[Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
1
6%
Przeciętnie
1
6%
Czuję niesmak
2
13%
Nigdy więcej
12
75%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
MarekM

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: MarekM »

Wyjątkowo arogancka firma, żeby nie powiedzieć chamska. Proszę omijać szerokim łukiem.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Jarosław Król »

MarekM pisze:Wyjątkowo arogancka firma, żeby nie powiedzieć chamska. Proszę omijać szerokim łukiem.
Konkrety poproszę. Co się stało?

Awatar użytkownika
Andriy

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Andriy »

Niestety jestem poszkodowanym w wypadku auta leasingowego, auto kasacja, listopad 2016 wypadek, marzec 2017 sprawa nadal nie ukończona, kłamstwa ze strony SCM dotyczące braku otrzymanych pieniędzy z ubezpieczalni (gdzie mam potwierdzenie z ubezpieczalni o wypłacie i przelewie), w jeden dzień SCM potwierdza wpłatę po mojej interwencji z potwierdzeniem, dwa dni później pisze, że nie otrzymał odszkodowania, zabawa w kotka i myszkę, brak namiarów na przełożonych, żałosne.. a wypłata GAP heh brak rozliczenia do tej pory i chyba mają czas dożywotni.. Obsługa klienta na infolinii nikt nic nie wie, w wiadomościach jedna osoba odpisuje na emaile w "zawrotnym" tempie i sama zaprzecza swoim wcześniejszym odpowiedzią.. Nie wiadomo o co chodzi, a ja nadal i bez samochodu i bez pieniędzy!

Awatar użytkownika
Paweł

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Paweł »

Ostrzegam przed tą firmą, która totalnie olewa klienta. Jeśli już się dodzwonisz Pani szczebiotliwe oznajmia , ze oczywiście wszystko załatwi, skontaktuje się etc. po czym mijają tygodnie nikt się nie odzywa. Byle złapać klienta a potem ....Płać baranie i de dyskutuj. omijajcie z daleka Santander Consumer Multirent

Awatar użytkownika
klient 08.05.2017

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: klient 08.05.2017 »

Zdecydowanie odradzam BUK Santander Castomer Multirent nie jest w stanie udzielić żadnych informacji ani udzielić pomocy klientom. Kierownictwo powinno dobrze zastanowić się kogo zatrudniają w BIURZE INFORMACJI KLIENTA. ODRADZAM!

Awatar użytkownika
arekdiamond

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: arekdiamond »

Witam
Mam kilka leasingów i od roku leasing w firmie Santander , TRAGEDIA nigdy więcej wszystko od początku do końca w tej firmie to jedna wielka ściema .Byle pierdoła urasta do rangi historycznego wydarzenia , zero pomocy tylko i wyłącznie problemy .
Nawet nie chce mi się pisać na ten temat. OMIJAJCIE LEASING Z TEJ FIRMY SZEROKIM ŁUKIEM

Awatar użytkownika
Waldi

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Waldi »

bary77 pisze:Jestem klientem tej firmy od niedawna. Zdecydowanie odradzam, jestem bardzo niezadowolony z postępowania tej firmy. Firma jest nastawiona maksymalnie na zysk i w d...pie ma czy klient jest zadowolony i czy kiedykolwiek jeszcze coś u nich sfinansuje. Nie odpowiadają na meile, listy polecone, BOK też ignoruje moje prośby. Miałem przyjemność umówić się kierownikiem regionalnym - niestety w umówionym dniu spotkania nie odbierał telefonu i po prostu mnie olał. Santander Consumer Multirent to firma które jest super dopóki nie postawisz podpisu na umowie - sprzedawca przedstawi ci ofertę jedną z lepszych na rynku tylko przemilczy przy tym że wiele ważnych drobiazgów. Dowód: w OWUL jest zapis że SCM (Santander Consumer Multirent) może dowolnie zmieniać stawki opłat dodatkowych w każdym momencie (§5 pkt 3). Ponadto SCM ma prawo nałożyć opłatę na usługi które teraz nie są objęte opłatami (§56 pkt 4). Nowe opłaty wchodzą w życie w 7 dni po ich ukazaniu się na stronie internetowej a te zawarte w umowie można sobie w ramkę oprawić bo już się do niczego nieprzydadzą. Oczywiście jak to zwykle bywa w takich przypadkach kilka miesięcy po podpisaniu umowy stawki opłat zostały zmienione i jak się można domyślać WZROSŁY ale najciekawsze jest to że wzrosły od około 100% :!: do 300% :!: i tak np.:
- symulacja zmiany harmonogramu opłat leasingowych - było 50 zl jest 200 zł (wzrost o 300%)'
- koszt akceptacji polisy obcej - było 100 zł jest 250 zł (wzrost o 150%),
- koszt przedterminowego zakończenia umowy leasingowej - było 1000 zł jest 2000 zł (wzrost o 100%),
- udzielenie pisemnej informacji na wniosek organów ścigania lub administracji (fotoradary) - było 99 zł jest 200 zł (wzrost o 100%)
To oczywiście tylko przykłady - wzrosły praktycznie wszystkie opłaty.
Ponadto firma w bardzo nieuczciwy sposób przedstawia koszt całkowity leasingu pomijając opłaty za ubezpieczenie GAP i assistance które są NIEODŁĄCZNĄ CZĘŚCIĄ UMOWY i nie można z nich zrezygnować. Dałem się na to złapać niestety i teraz płacę za swój błąd. Nie pozostaję jednak bierny i nie siedzę z założonymi rękami - wszystkim komu się tylko da odradzam firmę SANTANDER CONSUMER MULTIRENT. Mam już na swoim koncie kilka sukcesów w tej materii (znajomi, klienci, itp) postanowiłem dzięki temu forum ten sukces pomnożyć i uprzedzać nieświadomych przyszłych klientów firmy leasingowej - SANTANDER CONSUMER MULTIRENT OMIJAJCIE Z DALEKA NAWET GDY TEORETYCZNIE BĘDĄ NAJTAŃSI NA RYNKU .
Nie wiem jak inne firmy (wcześniej korzystałem tylko z EFL dwukrotnie i było OK choć drogo) ale firmę Santander Consumer Multirent można zdecydowanie odpuścić.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytanie to oczywiście chętnie odpowiem. Jeśli kogoś skutecznie zniechęciłem do wyboru tej firmy to będę bardzo wdzięczny za wpis.
Potwierdzam korzystam z tej firmy kilka lat i nigdy więcej
Firma która naciąga klienta na koszty a to faktury za monit ,ubezpieczenie samochodu bez rabatu
W sumie potwierdzam nigdy więcej i omijać jak najdalej.
Waldek

