[Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing (wcześniej Idea Getin Leasing)

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
9%
Wszystko w porządku
2
18%
Przeciętnie
2
18%
Czuję niesmak
1
9%
Nigdy więcej
5
45%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
administracja
FmLeasing.pl
Posty: 32
Rejestracja: 17 sty 2009, o 12:42

[Ankieta] Opinie i komentarze o VB Leasing (wcześniej Idea Getin Leasing)

Post autor: administracja »

Zapraszamy do wyrażenia opinii i/lub oddania głosu w ankiecie dotyczącej firmy:
VB Leasing - wcześniej jako Idea Getin Leasing

Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i uwagami. Jednocześnie prosimy o przemyślane i wyważone wpisy.

Jeżeli chcesz poznać/umieścić opinię o innej firmie:
Opinie o firmach leasingowych - lista >

UWAGA! Zamieszczenie opinii nie wymaga rejestracji na forum. Rejestracja jest jednak konieczna aby głosować w ankietach.
Tu zarejestrujesz się w kilka sekund >
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: forum(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
gronikk
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2009, o 13:57

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: gronikk »

Ja właśnie zakończyłem umowę w leasingu zawartą w 2006 roku i byłem zadowolony.

Awatar użytkownika
matemazar
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2009, o 10:15

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: matemazar »

Nigdy więcej.

Miesiąc zwodzenia i straty czasu i nie dali mi leasingu, bo sprzedawca samochodu im się nie spodobał. Tylko że to mogli mi powiedzieć już na początku, a nie po miesiącu zwodzenia i zapewniania że wszystko jest dobrze.
Leasing dostałem w VB Leasing w ciągu kilku dni!

Awatar użytkownika
frytol
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2009, o 01:37

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: frytol »

Jedno auto w leasingu od 2 lat, drugie od miesiaca. Jak na razie poki co, bez negatywnych wrazen :)

Awatar użytkownika
grigori
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2009, o 12:52

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: grigori »

Trzy lata temu uzyskałem leasing na sprzęt bardzo nietypowy. To były meble i wyposażenie sklepu. Nikt inny nie chciał ze mną rozmawiać, a Getin dał mi finansowanie.

Awatar użytkownika
Sid
Posty: 4
Rejestracja: 9 lip 2009, o 13:31

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: Sid »

bralem leasing na nowo firme zony i balem sie ze nas skoroja ale wszystko dobrze. zapisy w umowie tez maja dobre tylko ubezpieczenie strasznie drogie.

Awatar użytkownika
pwm
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2010, o 20:12

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: pwm »

A u mnie wszystko dobrze do momentu kiedy było potrzeba załatwić wbitkę w dowód, od tego momentu getin leasing to festiwal tragicznego olewania klienta... popełniłem na ten temat wpis + film na youtube

polecam zobaczyć ku przestrodze!


Awatar użytkownika
ucho7
Posty: 13
Rejestracja: 12 lis 2010, o 13:09

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: ucho7 »

2 umowy - jedna zakończona.

1. Pierwsza umowa (zakończona) - auto używane, osobowe z Niemiec. Jestem bardzo zadowolony. Wskazałem im tylko samochód i sprzedawcę. Resztę załatwili za mnie. Mieli wówczas drogie ubezpiecznie, ubezpieczyłem się indywidualnie.

2. Druga umowa (trwa) - nowy samochód osobowy od delaera. Ubezpieczenie - dealer. Bez uwag.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
chico
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2011, o 11:39

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Idea Getin Leasing

Post autor: chico »

jak nie masz problemów to wszystko ok.

Miałem auto nowe za 110 tysięcy PLN brutto, dopadły mnie problemy zdrowotne i w wyniku także finansowe w związku z tym wszystkim postanowiłem zakończyć leasing. Byłem w sumie 8 miesięcy w szpitalach, a na sprawę leasingu nie miałem siły aby dokładnie dopilnować i świadomie kontrolować wszystko co mnie otaczało. W każdym razie auto od nowości posiadałem w użytkowaniu 14 miesięcy z czego jeździłem 2-3 miesiące robiąc nim 6000km przebiegu. "Dogadałem się" telefonicznie dzwoniąc ze szpitala, że zakończymy umowę (miałem w tym momencie po 14 miesiącach 2-3 zaległe raty) w sposób, że oni mają kogoś, kto przejmie leasing... Myślałem, że przejmie leasing i będzie dalej płacił zamiast mnie a tu surprise!
Nowego mercedesa C klasę kupionego za 110 tysięcy brutto, po roku z przebiegiem 6000km sprzedali gościowi za 36 000 zł i tyle mi odliczyli od pozostałych do zapłaty rat w związku z czym ostatecznie z łaską rozłożyli mi w windykacji prawie 80tysięcy na raty.

Uczciwie mi to rozłożyli na dwa lata. Dziękuję, już to odchorowałem na szczęście i mogę podzielić się moimi doświadczeniami.
Dodam, że spłaciłem już ten koszmar w całości. Gdybym nie myślał jak dureń, że ktoś przejmie i będzie dalej płacił a mi zejdzie problem z barków, to za te same pieniądze bym miał nadal ten samochód...


ODPOWIEDZ