oferta leasingu renault talisman

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
wojwoj
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2017, o 21:01

oferta leasingu renault talisman

Post autor: wojwoj »

Witam,

Proszę o ocenę leasingu od RCI LEASING POLSKA:
- renault talisman
- zakup u dealera
- wersja demo z przebiegiem poniżej 1000 km
- cena netto 78.048,78

parametry leasingu
- opłata wstępna: 20 % / 15.609,76
- 60 rat 1.187,17
- opłata wstępna 1% / 780,49
- wykup 1 % / 80,49
- gap rti 98,86 miesięcznie(na moje życzenie)

- ubezpieczenie 4,2 % wartości brutto (na moją prośbę - nie mam żadnej historii nie dostanę nic tańszego)


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
wojwoj
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2017, o 21:01

Re: oferta leasingu renault talisman

Post autor: wojwoj »

W mojej ocenie propozycja od strony finansowania jest mocno średnia. Jednak rabat od cennika na sam samochód wynosi w zasadzie równo 30%. Nie wydaje mi się żeby był rzeczywisty margines na negocjacje i co do ceny samochodu i co do ceny leasingu.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: oferta leasingu renault talisman

Post autor: Jarosław Król »

Masz rację - oferta mocno średnia, do tego bardzo drogi GAP. Sam leasingodawca też przeciętny.

Jeśli rabat na cenę samochodu będzie taki sam w przypadku skorzystania z innego leasingodawcy, to nie ma się nad czym zastanawiać, tylko lepiej poszukać innej oferty.

Awatar użytkownika
wojwoj
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2017, o 21:01

Re: oferta leasingu renault talisman

Post autor: wojwoj »

Jeżeli ktoś jest w stanie przedstawić jakąś propozycję dzisiaj, to czekam. Umowę muszę podpisać w poniedziałek / wtorek.

Niestety, ta oferta i tak jest konkurencyjna w stosunku do innych dealerów renault.


ODPOWIEDZ