Biuro rachunkowe zaksięgowało opłatę wstępną częściowo, a leasing twierdzi, że można w całości jednorazowo - kto ma rację?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Adam76
Posty: 5
Rejestracja: 7 kwie 2014, o 09:37

Biuro rachunkowe zaksięgowało opłatę wstępną częściowo, a leasing twierdzi, że można w całości jednorazowo - kto ma rację?

Post autor: Adam76 »

Księgowanie opłaty wstępnej.

Mam Sp. z o.o.
Leasing samochodu osobowego w Impuls Leasing.

W biurze rachunkowym OW (Opłatę Wstępną 20%) zaksięgowali mi częściowo.
Leasing twierdzi, że OW księguje się w całości jednorazowo.

Kto ma rację??


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Biuro rachunkowe zaksięgowało opłatę wstępną częściowo, a leasing twierdzi, że można w całości jednorazowo- kto ma r

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Adam76 pisze:Księgowanie opłaty wstępnej.

Mam Sp. z o.o.
Leasing samochodu osobowego w Impuls Leasing.

W biurze rachunkowym OW (Opłatę Wstępną 20%) zaksięgowali mi częściowo.
Leasing twierdzi, że OW księguje się w całości jednorazowo.

Kto ma rację??
Leasing ma rację.
Biuro rachunkowe delikatnie mówiąc nie jest na bieżąco:
https://www.fmleasing.pl/aktualnosci/fi ... dnorazowym

ODPOWIEDZ