą firmą - oczywiście ci z Was, którym zależy na odkupieniu tych samochodów...

Co do Samsetu, to rozumiem, że brał kasę za raty leasingowe do Was, ale nie płacił ich do Millennium Leasing?
Jeśli tak to sprawa oczywiście nadaje się do sądu.

Dużo jest osób poszkodowanych w ten sposób? Ktoś coś wie na ten temat?
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
oszukany

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: oszukany »

LUDZIE SKRZYKNIJMY SIE TO ZLOZYMY POZEW ZBIOROWY TO MOJ KONTAKT szczypior1@op.pl

Awatar użytkownika
oszukany

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: oszukany »

ja mu talem colosc do reki

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: Michał Krupiński »

oszukany pisze:LUDZIE SKRZYKNIJMY SIE TO ZLOZYMY POZEW ZBIOROWY TO MOJ KONTAKT szczypior1@op.pl
Pozew zbiorowy mogą składać konsumenci. Jeżeli brałeś leasing na działalność/firmę, a zapewne tak było, to pozew zbiorowy niestety nie wchodzi w grę.

Aczkolwiek "skrzykiwać się" jak najbardziej warto.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: Jarosław Król »

LUDZIE SKRZYKNIJMY SIE TO ZLOZYMY POZEW ZBIOROWY TO MOJ KONTAKT szczypior1@op.pl
Jeśli chodzi o ułatwienie kontaktu w tej sprawie to można korzystać z tego forum.
Udogodnienia typu dział specjalny i inne też wchodzą w grę jeżeli będą chętni.

Awatar użytkownika
BEATA TEŻ MA DOŚĆ

Re: Problemy z wykupem w firmie SAMSET

Post autor: BEATA TEŻ MA DOŚĆ »

NIE PODPISUJCIE TEJ PARSZYWEJ UGODY KTÓRĄ GRZESIU BĘDZIE WAM PODTYKA POD NOS. TO NAJGORSZE CO MOŻECIE ZROBIĆ, ON I TAK NIE BĘDZIE PLACIL. TYLKO ZAMKNIECIE SOBIE WSZYSTKIE DROGI ODZYSKANIA KASY.
ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO SPOTKANIA. NAJLEPIEJ POD DOMEM GRZESIA, MOŻE WSZYSCY SĄSIEDZI POWINNI DOWIEDZIEĆ SIĘ Z KIM MIESZKAJĄ.


ODPOWIEDZ