[Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
3
43%
Przeciętnie
2
29%
Czuję niesmak
0
Brak głosów
Nigdy więcej
2
29%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
PAWEŁ

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: PAWEŁ »

Nigdy więcej . Zwykłe przypomnienie o płatności nieprzeterminowanej a zbliżającej się kosztuje 85 zł. wysłane smsem . to chore.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
mac

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: mac »

Przypadkowo trafiłem na forum jednak z ciekawości przeczytałem znakomitą część wpisów. Miałem dwa leasingi w tej firmie - jeden zamknięty chwilę temu, drugi zbliża się właśnie do końca. W obu przypadkach nie miałem żadnych kłopotów z infolinią i fakturami. W przypadku zamkniętego leasingu nie było też problemów ze zwrotnym odesłaniem dokumentów (kurier na koszt odbiorcy). Dodam, że raty zdarzało mi się nie płacić dokładnie w wymaganych terminach płatności (opóźnienia nie przekraczały jednak paru dni z wyjątkiem dwóch sytuacji kiedy spóźniłem się ponad dwa tygodnie - w tych przypadkach dostałem wezwanie do zapłaty z informacją, iż w przypadku braku dotrzymania terminu dodatkowego umowa zostanie wypowiedziana; zapłaciłem i żadne dodatkowe konsekwencje nie wystąpiły - oczywiście musiałem uregulować koszty wezwania i przy okazji naliczone odsetki od wcześniejszych opóźnionych wpłat zgodnie z przesłaną notą odsetkową). Nie wiem czy są tańsze leasingi jednak dokładnie czytałem dokumenty decydując się na podpisanie umowy stąd też wszelkie opłaty którymi byłem obciążany były mi znane wcześniej. Ktoś pisał o kosztach związanych z przypomnieniem o zbliżającej się płatności za pośrednictwem sms'a - ja takie przypomnienia dostaję co miesiąc jednak nigdy nikt nie naliczył mi za to jakichkolwiek opłat. Generalnie jestem zadowolony, a do wyboru leasingodawcy nikt mnie nie przymuszał. Mam wyłącznie jedną wątpliwość - jedna z klauzul umowy może być bardzo niebezpieczna dlatego zdecydowanie polecam płacić w terminie a wcześniej czytać ze zrozumieniem co się podpisuje :)

Awatar użytkownika
bigzbig71

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: bigzbig71 »

Mam auto na firmę , co 3 miesiące muszę podać wszystkie dane, ile zarabiam, ilu zatrudniam, jakie dotacje otrzymałem, ile zalegam komuś innemu ??? a co to ich obchodzi ?? kredyt płacę zawsze terminowo więc w czym problem. Naliczają 100 zł kary za nie odesłanie tej ankiety. A ochrona danych to co ?? skąd ja mam wiedzieć komu FCA to udostępnia ?? ODRADZAM STANOWCZO Bank taki jak samochody do du..y.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: Jarosław Król »

bigzbig71 pisze:a co to ich obchodzi ??
Nie obchodzi, chodzi o to:
bigzbig71 pisze:Naliczają 100 zł kary za nie odesłanie tej ankiety.

Awatar użytkownika
Marecki W

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: Marecki W »

Tragedia!!!
Odradzam!!!
Za wszystko ale to dosłownie za wszystko naliczają dodatkowe opłaty np. zgoda na ubezpieczenie indywidualne auta 244,77 , wystawiają mi fv 02 termin na 10 poczta przychodzi 12-13 opłacam od razu czyli 3 dni po terminie a i tak mam naliczane odetki za 8 dni bo ich księgowość tak działa. Dodam iż jeszcze wystawiona jest fv za monit w kwocie 50zł .
Miałem już kilka Leasingów np VW, Renault , EFL i nigdy czegoś takiego nie było.
Ogólnie nie polecam!!!

Awatar użytkownika
Gość

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: Gość »

Odradzam!!!!!!!!!!!!!! Obsługa infolinii to nieporozumienie, pracownicy nie znają podstawowych pojęć i nie potrafią pomóc w podstawowych problemach.
Ogółem komuna. Jeśli ktoś nie miał leasingu w innym banku to może jakoś przetrawi :oops:

Awatar użytkownika
resthotel

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: resthotel »

TRAGEDIA!!!!!! - Jak najdalej od tego tworu. Czekam, aż się skończy i nigdy więcej......

Awatar użytkownika
KatarzynaTSL

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: KatarzynaTSL »

Najgorsza firma leasingowa z jaką miałam do czynienia! Ogromne kłopoty przy rejestracji pojazdu po wykupie przez dziwny wpis na fakturze. Zero komunikacji z klientem a opieszałość i brak kompetencji pracowników przerażająca. Pojazd wykupiony z początkiem kwietnia i nadal nie przerejestrowany bo wciąż czekam na jedno oświadczenie. Nie wspomnę o tym, że leasing dokumenty samochodu zostały wysłane kurierem i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że leasing bez konsultacji z klientem obciążył nas za firmę kurierską. Współpracowałam z wieloma firmami leasingowymi ale z taka praktyka spotkałam się po raz pierwszy.

Awatar użytkownika
AndrzejMikolaj
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2018, o 19:22

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: AndrzejMikolaj »

Dramat niekompetentna obsługa , problem z komunikacją, wymagają ubezpieczenia po okresie leasingu pomimo 100% rozliczenia , po przelaniu końcowego wykupu brak faktury potwierdzającej przyjęcie pieniędzy ( powiadomiłem urząd skarbowy ), dziwne tłumaczenie się zmianą systemu komputerowego, brak odpowiedzi na złożoną pisemną reklamacje, mógłbym jeszcze trochę wymienić. W moim przypadku sprawę przekazałem kancelarii prawnej, Korzystałem z innych leasingów nie miałem nigdy problemu, niestety tym razem wdepnąłem w .......delikatnie mówiąc bagno. Uważają ,że obowiązki ma jedynie leasingobiorca , a leasingodawca jedynie może....jak zechce. Warta wziąć pod uwagę powyższe opinie i zastanowić się bardzo, czy warto z nimi współpracować , moim zdaniem szkoda zdrowia i nerwów, są zdecydowanie lepsze propozycje. Dla mnie istnieje większość normalnych leasingów potem długo, długo i jeszcze raz długo nic a na końcu FCA leasing. Nigdy więcej.

Awatar użytkownika
Frajer

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: Frajer »

Wystawiają faktury już po terminie płatności, infolinia grozi że nieotrzymanie faktur nie zdejmuje z leasingobiorcy obowiązku ich zapłaty! Leasing kończy się 12 czerwca, a oni przysyłają pismo że żądają umowy ubezpieczenia na okres po 12 czerwca, i nie interesuje ich że auto zgodnie z umową nie powinno być już ich - "bo nie wiadomo kiedy wystawimy fakturę końcową". To jakiś kryminał.


ODPOWIEDZ