Czy mając 20 lat mogę miec problemy z uzyskaniem leasingu?

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
mlody

Czy mając 20 lat mogę miec problemy z uzyskaniem leasingu?

Post autor: mlody »

Witam
Czy mając 20 lat mogę miec problemy z uzyskaniem leasingu?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Czy mając 20 lat mogę miec problemy z uzyskaniem leasingu?

Post autor: Lui »

mlody pisze:Witam
Czy mając 20 lat mogę miec problemy z uzyskaniem leasingu?
Raczej nie, ale wiek jest brany pod uwagę. Zależy co chcesz wziąć itd. Myślę, że to powinno wszystko wyjaśnić:
Młody wiek leasingobiorcy - czy może być przeszkodą?
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
mlody

Re: Czy mając 20 lat mogę miec problemy z uzyskaniem leasingu?

Post autor: mlody »

Chcę wziąć samochód dostawczy tylko nie wiem nowy czy używany. Ma to jakieś przełożenie na łatwość uzyskania leasingu? Tzn łatwiej jest dostać nowy czy wrećz przeciwnie?

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Czy mając 20 lat mogę miec problemy z uzyskaniem leasingu?

Post autor: Jarosław Król »

Jakieś znaczenie może mieć, ale nie kluczowe.

Chociaż musisz mieć na uwadze, że nowy dostawczak kosztuje spore pieniądze, więc jeśli to nowa działalność + Twój młody wiek może spowodować, że część firm leasingowych będzie kręciła nosem, że jest duża kwota zaangażowania.

Z drugiej strony w używanym wiele zależy od tego kto sprzedaje (wiarygodność dostawcy i stanu technicznego samochodu).

Więc nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie. A o jakiej wartości netto samochodu myślisz i jaki możesz/planujesz wnieść czynsz inicjalny (udział własny)?


ODPOWIEDZ