Artykuł o Leasingu - prośba do ekspertów o sprawdzenie

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Sylwia_N
Posty: 4
Rejestracja: 6 sty 2017, o 11:09

Artykuł o Leasingu - prośba do ekspertów o sprawdzenie

Post autor: Sylwia_N »

Dzień dobry,
mam nietypową prośbę, bo mało jest for internetowych gdzie wypowiadają się specjaliści od leasingu, a raczej wszędzie piszą zwykli klienci.
Napisałam jakiś czas temu artykuł o leasingu, wyborze firmy, negocjowaniu warunków, ale prawda jest taka, że o ile ogarniam względnie finanse, to nie specjalnie znam się na leasingu i napisałam to w oparciu o jeden przypadek mojej koleżanki, której pomagałam przy wyborze leasingu na samochód.

Czy ktoś z Was mógłby rzucić na niego okiem i zweryfikować, czy nie ma tam jakichś głupot wypisanych, bo zdarzyło mi się już raz, że się nieco skompromitowałam pisząc o czymś, czego nie znałam od podszewki, co mi zostało wypomniane w komentarzach.
Ten artykuł o leasingu jest na moim blogu: antyhaczyk.blogspot.com/2014/10/leasing-najlepszy-najtanszy-gdzie.html

Wiem, przeczytałam informację odnośnie podawania linków itp. No najwyżej usuniecie temat, trudno.

Ma jeszcze jedno pytanie, otóż o programy partnerskie dotyczące leasingu. Jak widać mam tam Ideę, bo to chyba jedyna chyba względnie stała kampania w sieciach partnerskich. Tylko, że nie chcę jej tam, bo się totalnie nie sprawdza. Czy FMleasing ma jakieś programy partnerskie dotyczące leasingu?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Sylwia_N
Posty: 4
Rejestracja: 6 sty 2017, o 11:09

Re: Artykuł o Leasingu - prośba do ekspertów o sprawdzenie

Post autor: Sylwia_N »

Kiedyś była tam porównywarka z programu partnerskiego, ale ją usunęłam, bo też się totalnie nie sprawdzała. Poza tym wyświetlała nierzetelne wyniki, bo tylko tych firm, które aktualnie były w ofercie kampanii programu partnerskiego. To było bodajże z Comperii. Nie wiem jak to ugryźć, bo o ile z kontami i zwykłymi kredytami sobie radzę, to z leasingiem już nie bardzo.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Artykuł o Leasingu - prośba do ekspertów o sprawdzenie

Post autor: Jarosław Król »

Nie widzę błędów w tym artykule. Nie oferujemy programów partnerskich na FmLeasing.pl

Awatar użytkownika
Sylwia_N
Posty: 4
Rejestracja: 6 sty 2017, o 11:09

Re: Artykuł o Leasingu - prośba do ekspertów o sprawdzenie

Post autor: Sylwia_N »

Dziękuję za odpowiedź, sprawdzenie i że się Panu chciało przeczytać. Co do programów partnerskich to szkoda, że nie macie, bo jest naprawdę niedobór jeśli chodzi o leasing. Tylko ta Idea, która się nie sprawdza. Kiedyś było więcej, EFL, Getin, ale tylko na chwilę się pojawiały.
FMLeasing jest dość znany, może kiedyś się skusicie :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Artykuł o Leasingu - prośba do ekspertów o sprawdzenie

Post autor: Jarosław Król »

Firmy leasingowe nie chcą się w to bawić, bo leasing jest produktem "niskomarżowym", a agencje obsługujące programy partnerskie nie patrzą na jakość leadów, tylko pchają także syf, byle zrobić budżet. Po jakimś czasie wychodzi na papierze, że zleceniodawca zapłacił dużo więcej niż zarobił i wycofuje się z programu.

Dlatego leasingodawcy ograniczają się tylko do współpracy z wybranymi mediami i teraz rzadko decydują się na współpracę z ogólnodostępnymi programami partnerskimi.

Awatar użytkownika
Rafael22
Posty: 149
Rejestracja: 13 lis 2009, o 20:59

Re: Artykuł o Leasingu - prośba do ekspertów o sprawdzenie

Post autor: Rafael22 »

Pani Sylwio można jeszcze by było wspomnieć na blogu o "Kalkulatorze do porównania ofert leasingu" :)
https://www.fmleasing.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=4082

Awatar użytkownika
Sylwia_N
Posty: 4
Rejestracja: 6 sty 2017, o 11:09

Re: Artykuł o Leasingu - prośba do ekspertów o sprawdzenie

Post autor: Sylwia_N »

No rzeczywiście ciekawy, muszę się mu przyjrzeć jak działa.


ODPOWIEDZ