rozwiązanie umowy w EFLu

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
brik00

Re: rozwiązanie umowy w EFLu

Post autor: brik00 »

płacenie w terminie rat leasingowych to podstawowa zasada, nie jest wymyslona przez jakas konkretna firme, ale obowiazuje wszedzie. moj znajomy tez ma wziete maszyny do zakladu w efl i juz je splacic, bez jakis komplikacji.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Grzes1402

Re: rozwiązanie umowy w EFLu

Post autor: Grzes1402 »

Miałem związana umowę z efl na 5lat po 2,5roku miałem problemy finansowe nie spłacalem rat leasing zabrał auto i zalicytował teraz rząd spłaty weksla na którym jest kosmiczna suma co mogę z tym zrobić czy jakoś prosić o ponowne przeliczeniu nici 10000olaty manipulacyjnej z tytułów odszkodowania za zerwanie umowy jak się bronić?

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: rozwiązanie umowy w EFLu

Post autor: Lui »

Grzes1402 pisze:Miałem związana umowę z efl na 5lat po 2,5roku miałem problemy finansowe nie spłacalem rat leasing zabrał auto i zalicytował teraz rząd spłaty weksla na którym jest kosmiczna suma co mogę z tym zrobić czy jakoś prosić o ponowne przeliczeniu nici 10000olaty manipulacyjnej z tytułów odszkodowania za zerwanie umowy jak się bronić?
Różnie się ludzie bronią w sądzie - że zaniżona wartość sprzedaży przedmiotu, która decydowała o rozliczeniu. Że opłaty manipulacyjne są zbyt wysokie. Różne są tego efekty. Czasem się udaje zmniejszyć kwotę. Bez pomocy prawnika się nie obędzie i to raczej powinien być prawnik, który ma w tym doświadczenie i przetarte szlaki.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


ODPOWIEDZ