Reklama szeptana LeasePlan [wydzielone]

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
cosmo
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2016, o 12:25

Reklama szeptana LeasePlan [wydzielone]

Post autor: cosmo »

Leasing przyspiesza i bardzo dobrze. Zawsze uwałżałem, że to najlepsza opcja dla firm, które potrzebują samochodu/samochodów, a nie chcą w nie inwestowac wszystkich zgromadzonych pieniędzy.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Marcin8888

Re: Reklama szeptana LeasePlan [wydzielone]

Post autor: Marcin8888 »

Ja mam zaufanie do leasePlan, u nich jest o tyle spoko ze jest wybor, albo leasing albo zakup samochodu po bardzo dobrej cenie. ale to zestawienie ciekawe

Awatar użytkownika
Jar_ek
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2017, o 21:16

Re: Reklama szeptana LeasePlan [wydzielone]

Post autor: Jar_ek »

Marcin8888 pisze:Ja mam zaufanie do leasePlan, u nich jest o tyle spoko ze jest wybor, albo leasing albo zakup samochodu po bardzo dobrej cenie. ale to zestawienie ciekawe
kumpel byl u nich, bardzo chwalil sobie oferte click i drive, jakoś tak, bardzo prosty leasing.
jak sa takie dobre i latwe propozycje teraz na rynku to sie wcale nie dziwie ze coraz wiecej MSP decyduje sie na leasing

Awatar użytkownika
Bartollllllo

Re: Reklama szeptana LeasePlan [wydzielone]

Post autor: Bartollllllo »

Jar_ek pisze:
Marcin8888 pisze:Ja mam zaufanie do leasePlan, u nich jest o tyle spoko ze jest wybor, albo leasing albo zakup samochodu po bardzo dobrej cenie. ale to zestawienie ciekawe
kumpel byl u nich, bardzo chwalil sobie oferte click i drive, jakoś tak, bardzo prosty leasing.
jak sa takie dobre i latwe propozycje teraz na rynku to sie wcale nie dziwie ze coraz wiecej MSP decyduje sie na leasing
Ja w LeasePlan znam jedną ofertę flex plan jeśli nie mylę nazwy, ale to jest dla duzych firm. szukalem osttanio informacji jakie sa najkrotsze lasingi i u nich to juz od jednego miesiaca jest. tyle ze nie wchodzilem w szczegoly wiec nie wiem pod jakimi warunkami, ale toi tak kazdy ma swoje warunki raczej

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Reklama szeptana LeasePlan [wydzielone]

Post autor: Jarosław Król »

Czy przedstawiciele LeasePlan wiedzą, że będziecie prowadzili szeptankę na naszym forum i zaakceptowali to?

Proszę o pilną odpowiedź, bo jeśli nie zaakceptowali, to nie będziemy Wam robili problemów, tylko usuniemy te posty.

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Reklama szeptana LeasePlan [wydzielone]

Post autor: Michał Krupiński »

W sumie śmieszne to jest. Niedawno dzwonił do mnie jakiś człowiek z LeasePlan z wyższością i lekceważeniem wypowiadając się na jeden z tematów, a tu teraz "wielka" firma sięga po takie żenujące metody.

Może bym o tym nie pisał, gdyby to był pierwszy raz kiedy spotkałem się z pychą tej firmy, ale niestety to chyba już taka kultura organizacyjna. Żenujące.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


Zablokowany