Witam !

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Vixa1506
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2018, o 16:12

Witam !

Post autor: Vixa1506 »

Prosze o rade bo wszyscy madrzy, ze az zglupialam :evil:
Chce wziac maszyne warta kolo 50.000 zl, od dzis dziala moja firma i chcialabyc Vatovcem ale przez sytuacje rodzinna musialam pare dni temu jakby ja dobrac na siebie maly sklep na bazarku ale tu nie wchodzi w gre vat poniewaz jest bardzo nie oplacalne.
I tu pojawia sie problem bo nie wiem czy wziecie tak duzego lizingu na firme bez vatu bedzie sie oplacac ?

Jest jeszcze druga strona medalu poniewaz moj chlopak chce za 3 miesiace otwierac warsztat samochodowy i otworzyc firme starajac sie o dotacje, on bedzie Vatovcem. Nie lepiej zeby on wzial ten lizing ?
Prosze o rade :/


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Witam !

Post autor: Jarosław Król »

Vixa1506 pisze:Prosze o rade bo wszyscy madrzy, ze az zglupialam :evil:
Chce wziac maszyne warta kolo 50.000 zl, od dzis dziala moja firma i chcialabyc Vatovcem ale przez sytuacje rodzinna musialam pare dni temu jakby ja dobrac na siebie maly sklep na bazarku ale tu nie wchodzi w gre vat poniewaz jest bardzo nie oplacalne.
I tu pojawia sie problem bo nie wiem czy wziecie tak duzego lizingu na firme bez vatu bedzie sie oplacac ?

Jest jeszcze druga strona medalu poniewaz moj chlopak chce za 3 miesiace otwierac warsztat samochodowy i otworzyc firme starajac sie o dotacje, on bedzie Vatovcem. Nie lepiej zeby on wzial ten lizing ?
Prosze o rade :/
Nowa firma zazwyczaj nie dostanie leasingu maszyny, chyba, że jest jakieś zabezpieczenie.

Kwestia tego czy wnioskujący jest vatowcem lub nie ma raczej drugorzędne znaczenie.

ODPOWIEDZ