Kalkulator do porównania ofert leasingu 2.1

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Wolny
Posty: 139
Rejestracja: 16 lut 2010, o 08:44

Re: Kalkulator do porównania ofert leasingu 2.1

Post autor: Wolny »

....

już nic


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Anboro

Re: Kalkulator do porównania ofert leasingu 2.1

Post autor: Anboro »

Witam
Mam przeprowadzić szkolenie na temat rachunku zysków i strat. Chciałabym między innymi poruszyć kwestię porównania kosztu leasingu i kosztu kredytu. Chciałabym wspomnieć, że można to sobie policzyć samemu. Oczywiście jak ktoś potrafi to zrobić :). Jeżeli nie potrafi, to może skorzystać z narzędzi stworzonych przez zdolniejszych od siebie.
Kalkulator, który tu znalazłam jest świetnym przykładem przydatnego narzędzia. Czy mogłabym się nim posłużyć podczas szkolenia, oczywiście wskazując adres skąd to ściągnęłam? Zaznaczam, że szkolenie jest na inny temat.
A kalkulatorek jest super. Gratuluję maszynki.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Kalkulator do porównania ofert leasingu 2.1

Post autor: Jarosław Król »

Anboro pisze:Czy mogłabym się nim posłużyć podczas szkolenia, oczywiście wskazując adres skąd to ściągnęłam?
Jeżeli chodzi o wskazanie adresu skąd kalkulator można pobrać, to oczywiście nie ma żadnych przeszkód - najlepiej powołać się na Portal FmLeasing.pl.

Jednak co do samego użycia go, to najlepiej mieć zgodę głównego autora i wykonawcy, czyli kolegi Rafael22.
Wysyłam mu e-mail, żeby tu zajrzał i się wypowiedział/zgodził.

Awatar użytkownika
Rafael22
Posty: 149
Rejestracja: 13 lis 2009, o 20:59

Re: Kalkulator do porównania ofert leasingu 2.1

Post autor: Rafael22 »

Kalkulator jest darmowy i ma służyć przyszłym leasingobiorcom, tak wiec jak najbardziej można go używać, prezentować, reklamować, rozpowszechniać (oczywiście nie pobierając z tego żadnych korzyści i podając źródło.).
Reklama dla Kalkulatora oraz dla forum/portalu fmleasing.pl jak najbardziej mile widziana :)

Pozdrawiam ;)


ODPOWIEDZ