[Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
5
17%
Wszystko w porządku
11
37%
Przeciętnie
7
23%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
6
20%
 
Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 557
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: opinia o raiffeisen

Post autor: Spayker »

inna pisze:ktos jeździ na moich danych z dowodu rej i np obarczana jestem szkodami tego użytkownika, oraz zdjęciami z fotoradaru czyli punktami karnymi i mandatem..
Zawsze myślałem, że przy leasingu w dowodzie rejestracyjnym znajdują się dane leasingodawcy, a nie korzystającego, ale może się nie znam. :P


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
klientraiffeisen
Posty: 1
Rejestracja: 4 sty 2013, o 00:00

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: klientraiffeisen »

Odbierając samochód okazało się, że samochód ma 2 tys km większy przebieg niż deklarowany w wycenie i w trakcie reklamacji dowiedziałem się, że taki przebieg wynika z przejazdów eksploatacyjnych:)

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Michał Krupiński »

klientraiffeisen pisze:Odbierając samochód okazało się, że samochód ma 2 tys km większy przebieg niż deklarowany w wycenie i w trakcie reklamacji dowiedziałem się, że taki przebieg wynika z przejazdów eksploatacyjnych:)
Rozumiem, że to był samochód należący wcześniej do Raiffeisen Leasing?
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
RJn

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: RJn »

A ja mam zabawę z działem likwidacji szkód całkowitych. Z powodu kradzieży auta umowa została rozwiązana. Aby przyspieszyć całą akcję pojechałem 12 grudnia osobiście na policję na targówek, żeby odebrać zaświadczenie o umorzeniu i stamtąd pojechałem od razu do raiffeisena. Po tygodniu dzwoni do mnie Panienka, że mam jej dostarczyć to zaświadczenie, której jej tydzień wcześniej włożyłem do ręki. Dziś mija 40 dni od chwili kradzieży, a rozliczenia jak nie miałem, tak dalej nie mam.

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Lui »

RJn pisze:A ja mam zabawę z działem likwidacji szkód całkowitych. Z powodu kradzieży auta umowa została rozwiązana. Aby przyspieszyć całą akcję pojechałem 12 grudnia osobiście na policję na targówek, żeby odebrać zaświadczenie o umorzeniu i stamtąd pojechałem od razu do raiffeisena. Po tygodniu dzwoni do mnie Panienka, że mam jej dostarczyć to zaświadczenie, której jej tydzień wcześniej włożyłem do ręki. Dziś mija 40 dni od chwili kradzieży, a rozliczenia jak nie miałem, tak dalej nie mam.
Współczuję kradzieży. :(
Z ciekawości - jaki samochód Ci zwinęli?
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
RJn

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: RJn »

Civic 2010 spod siłowni na targówku o 16 ;(

Awatar użytkownika
Zbigniew

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Zbigniew »

Witam! Zdecydowanie odradzam. Zaufałem przedstawicielowi i nie przeczytałem umowy. Na pytanie: czy są jakieś dodatkowe koszty usłyszałem, że nie. Przyszła pierwsza faktura leasingowa zgodna z harmonogramem a za kilka dni następna f-ra: opłata manipulacyjna-287 zł i za klika dni następna f-ra opł.leasingowa dot.ubezpieczenia 102,61 zł.Te opłaty w/g mnie nie wynikały z umowy gdzie w punkcie: opłaty leasingowe tych kwot nie wyszczególniono. Złożyłem reklamacje u przedstawiciela z którym podpisałem umowę - twierdził, że nie widzi tych opłat w systemie. Po 2 tygodniach zadzwoniłem ponownie spytać co z reklamacją, usłyszałem odpowiedź, że mają czas do 1 m-ca. Minął miesiąc i jest kolejna f-ra na ubezp. 102,61. dzwonię jeszcze raz - pani na urlopie - nikt nic nie wie. Dzwonię do działu ubezpieczeń w Raiffeisen i się dowiaduję, że f-ry dotyczą ubezpieczenia na życie High Live oraz usługi WindyCash. Mówię, że tych usług nie chciałem - w odpowiedzi usłyszałem, że to wynika z umowy. No i faktycznie małymi literkami na dole umowy zapis, że się zgadzam na obie usługi :(. Mało tego ubezpieczenie muszę(nie ma opcji zapłaty jednorazowej) płacić w oprocentowanych ratach 11%(11% napisane słownie, żeby się nie rzucało w oczy) w skali roku. Pytam ile te usługi kosztują: WindyCash 1645 zł, ubezpieczenie na życie 2084zł pewnie plus oprocentowanie. Nie rozumiem czemu tak długo rozpatrują moją reklamację?? Na zamówieniu tych usług nie było, nie dostałem żadnej kopii dot. wykupionego ubezpieczenia ani też żadnej umowy ubezpieczeniowej. Dla mnie to zwykłe złodziejstwo i nadużywanie zaufania(dobrze,że nie zmieniłem banku bo już chciałem przenieść konto do raiffeisen-a) Jeszcze raz odradzam a przynajmniej czytajcie dobrze umowy. Przedstawiciel w kilku rozmowach nie wspomniał o tych obowiązkowych usługach.

Awatar użytkownika
Arkadiusz Trzeciakiewicz
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2012, o 15:08

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Arkadiusz Trzeciakiewicz »

Dzień dobry,
zależy nam w pełni na wyjaśnieniu powyższej sytuacji, dlatego też bardzo proszę o przesłanie na adres mailowy: leasing.reklamacje@raiffeisen.pl
numeru Pańskiej umowy leasingowej oraz dane kontaktowe (imię i nazwisko, telefon).
W temacie maila proszę napisać "Reklamacja fmleasing.pl", co usprawni proces odpowiedzi.

Pozdrawiam.
Arkadiusz Trzeciakiewicz
Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Jarosław Król »

@ Zbigniew
@ Arkadiusz Trzeciakiewicz

Dajcie znać jak sprawa się zakończyła. :)

Awatar użytkownika
Zbigniew

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Raiffeisen Leasing

Post autor: Zbigniew »

Czekałem, że może da się wyjaśnić sprawę przez przedstawiciela, ale jeszcze nie wrócił z urlopu. Miał być wczoraj - nie wrócił, dzwoniłem dziś - no niby jest w pracy, ale nie wiadomo kiedy zdejmie przekierowanie numeru. 21 lutego minął miesiąc a reklamacja nie rozstrzygnięta. Sprawdzałem jeszcze ofertę jaką otrzymałem przed podpisaniem umowy, niestety nie było nic o jakimkolwiek ubezpieczeniu w tym majątkowym(ok 290 zł/rok) a tym bardziej windyCash i HighLive. Zaraz napiszę reklamację na wskazany powyżej adres.


Zablokowany