Wasze doświadczenia w użytkowaniu Yanosika

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
FmLeasing.pl
FmLeasing.pl
Posty: 905
Rejestracja: 31 mar 2009, o 13:12

Wasze doświadczenia w użytkowaniu Yanosika

Post autor: FmLeasing.pl »

Zachęcamy do dzielenia się opiniami i doświadczeniami w użytkowaniu Yanosika
...
Czytaj dalej: Sposób na uniknięcie mandatów i nie tylko
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: news(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Wasze doświadczenia w użytkowaniu Yanosika

Post autor: Michał Krupiński »

Ja mam z Yanosikiem doświadczenia bardzo pozytywne. Jedyny mankament jest taki, że czasami zgłoszona jest kontrola/zagrożenie, którego nie ma (i raczej w tym miejscu nie było) - podejrzewam, że czasem ktoś coś kliknie przez przypadek, ale generalnie jest to margines - częściej w dużych miastach jest ten problem, na trasach baaaardzo żadko. Natomiast w drugą stronę do tej pory się nie zawiodłem. Jeśli jest jakaś kontrola czy coś, to zawsze mam ostrzeżenie. Tylko raz zdarzyło mi się, że nie było ostrzeżenia, a była kontrola radarowa, ale dopiero się rozstawiali, więc wtedy to ja byłem pierwszym, który zmieścił ostrzeżenie.

No może funkcja nawigacji jest dość przeciętna, żeby nie powiedzieć słaba, ale zawsze można odpalić inną, a yanosik może działać w tle.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Wasze doświadczenia w użytkowaniu Yanosika

Post autor: Lui »

Co do ideologii to właśnie w Rzeczpospolitej jest artykuł jak policja coraz częściej sięga po materiały z monitoringów miejskich, żeby wystawiać mandaty. Więc sorry bardzo chodzi o bezpieczeństwo czy kasę?
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


ODPOWIEDZ