Kolejny raz o tym, że odpowiedni samochód do leasingu trzeba znaleźć sobie samemu

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
FmLeasing.pl
FmLeasing.pl
Posty: 905
Rejestracja: 31 mar 2009, o 13:12

Kolejny raz o tym, że odpowiedni samochód do leasingu trzeba znaleźć sobie samemu

Post autor: FmLeasing.pl »

Kolejny raz o tym, że odpowiedni samochód do leasingu trzeba znaleźć sobie samemu, bo leasingodawca, a konkretnie przedstawiciel handlowy leasingodawcy, nie zawsze pomoże. Bo firmy leasingowe zajmują się finansowaniem, a nie szukaniem... :)
...
Czytaj dalej: Samochody do leasingu. Kto wybiera i gdzie szukać?
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: news(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jar_ek
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2017, o 21:16

Re: Kolejny raz o tym, że odpowiedni samochód do leasingu trzeba znaleźć sobie samemu

Post autor: Jar_ek »

Myślałem, że to oczywiste..a kto miałby za mnie taką decyzję podjąć...

Awatar użytkownika
Serfer
Posty: 2
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:43

Re: Kolejny raz o tym, że odpowiedni samochód do leasingu trzeba znaleźć sobie samemu

Post autor: Serfer »

Przecież to oczywiste, że trzeba sobie samemu samochodu szukać.. Ja na przykład poszukując samochodu dla siebie na otomoto natrafiłem na ofertę samochodu używanego na abonament. Już dzisiaj jeżdżę rocznym Seatem Leonem FR i płacę za niego malutką ratkę. :D Polecam każdemu, kto chce fajniejsze auto, ale nie stać go na leasing nowego. Wybrałem opcję na 24 miesiące, a po tym okresie wymieniam auto na kolejne! Na otomoto wystarczy w polu "szukaj" w szczegółowym wyszukiwaniu wpisać "abonament" lub "sixt".


ODPOWIEDZ