[Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
6%
Wszystko w porządku
6
38%
Przeciętnie
5
31%
Czuję niesmak
1
6%
Nigdy więcej
3
19%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
administracja
FmLeasing.pl
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2009, o 12:42

[Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing

Post autor: administracja »

Zapraszamy do wyrażenia opinii i/lub oddania głosu w ankiecie dotyczącej firmy:
VB Leasing
Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i uwagami. Jednocześnie prosimy o przemyślane i wyważone wpisy.

Jeżeli chcesz poznać/umieścić opinię o innej firmie:
Opinie o firmach leasingowych - lista >

UWAGA! Zamieszczenie opinii nie wymaga rejestracji na forum. Rejestracja jest jednak konieczna aby głosować w ankietach.
Tu zarejestrujesz się w kilka sekund >
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: forum(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
matemazar
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2009, o 10:15

[Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing

Post autor: matemazar »

Bardzo zadowolony.

Szybka i miła obsługa. Samochód odebrałem po kilku dniach od złożenia wniosku. Gorąco polecam!

Awatar użytkownika
Sid
Posty: 4
Rejestracja: 9 lip 2009, o 13:31

[Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing

Post autor: Sid »

wiem ze roliczenie szkody calkowitej nie jest korzystane w leasingu jednak w Volksbanku to byla trageida. to bylo w 2004 roku moze teraz jest lepiej

Awatar użytkownika
Tomba
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2011, o 09:36

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing

Post autor: Tomba »

Nigdy więcej z tą firmą. Arogancja i krojenie klienta za każdą czynność, to to, co ich cechuje.
Choć sami przedstawiają bardzo niekorzystne warunki ubezpieczenia pojazdu, to potem żądają jeszcze zapłaty za wydanie zgody na ubezpieczenie "obce".
Nikomu nie polecam współpracy z tą firmą.
Nie chcę tu się rozpisywać.
W każdym bądź razie, ja ze swoją sprawą udam się do Rzecznika Praw Konsumenta.
O wynikach poinformuję.

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 557
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing

Post autor: Spayker »

Tomba pisze:Nigdy więcej z tą firmą. Arogancja i krojenie klienta za każdą czynność, to to, co ich cechuje.
Choć sami przedstawiają bardzo niekorzystne warunki ubezpieczenia pojazdu, to potem żądają jeszcze zapłaty za wydanie zgody na ubezpieczenie "obce".
Nikomu nie polecam współpracy z tą firmą.
Nie chcę tu się rozpisywać.
W każdym bądź razie, ja ze swoją sprawą udam się do Rzecznika Praw Konsumenta.
O wynikach poinformuję.
Korzystając z leasingu jako firma nie jesteś konsumentem i rzecznik w tym nie pomoże.
Opłata za ubezpieczenie zewnętrzne jest standardem. Pytanie jak jest ona wysoka. W VB Leasing chyba jest na normalnym poziomie.

Co do kosztów ubezpieczeń to przez lata leasingodawcy mieli najtańsze ubezpieczenia, dopiero od czasu śmieciowych ubezpieczeń direct niektórzy klienci są niezadowoleni, bo niektórych nie interesuje poziom i zakres ochrony tylko koszt, a potem przy szkodzie jest płacz. :roll:

Awatar użytkownika
haffija
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2011, o 15:31

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing

Post autor: haffija »

NIGDY WIĘCEJ!
Niestety mam bardzo niemiłe doświadczenia z tą firmą. Firma utrudnia wszelkie kroki. Ilość wymaganych dokumentów jest niezliczona. Za każdym razem gdy juz bylismy pewni ze otrzymamy auto na firmę to wymagane były kolejne dokumenty. Nasza firma przy bardzo dużych miesiecznych dochodach dostala odmowę i to w ostatnim momencie gdy już wszystki dokumenty byly podpisane - również z dealerem samochodowym. Zaznaczam ze firma nie posiada żadnych kredytów i jest wypłacalny. A miesięczne dochody są wzrastające. Powód odmowy był zenujący, ale nie będe przytaczać.. Firma VBLeasing to kpina - wszystkie reklamy dot. korzyści i upustów to kłamstwo. Nie dość że utrudniają to ciągną kasę. Zostaliśmy potraktowani w sposób bynajmniej uwłaczający.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing

Post autor: Jarosław Król »

Jeżeli była odmowa to znaczy, że czegoś się obawiali.
Każda firma leasingowa ma prawo odmówić finansowania w każdej chwili jeżeli będzie miała jakieś wątpliwości.
Takie prawo finansującego. Mogli prosić o dodatkowe dokumenty, żeby rozwiać swoje wątpliwości, ale widocznie nie rozwiali albo upewnili się, że nie chcą wchodzić w tą transakcję.

A oficjalny powód jaki Wam podali może być inny od rzeczywistego.

Nie znając szczegółów ciężko to ocenić.

Awatar użytkownika
wiki

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing

Post autor: wiki »

Nie polecam, zajmuję się leasingami w firmie spedycyjnej i gorszych złodziei nie widziałem, za wszystko noty, nie ma żadnej dyskusji. Z innymi leasingami (BRE, EFL) nie mam żadnych problemów. Za pół roku wykup 12 pojazdów i nigdy więcej.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing

Post autor: Jarosław Król »

wiki pisze:Nie polecam, zajmuję się leasingami w firmie spedycyjnej i gorszych złodziei nie widziałem, za wszystko noty, nie ma żadnej dyskusji. Z innymi leasingami (BRE, EFL) nie mam żadnych problemów. Za pół roku wykup 12 pojazdów i nigdy więcej.
Możesz podać konkretne przykłady, które lepiej obrazowałyby co masz na myśli?

Awatar użytkownika
MADEX

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing

Post autor: MADEX »

NIGDY WIĘCEJ VB LEASING . Zmusili mnie do swojej polisy . W tym roku mam dwie polisy na jedno autko. Panie od polis robią wszystko aby sprzedać swoją poliske która jest dwukrotnie droższa . Mimo ze moja umowa ubezpieczeniowa została zawarta prawidłowo , szanowne Panie robią wszystko aby wmówić że polisa nie spełnia wymogów . Zostałem wprowadzony w bląd i potraktowany w stylu " płać i spierdalaj" . Nie ma możliwości ubezpieczenia pojazdu bez pośrednictwa w VB Leasing. Pozdrawiam Wszystkich.
PS. Oceniam że jednak EFL jest numer jeden pod względem owej usługi.


ODPOWIEDZ