[Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
1
6%
Przeciętnie
1
6%
Czuję niesmak
2
13%
Nigdy więcej
12
75%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
Gość

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Gość »

Odradzam. Zaparkowałem auto w rowie, naprawa z AC.Mam jednoosobową DG, nie jestem płatnikiem VATu. Ubezpieczenie jest netto (było czytać drobnym druczkiem), więc do wydania samochodu musiałem zapłacić prawie 3k VATu. Telefon - oczywiście, SCM przejmie płatność VAT tylko proszę wysłać faktury skorygowane na SCM. Faktury dotarły 1 sierpnia br. Od tego czasu kilkanaście maili i kilkadziesiąt telefonów bez efektu, ani odzewu ani pieniędzy.
Oczywiście co jakiś czas dzwoni telemarketer i zachęca do wzięcia kolejnego auta w leasing bo umowa się kończy :P


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
KPINA!

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: KPINA! »

NAJGORSZY BANK Z JAKIM MIAŁEM STYCZNOŚĆ! Zero kontaktu, przez omyłkę zapomniałem zapłacić ostatnią ratę. W trakcie pożyczki dzwonili do mnie parokrotnie na tel (w sprawie ofert). W sytuacji gdy nie dostali ode mnie ostatniej raty, nikt nie raczył zadzwonić by wyjaśnić powód mojego spóźnienia. Mało tego mocno się zdziwiłem, jak po ponad miesiącu zwłoki (z czego nie zdawałem sobie tak naprawdę sprawy) skontaktowała się ze mną firma windykacyjna! Kwotę jaką miałem zapłacić to ponad 300zł z czego sama rata powinna wynosić 140zł!! Reszta to odsetki i uwaga! 5 RZEKOMO WYSŁANYCH PONAGLEŃ i 1 PISMO Z ROZWIĄZANIEM UMOWY! Rzekomo, bo żadnego dokumentu nie widziałem na oczy, a jak złożyłem reklamację i żądałem dokumentu potwierdzającego to, że te dokumenty zostały wysłane to usłyszałem, że nie mają na to potwierdzenia bo zostały wysłane zwykłym listem! Oczywiście zapłaciłem na drugi dzień całą kwotę bo nie chciałem mieć dalej nieprzyjemności. Reasumując TO BANDA ZŁODZIEJI, A NIE BANK, która żeruje na klientach. OMIJAJCIE ICH SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Awatar użytkownika
Ida Dabrowska

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Ida Dabrowska »

Ostrzegam przed leasingiem w SCM. Nie moge skontaktowac sie z nikim w sprawie wyslanych dokumentów dotyczacych splaty leasingu i zakonczenia umowy. Pieniadze przelane na ich konto na podstawie symulacji!! bo podobno bank nie wystawia faktur proforma. Mam potwierdzenie odebrania mojej przesylki nawet z nazwiskiem ale wg banku ni e otrzymali zadnej mojej korespondencji. Skandal!!To mafia nie bank.

Awatar użytkownika
Zbigniew

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Zbigniew »

Odradzam, banda oszustów. Odradzam wszystkim. Od ponad roku jestem ich klientem. Z ubezpieczeniem miałem podobnie. Zaproponowali PZU , ubezpieczyłem w PZU tylko u przedstawiciela firmy a nie ich brokera było 300 zł taniej. Faktura za weryfikację warunków 123 zł.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Jarosław Król »

Zbigniew pisze:Odradzam, banda oszustów. Odradzam wszystkim. Od ponad roku jestem ich klientem. Z ubezpieczeniem miałem podobnie. Zaproponowali PZU , ubezpieczyłem w PZU tylko u przedstawiciela firmy a nie ich brokera było 300 zł taniej. Faktura za weryfikację warunków 123 zł.
Nie no bez jaj. :roll:

Awatar użytkownika
gosc

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: gosc »

Powiem krotko, wszystko co czytam potwierdzam w 100%, dokładnie wszystko to przechodzę i potwierdzam jak nie rzetelna jest ta firma, zerują jak pasożyty na ludziach i za byle co przysyłają faktury do zapłaty. ubezpieczenie roczne to ok 5 tys. złotych + GAP co miesiac, itd.
Nie szanują kentowi, ciężko się skontaktować, tyko dzwoni i nękają.Uciekam od nich i nie chcę słyszeć OSTRZEGAM Naprawdę!!!!

Awatar użytkownika
zawiedziony klient

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: zawiedziony klient »

Witam,

Nigdy wiecej nie podpisze zadnej umowy z ta oszukancza firma. Ponad 4 miesiace temu skradziono mi samochód i do teraz nie dostałem odszkodowania, mimo, ze firma ubezpieczeniowa wyplacila dawno pieniadze SCM. Przetrzymuja je bezprawenie. Kontakt jedynie przez infolinie, gdzie za kazdym razem odbiera inna osoba , ktora nie potrafi powiedziec na jakim etapie jest postepowani i kiedy zostana wyplacone piniadze. Kłamia, ze sprawa jest juz w dziale rozliczeń, kolejna osoba z inforlini mowi, ze sprawa jeszcze jest w dziale likwidacji szkod.. nei da sie z zadnym z tych dzialow połączyc ani rozmawiac z przełozonym/kierownikiem, jakąkolwiek osoba odpwoiedzialna.
Nie maja biura stacjonarnego i nie ma z nimi zadnego kontaktu poza infolinia.

Chyba zloze sprawe do sadu.. mam tego serdecznei dość .

ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
xen

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: xen »

Zdecydowanie odradzam,
Zmieniają warunki umowy po około 10 miesiącach, a miało być tak tanio.
Leasing był tani jak go podpisywałem teraz to już jest jeden z najdrożych na rynku.
Co ciekawe BZWBK który należy do grupy Santander wstydzi się za politykę firmy i próbuje się od nich jakoś odciąć, mam inny leasing w BZWBK i zdecydowanie wszystkim mogę ich polecić, myślałem że SCM to to samo ale nie!!!!
Firma Santander Conumer Multirent to bank jednego klienta. Jak raz z mini wejdziesz w układ to po skończeniu umowy już nigdy do nich nie wrócisz!!!

Awatar użytkownika
tobi

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: tobi »

Cześć Wszystkim,
xen pisze:Zmieniają warunki umowy po około 10 miesiącach, a miało być tak tanio.
Co to znaczy, że zmieniają warunki? Możesz napisać dokładniej. Właśnie zastanawiam się nad leasingiem od nich, bo dostałem w salonie i koszt jest dosyć niski. Czy to jest tylko pic?

Awatar użytkownika
Jan Korbal

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Jan Korbal »

Odradzam Santander.
W umowie mają obowiązek korzystania z samochodu wyłącznie na cele firmowe, co jest ostrzejsze od ustawy VAT, która zezwala na korzystanie prywatne (wtedy rozlicza się 50% VAT). Zadałem im pytanie, czy w umowie mogę mieć zezwolenie na korzystanie prywatne zgodnie z ustawą VAT. Nie odpowiadali mi przez 21 dni. Po dwóch dniach czekania zawarłem umowę z konkurencją. Po 21 dniach przyszła odpowiedź negatywna.


ODPOWIEDZ