Awatar użytkownika
Darek115

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: Darek115 »

ech... że też nie wpadłem na to forum rok temu.
A tak, wpadłem ale w sidła tej żałosnej firmy.
U mnie też poszło o ubezpieczenie. Nie skorzystałem z ich złodziejskiej oferty (3600), zawarłem polisę (2200) też jak tu niektórzy w salonie w którym w zeszłym roku kupiłem i ubezpieczyłem auto. Z powodu różnych perypetii losowych- wypadek, szpital, rehabilitacja, nie dopełniłem obowiązku przesłania do Santander potwierdzenia zawarcia polisy. Byłem święcie przekonany że ma to zrobić agentka.
I po miesiącu otrzymuję fakturę do zapłaty. Mimo wypowiedzenia umowy i jasnej deklaracji o ubezpieczeniu własnym!
I może jakoś z bólem pogodził bym się z losem, gdyby nie jeden fakt. Tego samego dnia, kiedy z Multirent otrzymałem fakturę do zapłaty, dostałem grzeczny telefon z BNP Paribas,w którym leasinguje inne auto, z prośbą o dosłanie potwierdzenia zawarcia polisy. Polisy zawartej tego samego dnia, prawie w tym samym miejscu, PGD Toruńska w Warszawie. Tylko w innym salonie. Można?! Dudy z Multirent? Można, tylko trzeba być człowiekiem, a nie hieną wyłapującą potknięcia swoich, poniekąd klientów.
Od tygodnia toczę mailową dyskusję z tym ich bok-iem,. Bez skutku. Miałem jeszcze próbować się szarpać z pominięciem bok, ale lektura tego forum mnie zniechęca. Widać że towarzystwo zainteresowane jest jednorazowym zyskiem, a nie szanowaniem klienta z myślą o przyszłej współpracy. Taka tępa dzida w bok, po prostu robi tak jak jej karze jej tępy przełożony, który się boi jeszcze wyższego korposzczura. Miał widać rację Maciej Samcik, nazywając na swoim blogu tę firmę- firmą jednorazowego użytku. Oni z góry zakładają że klient do nich przychodzi tylko raz. I tu, trzeba przyznać się nie mylą.
Normalnemu człowiekowi trudno zrozumieć, jak można się połaszczyć na jednorazowe ochłapy i rezygnować z większych wpływów od zadowolonych klientów w przyszłości.
Jeśli ktoś, w przeciwieństwie do mnie, postanowi sprawdzić firmę przed zawarciem umowy, to niech mój przykład będzie przestrogą. Zresztą jest tych przykładów tutaj więcej.
Mam zakończonych kilkanaście umów leasingowych. Bywało różnie, raz lepiej raz gorzej. Czasami wydawało i się że już gorzej być nie może. Nie wiedziałem że jest jeszcze Santander Multirent.

ps. uprzedzając uwagi typu- nie widział co podpisywał. Zdaję sobie sprawę ze swojego niedopatrzenia. Chodzi mi bardziej o potraktowanie klienta w czasie tej tygodniowej korespondencji. Zwłaszcza w kontraście do przytoczonego przykładu z innego banku. No i wcześniej o zaoferowanie tak niekorzystnej oferty ubezpieczeniowej SWOJEMU klientowi.

Awatar użytkownika
backlit2
Posty: 1
Rejestracja: 3 wrz 2017, o 07:42

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: backlit2 »

Witam,
Jestem obecnie w trakcie likwidacji szkody na samochodzie w leasingu w Santander Consumer Multirent. Zapoznałem się z opiniami na forum i mam niestety obawy jak ten proces przebiegnie. Oczywiście podzielę się swoimi doświadczeniami oraz ocenami ale na tę chwilę chciałbym zwrócić się z pytaniem czy może ktoś na forum dysponuje dokumentem o nazwie "Szczególne warunki ubezpieczenia ubezpieczenie straty finansowej GAP HELP". Jeśli tak, to byłbym zobowiązany za informację na priv.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
leszekczarnota

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Santander Consumer Multirent

Post autor: leszekczarnota »

Stanowczo nie polecam tej Firmy - wymusili na mnie zapłatę podwójnego ubezpieczenia za samochód


ODPOWIEDZ