[Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
3
15%
Wszystko w porządku
6
30%
Przeciętnie
4
20%
Czuję niesmak
5
25%
Nigdy więcej
2
10%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
administracja
FmLeasing.pl
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2009, o 12:42

[Ankieta] Opinie i komentarze o mLeasing (dawniej BRE Leasing)

Post autor: administracja »

Zapraszamy do wyrażenia opinii i/lub oddania głosu w ankiecie dotyczącej firmy:
mLeasing (dawniej BRE Leasing)
Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i uwagami. Jednocześnie prosimy o przemyślane i wyważone wpisy.

Jeżeli chcesz poznać/umieścić opinię o innej firmie:
Opinie o firmach leasingowych - lista >

UWAGA! Zamieszczenie opinii nie wymaga rejestracji na forum. Rejestracja jest jednak konieczna aby głosować w ankietach.
Tu zarejestrujesz się w kilka sekund >
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: forum(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
OpitE3
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2009, o 17:59

[Ankieta] Opinie i komentarze o BRE Leasing

Post autor: OpitE3 »

Umowa na samochód zakończona. Jak najbardziej wszystko sprawnie i bez kłopotów.

Awatar użytkownika
polo
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2009, o 21:18

[Ankieta] Opinie i komentarze o BRE Leasing

Post autor: polo »

Umowa dopiero do miesiąca na samochód z tak zwaną kratką. Na razie jestem zadowolony.

Zawarcie umowy odbyło się bardzo sprawnie.

Awatar użytkownika
Marcin (nf)
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2011, o 21:25

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BRE Leasing

Post autor: Marcin (nf) »

miałem już kilka umów w brel od 2003 roku. ostatnio to istna tragedia. nie mam tu pretensji do działu sprzedaży, ale jak chce się coś zrobić po podpisaniu umowy to tragedia.
kiedyś polecałem, teraz radzę się zastanowić.

Awatar użytkownika
I&S
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwie 2011, o 17:03

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BRE Leasing

Post autor: I&S »

Marcin (nf) pisze:miałem już kilka umów w brel od 2003 roku. ostatnio to istna tragedia. nie mam tu pretensji do działu sprzedaży, ale jak chce się coś zrobić po podpisaniu umowy to tragedia.
kiedyś polecałem, teraz radzę się zastanowić.
Marcin, napisz proszę, z czym na przykład miałeś problem. Mamy w firmie cały pion, zajmujący się obsługą umów (cesje, odłączenia przedmiotów, przewalutowania, itp.) - mogę dać im znać, że się zrobili powolni. Może to jednak handlowiec nie przekazał Twojej sprawy dalej?

pozdr
Iza
BREL

Awatar użytkownika
aaaaa

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BRE Leasing

Post autor: aaaaa »

Mam w BRE leasing Mercedes R klasa od ponad dwóch lat. 9 miesięcy temu zostało uszkodzone i zytułu oc sprawcy zgłosiłem szkodę. Dopiero dwa miesiące temu firma ubezpieczeniowa przelała pieniądze do BRE Leasing. Ale!!!! tutaj BRE Leasing nie chce przelać tej kwoty na naprawę - rząda ode mnie naprawy na mój koszt (26tys PLN) to dopiero wtedy przeleją mi te pieniądze. OK Naprawiłem, żapłaciłem i już ponad miesiąc nie mogę się wyprosić o zwrot kasy. Będę występował do nich o ugodę ponieważ przez 2 miesiące przetrzymywali kasę a auto było uszkodzone i o odsetki i dodatkowo o odszkodowanie-dziady, dziady, dziady!!! poszukajcie innej firmy jak możecie. Bo to chamstwo-wpaciłem im 40%wartości auta, płaciłem regularnie 2 lata, pozostał tylko rok a oni tak postępują- my dokładnie wiemy dlaczego (chodzi o wartość auta, które ewentualnie można sprzedać i może jeszcze coś zarobić) Och byłbym zapomniał, mam wszytko popłacone a nawet jedną ratę ponad-tragedia!!!

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 557
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BRE Leasing

Post autor: Spayker »

aaaaa pisze:Ale!!!! tutaj BRE Leasing nie chce przelać tej kwoty na naprawę - rząda ode mnie naprawy na mój koszt (26tys PLN) to dopiero wtedy przeleją mi te pieniądze.
Trzeba było się zdecydować na wariant bezgotówkowy naprawienia szkody, to nie byłoby problemu.
A jak ma iść gotówka to tylko i wyłącznie na podstawie faktury za naprawę. Nie widzę tu nic nadzwyczajnego.

Awatar użytkownika
aaaa

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BRE Leasing

Post autor: aaaa »

Spayker pisze:
aaaaa pisze:Ale!!!! tutaj BRE Leasing nie chce przelać tej kwoty na naprawę - rząda ode mnie naprawy na mój koszt (26tys PLN) to dopiero wtedy przeleją mi te pieniądze.
Trzeba było się zdecydować na wariant bezgotówkowy naprawienia szkody, to nie byłoby problemu.
A jak ma iść gotówka to tylko i wyłącznie na podstawie faktury za naprawę. Nie widzę tu nic nadzwyczajnego.
Fakturę zapłaconą przedstawiłem już miesiąc temu i nie mogę się nadal doprosić. Dzisiaj (2,5miesiąca) pozostaje mi tylko prokuratura i sąd

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BRE Leasing

Post autor: Lui »

aaaa pisze:Fakturę zapłaconą przedstawiłem już miesiąc temu i nie mogę się nadal doprosić.
Podał Ci ktoś powód braku wypłaty?
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
relaxed
Posty: 7
Rejestracja: 10 lis 2011, o 11:03

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o BRE Leasing

Post autor: relaxed »

Jeśli chodzi o sam leasing to wszystko przebiegło w moim przypadku (3-letni leasing auta osobowego z wpłatą własną i wykupem na poziomie 20%) bez problemu. Natomiast OSTRZEGAM przed ubezpieczeniem pojazdu poprzez BRE Ubezpieczenia. Na pytanie dlaczego odsyłam tutaj: http://forum.fmleasing.pl/viewtopic.php?f=7&t=4581
W skrócie: nieładne działania związane z ubezpieczeniem na koniec leasingu.


ODPOWIEDZ