[Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
1
11%
Przeciętnie
3
33%
Czuję niesmak
1
11%
Nigdy więcej
4
44%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Gość

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: Gość »

Tomek_P pisze:Nie płacąc w terminie nie będziesz zadowolony z żadnej firmy leasingowej. :roll:
Nie o to chodzi. Nie rozmawiają z klientem, podkładają dokumenty do podpisywania, pobierają opłatę za ocene alarmu w samochodzie który tego nie posiada, wysyłają dokumenty tam gdzie firma nie ma biura, naliczają bez uzasadnienia dodatkowe opłaty, faktury wysylaja kiedy im sie podoba a nie po 7 dniach od zaplaty, szczuja swoimi prawnikami i inne takie


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
leasingobiorca 1000

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: leasingobiorca 1000 »

bisio pisze:Teraz sprawa ma się lepiej. znacznie obniżyli oprocentowanie, to o czym piszesz jest zawarte w ofercie- ubezpieczenie procentowo podane. obsługa kosztuje 1,99% ale wszędzie się za to płaci- a czy się to nazywa opłata, czy rata- co za różnica.
firma widać stara się o dobre imie- wprowadzają certyfikat jakości ISO, a to wymaga poprawek jakościowych.
Cenowo faktycznie jest średnio. Tzn na pewno nie są najdrożsi a do klienta w przypadku problemów podchodzą bardzo elastycznie. Ja mam tam leasing i jestem bardzo zadowolony. Chyba że ktoś bierze leasing po to żeby go nie płacić to zawsze ma pretensje w stylu- jak oni mogą chcieć swoją kasę...

Generalnie. obsługo świetna, ceny średnie, elastyczne podejście do klienta (nie sępią za mocno) a co najważniejsze dają możliwość pomocy ludziom z przeszłością (trudną- a wielu z nas ją przecież ma- BIK, KRD, nowa działalność, auta 10letnie). No i na placu mają ze 100 aut a je można dostać w dobrej cenie na fajnych warunkach...
sami sobie piszą opinię, firma nic sie nie zmieniła

Awatar użytkownika
KLIENT2014

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: KLIENT2014 »

Tu akurat nie masz racji i wygląda na to że Leasing Polski się odezwał. Płacimy raty z 2 miesięcznym wyprzedzeniem. Leasing Polski ma obecnie 2 poważne problemy natury prawnej - za wprowadzanie Klientów w błąd - w sposób całkowicie świadomy w celu osiągnięcia korzyści majątkowych.

OMIJAĆ Z DALEKA - LEPIEJ CHODZIĆ NA PIESZO - NIŻ POJAZDEM OD LEASING POLSKI
Gość pisze:
Tomek_P pisze:Nie płacąc w terminie nie będziesz zadowolony z żadnej firmy leasingowej. :roll:
Nie o to chodzi. Nie rozmawiają z klientem, podkładają dokumenty do podpisywania, pobierają opłatę za ocene alarmu w samochodzie który tego nie posiada, wysyłają dokumenty tam gdzie firma nie ma biura, naliczają bez uzasadnienia dodatkowe opłaty, faktury wysylaja kiedy im sie podoba a nie po 7 dniach od zaplaty, szczuja swoimi prawnikami i inne takie

Awatar użytkownika
KLIENT 2

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: KLIENT 2 »

NIE PDPISYWAC, NIE ZAWIERAĆ, UWAGA NA UBEZPIECZENIA, TZWA UDZIAŁ WŁASNY JEST NIEZGODNY Z PRAWEM, UDZIAŁ WŁASNY TO NP. 10% OD WYPŁATY SUMY UBEZPIECZENIA: 1000 PLN WYPŁATA, A UDZIAL WŁASNY TO 100 PL I TYLE.

NIE KORZYSTAĆ

Awatar użytkownika
FmLeasing.pl - adm
Posty: 170
Rejestracja: 1 paź 2009, o 16:58

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: FmLeasing.pl - adm »

wysokie opłaty wstępne ale coś za coś dla bikowca ten leasing to idealna propozycja


// Opinia została przesłana przy użyciu formularza kontaktowego i opublikowana na forum za zgodą użytkownika.

Awatar użytkownika
lola

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: lola »

jak można spłacać raty leasingu w terminie jak ciągle zmieniają terminy a do tego faktury wystawiane są po terminie płatności, gdzie robiąc przelew z firmowego konta muszę podać nr faktury bo potem są problemy u księgowej. Do tego osoba do której się dzwoni wmawia że to jest zgodne z prawem. Dodatkowo co chwilę naliczają jakieś koszty nie wiadomo skąd. domyślam się że są to koszty o których nikt nie wspomniał przy podpisaniu umowy.

Awatar użytkownika
wubek
Posty: 14
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 14:22

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: wubek »

kary pisze:A można z nimi negocjować stawki?
Twoje zapytanie nie jest jednoznaczne. O co konkretnie chcesz zapytać?

Awatar użytkownika
Krzysztof A

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: Krzysztof A »

Aktualnie posiadam 1 umowę w Leasingu Polskim.

Umowa została zawarta na warunkach 20% wpłata początkowa, 3 lata leasing, 10% wykup.

Plusy:
- płacę na czas i się o nic nie martwię
- sympatyczna i rzeczowa obsługa
- załatwienie formalności w 2 dni
- śmiesznie niskie stawki za przypomnienie o opóźnieniu w płatnościach

Minusy:
- oględziny rzeczoznawcy, który znalazł nieistniejące usterki
- narzucenie własnego ubezpieczenia bez możliwości rozłożenia płatności na raty miesięczne
- opłata przygotowawcza za uruchomienie finansowania
- faktury przychodzą po terminie, co przy pełnej księgowości jest istotnym problemem. (ja mam m KPiR, więc problem jest mniejszy)
- umowa liczy ok 20 stron :lol:

Czy będę korzystać w przyszłości z LP?
Oferta proponowana mi przez LP jest droższa o 4 procent od oferty ML na ten sam sprzęt, jednak na ich korzyść przemawia szybkość działania. W moim przypadku zrealizowanie umowy trwało niecałe 2 dni (umowę podpisywałem w siedzibie LP w Gdańsku). Współpracy w przyszłości nie wykluczam, jednak raczej przy nagłych wypadkach.

Awatar użytkownika
Izaak217

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: Izaak217 »

da się wszystko negocjować, w ramch rozsądku oczywiście

Awatar użytkownika
leasingowsky

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasing Polski

Post autor: leasingowsky »

Witam,
W firmie leasing polski mam jedną umowę, która się kończy. Niestety byłem skazany na ten leasing ponieważ była to jedyna firma leasingujaca ciężarówkę bez zabudowy. kontakt-masakra, na kilka pism w/s nieprawidłwo nalczonej "opłaty ubezpieczeniowej" odpowiedzi brak, faktury wystawiane po terminie płatności???, vat doliczją do wszystkiego co stoi i się nie rusza??? no i te oprocentowanie, wyższe jest tylko w Burkina Faso. Jednym słowem: AMBER GOLD polskiego leasingu. k...a nigdy więcej!!!


ODPOWIEDZ