Oferta Alior Leasing - tak wygląda kalkulacja. Tu zamieszczajcie opinie o Alior Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia
Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Oferta Alior Leasing - tak wygląda kalkulacja. Tu zamieszczajcie opinie o Alior Leasing

Post autor: Jarosław Król »

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej i lepiej poznać Alior? Pamiętaj, żeby przeczytać także nasze opracowanie o spółce:
Oferta i wszystkie informacje o Alior Leasing



Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że działalność operacyjną rozpoczął Alior Leasing - tu i tu.

W ubiegłym tygodniu wpadła nam w ręce pierwsza oferta tej firmy. Przesłał nam ją użytkownik korzystający z naszej analizy.
Wrzucamy ją jako ciekawostkę.

Pierwsze wnioski - oferta jest konkurencyjna jeżeli chodzi o koszt finansowania. Sama kalkulacja jest czytelna, nie ma żadnych "ściem". Przyczepić się można, że rat jest 36, a nie 35 - tu pisaliśmy dlaczego, ale przyjmijmy, że jest to kwestia indywidualnego ustalenia.

Niestety zajmie jeszcze wiele czasu zanim będziemy mogli ocenić jak Alior Leasing traktuje raz pozyskanego klienta. Uruchamiamy więc ten wątek także po to, żeby można w nim było zamieszczać opinie o tej firmie - zachęcamy wszystkich do informowania o działalności Alior Leasing.
Załączniki
alior-leasing-oferta.png
alior-leasing-oferta.png (180.79 KiB) Przejrzano 81019 razy


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Oferta Alior Leasing - tak wygląda kalkulacja. Tu zamieszczajcie opinie o Alior Leasing

Post autor: Lui »

Jeszcze owul i toip do kompletu by się przydał
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Oferta Alior Leasing - tak wygląda kalkulacja. Tu zamieszczajcie opinie o Alior Leasing

Post autor: Jarosław Król »

Jest i Tabela Opłat i Prowizji.

Jest przeciętnie rynkowo bym powiedział. Nie ma zdzierstwa, jak w przypadku niektórych, ale nie jest też taniej niż oferuje dobra konkurencja.
Załączniki
toip-alior-leasing.pdf
(179.65 KiB) Pobrany 3083 razy

Awatar użytkownika
Alior Tabela Opłat 2017

Re: Oferta Alior Leasing - tak wygląda kalkulacja. Tu zamieszczajcie opinie o Alior Leasing

Post autor: Alior Tabela Opłat 2017 »

Witam
rozpatruje różne opcję leasingu, ale przyznam szczerze Alior Leasing jak dotąd wypadł najlepiej.
Bardzo szybki czas odpowiedzi handlowca, każde moje pytanie w pełni udzielona odpowiedź.
Alior od 2017 nie pobiera dodatkowych opłat za dodatkowe operacje związane z leasingiem, ma tylko jedną roczną odpłatę w wysokości 135zł ! To duży plus w porównaniu z konkurencją.
dodatkowo ubezpieczenie też wyliczył najtaniej z konkurencji.
Jeżeli ktoś ma doświadczenia z użytkowanie Leasingu to bardzo proszę o informacje. Jak wygląda z załatwianiem spraw w trakcje szkody, itp..

Awatar użytkownika
drout
Posty: 18
Rejestracja: 22 cze 2013, o 08:27

Re: Oferta Alior Leasing - tak wygląda kalkulacja. Tu zamieszczajcie opinie o Alior Leasing

Post autor: drout »

Jakieś wieści o Alior bo poważnie rozważam ich ofertę

Awatar użytkownika
MariuszW

Re: Oferta Alior Leasing - tak wygląda kalkulacja. Tu zamieszczajcie opinie o Alior Leasing

Post autor: MariuszW »

Tak, jest to dobra oferta. Jednak PKO SA jest w moim przypadku(165900zl brutto) lepsza o 2000zl z powodu ok 40% tańszego GAP. Ostatecznie kusi mnie opłata zryczaltowana ToIP

Awatar użytkownika
grzegorz9083

Re: Oferta Alior Leasing - tak wygląda kalkulacja. Tu zamieszczajcie opinie o Alior Leasing

Post autor: grzegorz9083 »

Totalne dno,klienta mają za nic,doliczają opłaty których nie ma w umowie,moja ostatnia umowa z nimi.Gorąco odradzam współpracę z tą firmą

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Oferta Alior Leasing - tak wygląda kalkulacja. Tu zamieszczajcie opinie o Alior Leasing

Post autor: Jarosław Król »

grzegorz9083 pisze:Totalne dno,klienta mają za nic,doliczają opłaty których nie ma w umowie,moja ostatnia umowa z nimi.Gorąco odradzam współpracę z tą firmą
Można prosić o konkrety? O jakie opłaty chodzi?

Awatar użytkownika
drout
Posty: 18
Rejestracja: 22 cze 2013, o 08:27

Re: Oferta Alior Leasing - tak wygląda kalkulacja. Tu zamieszczajcie opinie o Alior Leasing

Post autor: drout »

Wziąłem w Aliorze i jestem jak na razie bardzo zadowolony. Nie mam dodatkowych opłat a GAP wziąłem na mieście bo było dużo taniej. Ubezpieczenie mieli konkurencyjne nawet bardzo więc od nich.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Oferta Alior Leasing - tak wygląda kalkulacja. Tu zamieszczajcie opinie o Alior Leasing

Post autor: Jarosław Król »

drout pisze:Wziąłem w Aliorze i jestem jak na razie bardzo zadowolony. Nie mam dodatkowych opłat a GAP wziąłem na mieście bo było dużo taniej. Ubezpieczenie mieli konkurencyjne nawet bardzo więc od nich.
Gdzie brałeś GAP? Daj znać, przyda się wszystkim takie info.


ODPOWIEDZ