[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
7
19%
Przeciętnie
5
14%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
22
61%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
krisIRL

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: krisIRL »

Witam wszystkich,

Może się to komuś przyda..

Wysłałem do Masterlease pismo z prośbą o obniżenie rat leasingu w związku z obniżką stóp %. Po ok. 2 tygodniach dostałem POZYTYWNĄ odpowiedz, powtarzam POZYTYWNA!!RATY SPADŁY MI 40 ZŁ KAŻDA!!poważnie!!ja póki co nie mam powodów do narzekań na tego leasingodawce. Raty zawsze płace w terminie i się nie czepiają. Dziwię się tym "zdziwionym" co biora
leasing a pozniej zapomninaja go płacić. jak termnin spłaty raty jest do danego dnia miesiąc to tak trzeba płacić a nie dzien czy dwa po bo system automatycznie generuje odsetki. Wiem ze nie raz sa poślizgi ale durny komp tego nie rozumie.
pozdrawiam


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Jarosław Król »

krisIRL, Dzięki, że zechciałeś podzielić się pozytywną opinią o swoim leasingodawcy. :)

Awatar użytkownika
Koncern

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Koncern »

Bawi mnie do rozpuku, jak widzę pozytywne wpisy o masterlease.

/.../

Mówię tu głównie na podstawie ostatecznych rozliczeń poleasingowych, wyciągają ok 5 -6 tyś. netto z kieszeni przy każdym aucie naciągając uszkodzenia jak się patrzy(np. rozwarstwienia szyb, na które nie masz wpływu, że się rozwarstwiają, obciążą Ciebie; lakier odpada, bo wybrany przez nich zakład naprawczy popaprał robotę, obciążą Ciebie), a jakże ... tych przykładów jest tysięczna lista, nie mogę tu pisać o kilkuset samochodach i długich listach bredni masterlease.

Kiedyś takie opinie o ZDZIERSTWIE PRZEKRACZAJĄCYM WYOBRAŹNIĘ miał Lease Plan, teraz tę miejscówkę zajął masterlease.
ODRADZAM, bo to DELIKATNIE MÓWIĄC /.../
Nie znam Was Forumowicze, ale radzę od serca. Tych z Zarządów mniejszych i większych firm, których znam obdzwonię osobiście, żeby nie dali się nabrać "uśmiechom" przedstawicieli handlowych wciągających do kontraktu.... ten marketing masterlease będzie miał za darmo :D
Tyle mojej satysfakcji, że im kilkaset samochodzików koło noska przejdzie :D


----------
// UWAGI MODERATORSKIE
Usunięto fragmenty wulgarne bądź obraźliwe.

Awatar użytkownika
Wolny
Posty: 139
Rejestracja: 16 lut 2010, o 08:44

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Wolny »

Koncern, Twierdzisz, że nie stosują się do praktyk sugerowanych przez PZWLP: http://www.fmleasing.pl/wszystko-o-wyna ... -2011.html :?:

Awatar użytkownika
mkr

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: mkr »

Nigdy więcej Masterlease. Odradzam szczerze wszystkim, którzy chcą spać spokojnie. O rozliczeniach po zakończeniu umów i wyłudzaniu z tego tytułu pieniędzy krążą już legendy.

Jeśli zawsze płacisz na czas problemów masz nieco tylko mniej. Ale jeśli tylko nastąpi jakieś potknięcie w płatnościach chamscy pracownicy zrobią wszystko, żeby Cię zgnoić i wydrzeć jak najwięcej kasy w tytułu różnych kar, opłat, zgód, zapytań, decyzji, kosztów manipulacyjnych itp.

Pamiętajcie, że w obecnej sytuacji rynkowej każdemu może przydarzyć się niesolidny lub spóźniający się płatnik, który spowoduje także opóźnienie Waszych płatności. Dlatego przezornie lepiej wybrać firmę, która bardziej przyjaźnie i ze zrozumieniem podejdzie do klienta. A taką firmą na pewno NIE JEST masterlesae.

Skończyłem z nimi właśnie współpracę /.../, co i Wam doradzam!!!!


----------
// UWAGI MODERATORSKIE
1. Treść wpisu sugeruje, że umieszczający go leasingobiorca może być nierzetelnym płatnikiem = Nie bierzcie na serio opinii osób, które nie płacą rat w terminie

2. Usunięto fragmenty wulgarne bądź obraźliwe.

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 557
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Spayker »

Zobowiązania takie jak leasing, kredyt płaci się terminowo i tyle w temacie. Pretensje miej do siebie.

Awatar użytkownika
docktor
Posty: 86
Rejestracja: 10 sie 2010, o 17:21

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: docktor »

Masterlease nie jest członkiem PZWLP

Awatar użytkownika
CEIDG

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: CEIDG »

Sam jestem użytkownikiem Focusa w Masterlease, ale jak czytam niektóre wywody na forum to ręce opadają. Odsetki za spóźnienie??? A znajdź jeden z drugim bank w którym za spóźnienie w zapłacie raty np. kredytu hipotecznego nie zapłacisz odsetek? Poza tym, jakbyś pożyczył komuś pieniądze a ten by się spóźniał z zapłatą to byś to wziął na miękko? Sorry, ale w biznesie nie ma sentymentów. U mnie w firmie (a jestem pracownikiem raczej niższego szczebla) jest tak samo. Dzięki temu mam pracę (podwykonawca). Droższe ubezpieczenie??? Ja ubezpieczam od 2 lat w uniqua i nawet jak zapłacę te 2 stówy za tą (śmieszną) to i tak mam taniej niż u nich. Sprawa rozwiązana.

Awatar użytkownika
gogo

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: gogo »

Mam zamiar kupić auto polesingowe od tej firmy (ogłoszenie na oto moto) mówią o jakichś poprawkach lakierniczych, boję się że auto jest powypadkowe, kupic, czy dać sobie spokój ? PILNE !!!

Awatar użytkownika
asx

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: asx »

// Treść wpisu została usunięta jako niekonkretna bądź oszczercza.

// Użytkownik otrzymał przed usunięciem możliwość doprecyzowania wpisu, ale z niej nie skorzystał.


ODPOWIEDZ